Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Vegzetur_V4

Oldal: 12
Dátum: 2009.07.10. 11:44:44
Hát mint írták is, 3x-os sebesség, és a doomlord is annyi..Bár én egy picit azt soknak találom, mert átfogunk menni Amerikás stílusba és napi 18 óra game lesz ebből
Dátum: 2009.07.10. 11:19:28
Hát reméljük a legjobbakat! Jelentkezni még mindig lehet, előnyben a Gyémánt hordások
Dátum: 2009.07.10. 10:58:00
Az nekem is megütötte a fülemet, hogy a világnak vége lesz, és pont azt akartam kérdezni, hogy a fent említett dolgokat mennyi idő alatt lehet elérni.
Szóval ha valaki ügyes 1 hónap alatt kivégzi a szervert?
Az úgy nem lenne annyira jó, hiszen ha még fizetünk is érte...Akkor ez a szeró arra lesz csak jó, hogy tápoljuk magunkat a többi világban??? Egy kezdő játékosnak ez hol jó? :?
Dátum: 2009.07.10. 10:49:21
És lám elérkezett. =)

Gyémánt hordás "játékostársaim" jelentkezését várom, hogy legyőzzünk minden más fajt, és mi legyünk a legnagyobbak!
Dátum: 2009.07.08. 18:34:50
Sziasztok!

A 4-es világban fogok indítani egy szövetséget, (sosem lehet elég korán elkezdeni) és Gyémánt horda Tagok jelentkezését várom, hogy közösen szervezzünk meg egy nagyon jó csapatot mire elkezdhetjük a legújabb világot.
Aki játszani fo a 4-es Világban,és Gyémánt hordás lesz, mindemellett egy jó csapatot szeretne összehozni, az jelentkezzen a következő email-en:
doomlord@indamail.hu ,
vagy itt pm-ben.

További jó játékot, és fórumozást mindenkinek!
Dátum: 2009.07.06. 00:37:17
Sziasztok!

A 4-es világban fogok indítani egy szövetséget, (sosem lehet elég korán) és Gyémánt horda Tagok jelentkezését várom, hogy közösen szervezzünk meg egy nagyon jó csapatot mire elkezdhetjük a legújabb világot.
Aki Gyémánt hordás lesz és tudja hogy játszani fog a 4-es világban, mindemellett egy jó csapatot szeretne összehozni, az jelentkezzen a következő email-en:
doomlord@indamail.hu ,
vagy itt pm-ben.

További jó játékot, és fórumozást mindenkinek!
Oldal: 12