Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ajgatsz

Dátum: 2009.07.08. 16:09:12
Kábítás= bénítással.

Ezt nem szakértelem adja, hanem vagy fókuszkristály (Tört gyémánt ha jól tudom), vagy tárgyak. Pl térkapus tárgyak közül a csillogó bronzgyűrű, vagy a minotaurusz nyaklánc, lesznek olyan fegyverek amik adnak alapból kábítást, de azok csak magas szinteken.
Én személy szerint évek óta játszok MAGUS-t, ismerem a világot, olvastam nem egy regényt, de a Kráni krónikákat speciel nem, így nekem is halovány fogalmam sincs arról, hogy kire gondolsz. Ezzel nem csak az a baj, hogy egy speciális világról szól, hanem azon belül egyetlen egy műre koncentrálódik. Ha mondjuk valami általánosabbra kérdezel rá, pl Ynevi istenek, azok még esetleg, csak-csak, de attól tartok még az is túl speciális lenne.
Dátum: 2009.07.08. 14:56:33
Kiégett őskőből igazi őskő lesz, ha veszel őskövet.
Őskövet gyakorlatilag csak pénzért vehetsz.
Esetleges alternatívák:
-valakit ajánlasz, ő vesz őskövet, akkor megkapod annak az 1/10-ét. Ha 3-at vesz akkor 3-mat
-volt már olyan hogy az aukciós házban (24. szinttől) lehetett őskövekre licitálni.

Kiégett őskő másik felhasználási módja, a kristályosító épület felépítése. Ez kiégett őskövet ad szintlépéskor, viszont előfeltétele a térkapunak, és van olyan küldetés, amihez 6-os kristályosító kell.


Őőő... amúgy igen, ha rákattintasz arra a karakterlapodon, hogy 'kiégett őskő' akkor ott van minden info
Dátum: 2009.07.08. 13:48:37
A szakértelem növelés költsége az alábbi:

következő szint*100+szakértelemösszeg*10

Nos a szakértelemösszegből jövő költséget nem növeli a felejtés és a transzplantáció.

Azaz ha mondjuk van egy 30-as szakértelmed, csak azért mert az megvan minden szakértelmed fejlesztése 300 LE-vel drágább minden szakértelmed fejlesztése, nos ezt nem növeli a felejtés és a transzplant. Nem tudom nem-e voltam túl zavaros, ha nem érthető, akkor nekifutok megint.

Modosítás...

Elmondom máshogy.
Vegyük két részre a szakértelmek költségét. Az első a sima ár, ami persze egyre nő ahogy egyre nagyobb szakértelmet szerzel.

1. szint ára 100 LE, 2. szint ára 200 LE, 50. szint ára 5000 LE

A másik része az 'adó', amit azért fizetsz ha már eleve sok szakid van, ez általában a szakiösszeged*10 LE.

Ha a szakiösszeged 2, akkor 20 LE, ha 800 akkor 8000 LE.

Ezért van az hogy magas szakiösszeggel (kb 1000) egy teljesen új szakértelem 1 szintre való fejlesztése is súlyos ezresekbe kerül. 1000-es szakértelemösszegnél az 'adó' 10K LE.

És itt a lényeg, a transzplantáció, és a felejtés szakértelmek nem növelik az 'adó'-t.

Másik példa.
Ha növeled mondjuk az idomítás szakértelmed, akkor az összes többi szakértelmed is drágább lesz, anélkül hogy azokat növelted volna. Ha a felejtést/transzplantációt növeled, akkor csak azoknak a költsége nő meg (a növekvő ár miatt), a többi szakié nem.
Dátum: 2009.07.07. 19:49:49
Ok, akkor ezt PÜ-ben, ne spammoljunk.
Dátum: 2009.07.07. 19:47:48
Milyen csokit szeretsz?
Dátum: 2009.07.07. 19:42:13
Megvan, pontosabban megvannak a győztesek....

Ösvényjáró
Üzenet címe:
(nincs cím)
Dátum:
Ma, 17:44:59
Szia Dalen...

Küldő:
Hiéna
Üzenet címe:
(nincs cím)
Dátum:
Ma, 18:05:49
Szia Dalen!

Bár Ösvényjáró jó 20 perccel gyorsabb volt, Hiénának is jár a csoki.

Gratulálok a győzteseknek.
Dátum: 2009.07.07. 16:14:34
Szerintem ezzel nincs is gond, ha már van olyan aljas a játék, hogy mikor féholtan vonszolod magad (15% alatt), és jön valami jött-ment tapló NPC, és kidekorálja a szerveiddel a környező fákat, akkor legalább valami kis előnyöd származzon az ügyből. Némi kártérítés és még perelni se kell érte.
Dátum: 2009.07.07. 09:40:54
Remélem így is teljesül az álmom, hogy rengeteg kezdő karakter kap érdekes üzeneteket, amiktől szegények csaka fejüket vakarják majd.
Dátum: 2009.07.07. 08:26:22
Ahogy hallom van egy pár ember, aki beszállt a keresős játékba. Ennek meg kell hagyni nagyon örülök, talán a végén nem csak egy csokit osztok szét, hanem akár kettőt is.

Egy kis segítség:

-nem szokványos karakter
-per pillanat 3. szintű
-folyamatosan fejlődök vele

Amennyiben egy héten belül nem találtok meg, újabb tippekkel jövök.

Jó keresést.
Dátum: 2009.07.06. 16:49:03
Igaz nem vagyok már VM tag, de gondolom a többiek nem haragszanak meg, ha ide írok.

Dutchnak igaza van, és visszamentem az időben... indítottam egy új karit V1-en. Aki először megtalálja, az kap tőlem egy csokit.

Az lesz a nyertes, aki elsőzör üzen rá az új karakteremre, hogy "Szia Dalen".

Jó mulatást.
Dátum: 2009.07.06. 16:28:31
Egyáltalán nem kedves Winnie....

1) ne adj egész mondatokat a számba, "fordításod" teljesen rossz
2) soha, ismétlem soha nem használom a 'muhahaha' kifejezést, akiket eddig láttam használni, mind eléggé tapló ember volt
3) nem a fórum témák voltak, ami miatt örülök hogy töröltem, hanem az hogy nem kell a hozzád hasonló prosztó parasztokkal veszekednem, érvelnem....
4) tégy nekem egy szivességet, (más véleményét nem tudom, és nem szoktam más nevében beszélni) és kösd fel magad. Köszönöm.
Dátum: 2009.07.06. 15:04:46
Édes istenem....

Ha kicsit megbánom hogy töröltem V1-ről, elég megnézni a fórumot, és máris elszáll minden kétség....
Dátum: 2009.07.02. 19:53:13
Hááááát..... lehet hogy megéri a szaki.....

Mint mondtam kb egy szörnyért 9.5*szörnyszint alap LE-t kapsz.

Feltéve hogy azonos eséllyel jönnek minden elérhető szintről a szörnyek, akkor egy szinten a normál szörnyekért kapott átlag alap LE az 9.5*szörnyszint.

A változás után ezt a 9.5-őt kb 9.6-9.7-nek láttam.

Maedhros volt olyan kedves hogy rendelkezésemre bocsájtotta a vadászatainak a statisztikáit, a szorzók alábbi képpen néztek ki:

54. szint - 9.65
55. szint - 9.26
56. szint - 9.25
57. szint - 9.33
58. szint - 9.43

ezek fénylben döntse el mindenki megéri-e.
Dátum: 2009.06.30. 17:40:01
Mert már rég nyűg volt nekem az egész. Főleg mások miatt maradtam, hogy ne "hagyjam őket cserben", és hasonlók... de jobban belegondolva mások miatt játszak??? Na ne mááár... így szépen töröltem. Ennyi.
Dátum: 2009.06.30. 17:20:55
Zzzz... Hé Géza, azt hiszem megvan a biztosíték ami kiment... kicserélem, vigyázz hogy be ne kapcsold az áramot!... Mit mondtál?... Hogy ne KAPCSOLD BE AZ ÁRAMOT!... Jah, ok!....ARGGGHHHH!

A villanyszerelőkre kegyelettel emlékezünk, és most valami egészen más!
Dátum: 2009.06.30. 14:22:16
Manakonstot tápolni? Ugyan már... ha lesz erősítés, akkor a top szövetségek tagjai jobban ki fogják tudni használni, mint mások. Ez tuti... és akkor megy majd megint a fogak csikorgatása.
Dátum: 2009.06.30. 14:12:18
Akik elől vannak igenis megdolgoztak azokért a cuccokért. Nem azért gürizik az ember, számolgat excellben, marad fenn az éjszakában, kel hajnalban, hogy az előny amit így összeszedett, egyszerűen elolvadjon, mint egy hóember egyetlen "újítás" miatt.
Dátum: 2009.06.30. 12:43:20
A vadászatokat 11:00 után indítottam. Baraty bejegyzése 10:52-kor volt. Nem tudom. Mintha menet közben talán nőtt volna, de még nem vagyok teljesen biztos a dolgomban.
Dátum: 2009.06.30. 12:01:13
Mielőtt csuklóból letáposoznál, mint mondom nem biztos hogy táp. Nem vagyok teljesen biztos benne, hogy nem kap-e több LE-t a random. Ennek utánna akarok nézni.