Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Béna Béla

Oldal: 1
Dátum: 2009.09.10. 16:45:23
Azok maguktól működnek és igen, már volt róla szó egy párszor
Dátum: 2009.09.10. 11:45:51
Már párszor szó esett erről... de itt van megint
Amikor a második világ átlépett a 2. fázisba, az első világ is átlépett a következőre egy bug miatt (ami miatt az elsőből átlépet a másodikba akkor, amikor a V3 is) Miklósék visszaállították a V1-et a 2 fázisra, de az alatt a pár óra alatt pár embernek sikerült megszerezni a portyagömböt. így utólag is gratula nekik
Dátum: 2009.09.10. 10:55:06
Ezt szerintem még senki sem tudja pontosan és elbukni nem érdemes. Szerintem a mai napon biztosan ír Miklós és remélem erre is választ kapunk.
Dátum: 2009.09.10. 10:11:06
A beleölt CSP értékét nem kellene számolni (mármint az, amit a pilonok aktiválásánál vesztettünk) mert az csak időhátrányt jelent azokhoz képest, akik nem vettek részt az eseményben. Ha igaz, hogy a specializációt, sőt az ultraspecializációt is számoltak a tulajdonságok fejlesztésénél, akkor ez lehet az oka, hogy a kisebb karaktereknek jobban megérte, amúgy a nagyobb karakterek, akiknek már van ultraspecük, nem hiszem, hogy túl gyakran váltogatnának 10 őskőért specializációt, szóval ott sem lehet feketén-fehéren kiszámolni, hogy ha mindig váltogattam volna, akkor ennyi meg ennyi tulajdonságpontom lett volna, ráadásul, a tulajdonságok közül talán az egészség az, amit kevésbé fejlesztünk (meg a mágia, de azt meg a manakonstrukció révén a szövetségeink köszönik meg ).
Pontosan kiszámolni nehéz, hogy mi lett volna ha, ezért mindenki saját maga ítélje meg, hogy megérte-e neki, nekem megérte és nagyon szépen köszönöm a Beholder csapatának az eseményt... élvezet volt, így, hogy sokáig nem tudtuk a jutalom mértékét és milyenségét főleg hatalmas megkönnyebbülés
Dátum: 2009.09.10. 09:48:18
Én inkább azt tudom elképzelni, hogy az esemény elején rögzítették mindenki tulajdonságait és az alapján számolták ki az eseményre elköltött LE-bél a fejlesztést, ezért kaptam én +17 szintet mindre, mert 10-es szinten kezdtem és elég alacsony tulajdonságösszegem volt (inkább a szakikat toltam).
Amúgy mintha említették volna, hogy volt az a szerverleállás, amikor is az akkori állást elmentették...
Dátum: 2009.09.10. 08:48:07
Közben frissült a toplista és a mezőny közepéből egyből az első helyre kerültem kíváncsi leszek mi lesz, ha mindenki átvette a jutalmakat...
Dátum: 2009.09.10. 08:15:33
Nos én átvettem a jutalmat :D és a tulajdonságösszegem 225-ről 350 lett! Az alapértéket növelte meg, nem a zárójeles részt.
Dátum: 2009.09.10. 08:08:27
Sziasztok!
Én csak 14-es szintű játékos vagyok, de majdnem 100 manót intéztem el, a jutalmam a következő:
+18 Erő, +18 Támadás, +18 Védekezés, +17 Egészség, +17 IQ, +17 Mágia, +17 Taumaturgia, 48 Kiégett őskő
Sajnos a mágiaelnyelő nem pottyant ki, csak a zöld kavics, de sebaj.
Egy kérdésem azért lenne: nekem 2 külön gomb jelent meg, egyik az átveszem a jutalmat, a másik csökkentem a fertőzésem 5%-kal. Nos ha még nekem nincs fertőzésem, akkor is tudom csökkenteni, és majd kapásból 45%-ról kezd, vagy addig nem szabad aktiválnom, míg nem jön be a fertőzés?
Amúgy a jutalom teljesen megfelelő és szerintem nagyszerű húzás volt Miklóséktól, hogy pottyan rendesen mindenkinek kiégett őskő, így valószínű, hogy sok játékos vásárol majd őskövet (bár aki meg amúgy is veszi és mondjuk kap jutalmul 200 kiégett őskövet, az egyhamar nem fog megint venni)
Dátum: 2009.08.14. 15:18:18
Én a zafír hordában tengetem napjaimat a V3-on, és aktívan töltögetem a manapilonokat... sokan írták, hogy a kis karakterek nem tudnak érvényesülni, de én ezt nem vettem észre. 8-as szinten voltam mikor az esemény kezdődött és most 10-es vagyok, eddig 3.486 LE-t töltöttem a manapilonokba 19 győztes csatával. A zafír horda a V3-on összesen 289k LE-t töltött ennek az 1,2%-át én raktam be, pedig nem vagyok top karakter, sőt, erősen a középmezőnyben vagyok és még állatom sincs.
Szóval szerintem nincs nagyon elszámolva a nehézségi fok, a kis karaktereknél, igen, gyakran van, hogy elfenekelnek a manók, de a magas szorzó kárpótol érte...
Dátum: 2009.08.06. 15:08:01
Szerintem nincs elszámolva a szorzó... egyszerűen kiszámolták az összes játékos hordaeloszlása alapján az arányokat, ugyanis nem lett volna igazságos, hogy ha pl a zafíroknak is ugyanannyit töltene a manapilon aktiválásakor, mint a gyémántoknak, mivel ők kb 10x többen vannak. A másik, hogy ez nem egyéni verseny, hanem hordaverseny, az adott hordáknak össze kell fogni és gondolom a jutalmat is a győztes horda egységesen kapja (persze lehet, hogy lesznek egyedi díjak is ezek mellett). Szóval nem kell felháborodni, félre kell tenni az egyéni érdekeket és játszani, ennyi az egész
Oldal: 1