Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ajgatsz

Dátum: 2009.02.23. 20:12:53
A VMTE-n oktatott tárgyak

-felejtés -> eldobhatod a fölösleges szakértelmeid
-x horda gyűlölet -> +IQ és +Támadás az x horda tagjai ellen
-kritikus varázslat -> no comment
-hordázás -> a szívóssághoz hasonlóan több állatod lehet, sebzések összeadódnak, elnyelések átlagolódnak
-transzplantáció -> csökkenti a szakértelmeid fejlesztési költségét

Iratkozz be még ma. (x)
Dátum: 2009.02.23. 18:34:36
A VMTE (Végzeturak Mesterei Tudományegyetem) ezennel megnyitja kapuit. Szívesen várunk minden smaragd hordába tartozó diákot, aki szomjazik a tudásra.

*A tandíj fizetése egyszerű és biztonságos: LE-téteket egyszerűen az egyetemi lélekútba kell elhelyezni
*Nincs tartózkodási kötelezettség (tanulmányok végeztével a diák visszatérhet eredeti szakterületére)
*Fogadunk cserediákokat más hordákból is, amennyiben állják az utazási költségeket (hordaváltás)
*Építési adományokat mindig szívesen fogadunk
*Jelenleg oktatott tárgyaink:
+felejtés
+gyémánt/rubin/zafír gyűlölet
+kritikus varázslat
+hordázás
+transzplantáció
Az oktatott tárgyak kerete idővel bővülni fog

*Amennyiben diák vagy, kérlek fizesd be minél hamarabb a tandíjat, és végezd el a tanulmányaidat, hisz ez mindannyiunk érdeke
*Az egyetem ezen felül midnig szivesen fogad pályázatokat a tantestületbe, bár ott keményebbek a követelmények (építés, epikus, háború), viszont élvezheti az egyetem egyéb előnyeit is (térkapu, kínzókamra, epikus)

Jelentkezés esetén a pályázati önéletrajzokat az alábbi címre küldjék:

Dalen - tanulmányi osztály

Van lehetőség a közvetlen jelentkezésre is. A jelentkezési lapon mindenképp legyen feltüntetve hogy mint diák jelentkezik, vagy oktatói állásra pályázik.
Igen, azt én is olvastam, de az nem ez enyém volt, én pontosan írtam hogy melyik számra gondolok, mert van több is az ábrán. és nem írtam teljesen elvetemült értékeket, de akkor ez a képekre hivatkozás nem jó?
Technikai kérdés. Volt egy kérdésem ami valahogy úgy szólt, hogy a pihenés ablakban az abrán a figura jobb keze felett melyik szám áll. Alapból jó kérdés volt, de látom kivették. Ez most mégsem jó kérdés, vagy volt már?
Dátum: 2009.02.23. 16:38:29
Craslognak teljesen igaza van, itt van pl az én legutóbbim:

Idomított állatod, Anyós, egy 64. szintű hárpia is részt vesz a csatában. Felkészülsz, hogy elvedd ellenfeled lélekenergiáját.
Egy hideg tűz igéjét idézed ellenfeledre, ahogy közelítesz felé. (-135 VP). 335 sebzést okoztál.
A mantikór int, mire egy tiszta fény sújt le rád. Félrevetődsz.
Egy gyors támadást intézel ellenfeled irányába. A mantikór 121 pontnyit sérült. Anyós az oldaladon harcol. 30 sebzést okozott.
A mantikór egy gyors támadást indít a fogával a lábad felé. Melléütött!
Egy gyors csel után a Legendás tőrrel A mantikór védtelen felsőtestére támadsz. A mantikór 72 pontnyit sérült. Kritikus sebzés! Anyós is ellenfeledre veti magát. Célt téveszt.
A mantikór lesújt rád a fogával. 2 pontnyit sebzett rajtad.
Lesújtasz ellenfeledre. A mantikór 125 pontnyit sérült. Anyós az oldaladon harcol. 31 sebzést okozott.
A mantikór egy gyors támadást intéz feléd. 65 pontnyit sebzett rajtad. Az állatod 1 életpontot sebződött.
Lesújtasz a Legendás tőrrel. A mantikór 112 pontnyit sérült. Anyós az oldaladon harcol. 28 sebzés!
Egy gyors csel után A mantikór a hasadat támadja. 57 életpontot vesztettél. Az állatod 1 életpontot sebződött.
Minden erődet az ütésbe adod, ahogy lecsapsz a Legendás tőrrel. 125 pontnyit sebeztél. Kritikus sebzés! Anyós az oldaladon harcol. 31 sebzést okozott.
Ellenfeled már láthatóan fáradt, csak arra maradt ereje, hogy valahogyan megpróbálja kivédeni a csapásaidat.
A csatában összesen 1010 sebzést okoztál, és 124 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, jutalmad 749 lélekenergia és 22 TP!

Magasabb szinten kb csak akkor vernek el, ha elszámolod az ÉPd, és kiütnek.
Dátum: 2009.02.23. 12:59:04
Én Pl építőmunkásokat szoktam elcipelni. Egon meg Khám. Eddig elégedett vagyok a teljesítményükkel, tehát ma is elvittem őket kennelt ganajászni.
Dátum: 2009.02.23. 11:52:50
Építsétek tovább 5-re. Ott már jön egy finomság.
Dátum: 2009.02.23. 11:46:16
Butch, nem korlátoznak téged, hisz nem kötelező. Te döntöd el hogy megéri vagy sem. Ez egyszerűen valamit valamiért:
Vannak előnyök:
+több sebzés
+gyorsabb szörnyfejlődés (küldetéseknél remekül jön)

Hátrány:
-kisebb elnyelés HA nagy különbség van a szörnyek között

Szerintem nem egy olyan rossz üzlet. Nekem most a fő szörnyem sokkal erősebb mint a többi, ezért várok is a szakival. Ha meglesz a változtatás, látom hogy melyiknek mennyi a sebzése, elnyelése, akkor majd eldöntöm hogy megéri-e vagy sem.
Dátum: 2009.02.23. 11:35:14
Szerintem emiatt nem érdemes aggódni. Szerintem az állatreform úgyis össze fogja rázni a mezőnyt. És akkor megéri majd több állat
Dátum: 2009.02.22. 07:37:12
Idézet: Kocos - 2009.02.22. 01:33:59
Van közte pár jó ötlet.
Arra érdemes figyelni, hogy lehetőleg ne legyen nagyobb a küldi halott költsége (értsd a levesbe elszórt LE, aminek semmilyen effektje nincs) nagyob, mint a jutalma. Pl. a 10-es szaki elfelejtese ilyen.
Ezeket a legjobb egyébként közvetlenül Miklósnak küldeni.


Ami azt illeti vannak küldetések, ahol nagyobb a küldetés halott költsége. Pl. "Legyen minden tárgyad szintje azonos a tiéddel." Itt kénytelen leszel egy csomó cuccot csak a küldetés kedvéért megvenni és ez sok halott LE.
Dátum: 2009.02.21. 12:38:12
A hárpia hangos vijjogással körözött a torony körül. Az állat küzdött az erős, metsző széllel de terhe ellenére egyre magasabbra emelkedett, lassan maga alatt hagyva a tornyot és a fölötte kavargó energiaörvényt. Pár forduló után terhét a vadul kavargó lélekenergia felhőjébe ejtette, majd ereszkedni kezdett. Az állat kényelmesen elhelyezkedett a kentaur-szobor fején, és felborzolta tollait, hogy óvja magát a hideg ellen. Kíváncsi tekintete a tornyot elhagyó két alakot követte, akik az erdőben dúló csata felé igyekeztek.

***

"Nem kellene itt lennünk. Hívatlan vendégek vagyunk."
-Senki sem kérte hogy gyere. Menj a francba, ha nem tetszik. -dörmögte Dalen, kezét arca előtt tartva, hogy óvja szemeit a vakító fénytől.
A végzetúr az előtte magasodó hatalmas kaput méregette. Körülötte nem volt semmi. Csak ő volt és a kapu a nagy fehér semmi közepén. Nem volt ég, nem volt horizont, és bár biztosan érezte, hogy lépdel valamin, talaj sem volt. Mindenhol csak a fehérség. Dalen körbejárta a kaput, aminek mindkét oldala ugyanúgy nézett ki, majd végül megmarkolta a bronzgyűrűket, és húzni kezdte.
"Ne tedd!"
-Fogd már be! -hörögte a mágus fogai között, ahogy nekifeszült a kapunak.
A hatalmas szárnyak lassan kitárultak, és egy folyosó volt a túloldalon. Dalen lassan lépdelt a fehér mészkőből épített falak között, lépteinek zaját elnyelte a vastag vörös szőnyeg. A falakat színpompás falikárpitok, és fényesre polírozott pajzsok díszítették.
"Micsoda fenséges hely."
-Hát ezzel se mennék csatába. Vékony, mint a papír, még egy szilmill tőr is átüti. -kocogtatta meg Dalen az egyik pajzsot.
-Üdvözöllek idegen.
Dalen hirtelen megragadta Legendás Tőrét, és a hang irányába pördült. Egy idős ember állt vele szemben, hosszú szakálla a mellkasát verdeste, ősz haja már visszavonult feje tetejéről az évek során. Ruházata egyszerű barna kámzsa volt, amit egy kötél fogott össze a derekán. Az öregember kezeit leengedve, tenyereit mosolyogva a mágus felé fordította.
-Nincs mitől félned, itt nem fog senki sem bántani téged. Hadd mutatkozzam be, a nevem... -kezdte nyájasan az öreg, és mélyen meghajolt a galetki előtt.
Dalen meglepődve figyelte a férfit, majd megvonta a vállát, és tőrét tövig döfte az előre görnyedő alak hátába.
"Megőröltél? Ezt most miért kellett?"
-Tőrbe akart csalni, láttam rajta... -motyogta Dalen, ahogy döfködte az elernyedő testet.
-Nem akar senki sem bántani.... hát persze... higgyem is el... de nem tudsz túljárni az öreg Dalen eszén... túl ravasz vagyok hozzád...hehe... -rugdosta a testet a végzetúr.
"Már megint kezded."
-Micsodát? Hehehe... -törölte meg véres kezeit az egyik falikárpitban a végzetúr, miközben válla lassan remegni kezdett.
Dalen hátraszökkent, ahogy a kárpit színei hirtelen kifakultak, majd anyaga oszladozni kezdett. A végzetúr véres kezére nézett, majd a falhoz nyomta. A fehér mészkő megszürkült és repedezni kezdett. Az enyészet folyamatosan terjedt a véres kéznyom körül.
-Hát ez haláli! Hehehehe... -vihogott Dalen, és páros lábbal a holttest körül terjengő vértócsába ugrott, majd hátrafelé szökdécselve megindult a folyosón, és nézte hogyan enyészik el az egész léptei nyomán.
A hangos kacarászás hirtelen abbamaradt, ahogy háta egy másik ajtónak ütközött. Dalen lassan megfordult, és nagyot rúgott az ajtóba. Egy darabig figyelte hogyan indul látványos rothadásnak a fa, és marja szét a rozsda a vaspántokat, majd belépdelt. A terem közepén egy aranyból és kristályokból készült építmény pörgött. Különböző méretű és alakú tányérok forogtak hegyes rudakon egymás hegyén-hátán, miközben a serpenyőkben megannyi ékkő, és golyók pörögtek körbe-körbe. Ez egész építmény egyetlen földbe szúrt tű hegyén táncolt. Dalen óvatosan ez egyik tányér felé nyúlt.
"Ne merészeld!"
A mágus vihogva visszahúzta a kezét, majd hirtelen kicsapott és kiragadott egy golyót az egyik tálból. Az építmény enyhén remegni kezdett, de megtartott egyensúlyát.
"Hagyd békén te őrült!"
Dalen egymás után ragadta ki a golyókat a tálkákból, és dobta őket át másik tálkákba, időnként nagyot taszítva a tányérokon. Az egész építmény rázkódni és remegni kezdett, míg végül hatalmas csörömpöléssel összedőlt.

***

Dalen teste keményen csapódott a torony kupolájának, csontjai hangosan reccsentek. Fölötte az energiaörvény forrongott, zöld és bíbor kisülések nyaldosták a torony tetejét, ahogy az ernyedt test zsákkánt kezdett el lefele gurulni az íves tetőn. Az egyre gyorsuló gurulás végül nem egy mély zuhanásban, hanem egy hangos csattanásban végződött, ahogy a test egy vízköpőnek csapódott. A végzetúr teste ernyedten függött a szobor tövében, kezei-lábai a mélybe lógtak. Dalen égett ruhájából apró füstpamacsok szálltak fel, miközben teste össze-összerándult, ahogy kisebb kisülés végigfutott rajta. Feje hátralógott, csuklyája alól halkan csepegett sötét vére. A test végül megrázkódott, ahogy a meggyötört tüdőből köhögés szakadt fel. A köhögés lassan eszelős vihogásba csapott át, és Dalen keze lassan az öve felé araszolt, ahogy törhetetlen kristályfiolákban tartotta drágán vásárolt gyógyitalait.
Miután sebei behegedtek, és csontjai összeforrtak Dalen macskaügyességgel felhúzta magát a tetőre, és végigkúszott rajta, feje fölött a tomboló energiaviharral.
-Na gyerünk, hova rejtették a nyílást, valahol csak hozzá kell férnetek a kutatokhoz. -motyogta Dalen.
Kutatását végül siker koronázta és besurrant a szűk résen. Hallgatózva, lassan lopózva elindult lefele a toronyba.
-Halló... van itt valaki... eltévedtem, a lélekkufárt keresem... -motyogta halkan, de nem jött válasz.
-Ez fura... olyan csendes minden... Mit szólsz hozzá...? -csóválta fejét Dalen, majd arcát a plafon felé fordította és hangosan kacagni kezdett.
-És vissza se gyere! Nyápic! - kiáltott fel a kupola felé.
Dalen találomra az egyik ajtóhoz lépett, de zárva találta. Tőrét előhúzta és egy pár gyakorlott mozdulattal felfeszítette a zárat. A végzetúr végigment az apró lakószobán, majd felvett az asztalról egy rúnákkal díszített míves söröskorsót. Tőrével apró lyukakat fúrt rá a rúnák tövében, hogy ne legyenek feltűnőek, majd visszatette az asztalra. Ezek után elkezdte átnézni a többi szobát. Egyik helyen átkutatta a ruhás-szekrényt az összes nadrág gatyamadzagját középen kettévágta. Ahol nem találta üresen az éjjeli edényt, ott az ajtó fölé helyezte, hogy nyakába boruljon annak, aki belép rajta. Ahol könyvet talált, "feljavította" benne az ábrákat, ahol gyógyitalokat ott pedig kicserélgette a címkéket. Apró értékeket csent el egyik szobából, hogy egy másik lakó holmiijai köze rejtse azokat.
Épp egy egérfogót rejtett egy pár női fehérnemű közé, mikor meghallotta a lenti kapu csapódását.
-Jönnek haza... -vihogott halkan magában, majd gyorsan felkapaszkodott a gerendák közé. Keresett magának egy sötét, pókhálós sarkot, és ruhája lassan sötétedni kezdett, míg végül teljesen belefolyt környezetébe.
-Kezdődjék a műsor...
Dátum: 2009.02.21. 09:31:31
Megírom ide is. Úgy tűnik a kamra még nem 100%. Én kaptam LE-t, meg világított reggel sárgán az ajánlások, de nem volt kiírva mennyit kaptam. Gondolom ez amiatt van, mert nekem v1-en nincs ajánlásom alapból, mert akinek van, annak szépen kiírta mennyit kapott kamrából.
Dátum: 2009.02.21. 09:29:34
Ha jól tudom a vesztes csata végén kiírja neked, hogy elhurcoltak.
Dátum: 2009.02.21. 09:24:53
Egyetértek Mort-tal. Nekem nullás a meggyőzőm, én inkább az intelligens kedvencet toltam fel, és az előremenekülés taktikáját alkalmazom, azaz előbb lép szintet az állat, mint hogy lezuhanjon a morálja.

ui.:
Bár lehet hogy később megéri, ha bejön az állatreform. Ott nem fog ez a taktika működni, tehát kell majd fejleszteni. De a jelenlegi felállásban nem éri meg.
Dátum: 2009.02.21. 09:19:35
Kócos, lehet hogy az volt, hogy őt már elhurcolta valaki. Gondolom egy embert csak egyvalaki hurcolhat el, azaz nem megy végig egyetlen szerencsétlenen az egész szövetség.
Dátum: 2009.02.21. 08:19:19
Van még némi hiba a kínzókamrával. Reggel láttam sárgán világítani az ajnánlást, és LE-t is kaptam, eddig nincs gond, viszont az ajánlások menüpontban a szokásos:
Statisztika
Eddig 0 játékos regisztrált az ajánlásod alapján.

fogadott. A belső fórumokon hallottak alapján, akinek már amúgy is van ajánlása, annak szépen kiírja hogy mennyi LE jön be a kamrából, viszont nekem nincsen. Gondolom itt lehet a gond.

Elég ha ideírom a hibát vagy küldjem el levélben is valamelyik fejlesztőnek?
Dátum: 2009.02.20. 22:46:36
Idézet: Aderrick - 2009.02.20. 22:43:21
Dolgozz Dalen, dolgozz. Ha holnap reggel nem vár 2K LE az ajánlásból, hurcollak a kínzókamrába...


Mondtam hogy végzetúrNŐK...
Dátum: 2009.02.20. 22:08:46
Idézet: Zaccmester - 2009.02.20. 22:06:06
Izé. Kára származik belőle, mert naponta megkapja az elhurcolást, valamint keserű lesz a szájíze.

U.i.: jóéjt Neked is!


Neked lehet hogy keserű lesz, nekem nem. (Nem sajnálom azt a 2K LE-t attől a TGY-s haveromtól akinek alapból gürizek)
Hogy kinek mennyire lesz keserű a szája, azt meg döntse el maga.

Ehh, mégsem állom meg ezt szó nélkül....franc....
Dátum: 2009.02.20. 22:03:27
Akkor ne használd... Szerintem a kamrával nincs semmi baj. Nem ad aránytalanul nagy bónuszt, színt visz a játékba és a portyába, miközben másnak nem származik kára belőle...

Egy apró megjegyzés a részemről... kérem lehetőleg engem csak végzetúrNŐK hurcoljanak el...

Ui.:

Nekem már nincs több mondanivalóm a témában, és nem akarom telehányi jobban a fórumot egy parttalan vitával. Jó éjszakát mindenkinek.
Dátum: 2009.02.20. 21:58:00
Zaccmester, szerintem gyorsan hagyd abba a döntetlenes küldetést. Mivel minden döntetlennel amit szerzel, a másik is szerez egyet, és tápolódik közelebb kerülve a küldetés teljesítéséhez, azzal hogy rajtad elősködik.