Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ajgatsz

Dátum: 2009.02.26. 23:13:25
Charma... ha megadod a címed, világ, szövetség megoldhatjuk a dolgot...
Dátum: 2009.02.26. 23:06:17
Szívesen....

Flass... nézz mélyen a szemembe... egyre álmosabb és álmosabb leszel.... most a hatalmamban vagy...

Te vagy a nők bálványa....
Minden nő téged akar...
Na jó nem mindegyik, a laposmellűeknek és a kövéreknek nem kellesz...
Bárkit megkaphatsz....
Minden nő beléd szerelmes... csak még nem tudja...

Ha most csettintek, ezt a maszlagot el is fogod hinni, és miután felébredsz átadsz nekem 2000 LE tiszteletdíjat....

-Csett-

Zacc, ne zavarj munka közben. Amúgy meg nem tudom miről beszélsz, nem vagyok egyik szövetségnek sem a tagja. (A felsoroltak közül.) Amúgy remeken tartod a tempót, 10 percen belül általában megsértődsz a hozzászólásokon.

Ui.: Mosnám én Flass ha lenne mit.
Dátum: 2009.02.26. 22:45:16
Charma... nézz mélyen a szemembe... egyre álmosabb és álmosabb leszel... most a hatalmamban vagy....

Neked most nagyon rossz...
Veled igazságtalanság történik...
A napi szerzett LE-d egy százaléka olyan mértékben erősít másokat, hogy azt te az életbe nem fogod behozni...
Áldozat vagy...
Panaszkodjál...
Követeld a kínzókamra kivételét...
Követeld, hogy mindenki aki használt kínzókamrát adjon át neked 20K LE-t és 10 őskövet kárpótlásul...

Ha csettintek az ujjamal, felébredsz, és ezt mind el fogod hinni. Ez lesz a te igazságod, és bárki bármit mond nem hiszel neki, mert hazudnak, és téged akarnak megrövidíteni, hogy tönkretegyék a játékodat.

-Csett-
Dátum: 2009.02.26. 22:28:31
Most egymás után jönnek:

mennyi 25614789534486 a négyzeten?
nem tom
89745185526664525454564565
21894231984764675649456456456456
menj a francba!
Dátum: 2009.02.26. 22:26:50
Még egy hülye kérdés:

Ha van 1 ház aminek az abakából 40 fokos depressziószög hajlik a szemben lévő ház lábtörlőjére akkor miből van a szemmben lévő ház ajtaja.
Nem tudom, mert nincs megadva elég adat.
Pamut
Beton
Smmi
Dátum: 2009.02.26. 20:58:23
Srácok, szerintem hagyjátok Zacc-ot. Meggyőzni úgysem lehet. Többen is próbálták, senkinek sem sikerült. Ő bevette a fejébe hogy a kamra valami szörnyű dolog, és nem hajlandó erről a nézetéről letenni. Az egész vita teljesen értelmetlen, folyamatosan ugyanazokat a köröket futjátok. Tudom nehéz megállni hogy az ember ne reagáljon a kijelentéseire, de talán ha egyedül hagyjuk egy kicsit akkor talán megnyugszik.
Dátum: 2009.02.26. 10:17:16
Még egy idióta kérdés:

Hogy mondják oroszul, elment a kedvesem?))))))))).
kak tyibjáza vut
Bye, bye Szása.
Viszlát
CSTO
Dátum: 2009.02.25. 20:35:38
5000 LE kamrából? Ezt az értéket most honnan szoptátok ki? Kérdem én a nagyokat, ki kapott eddig rendszerességgel 5K LE-t naponta kamrából? Én spec nem. Tessék ez az a NAGY TÁP amit kapok belőle, és aminek segítségével úgy elhúzok mint a szélvész:

2009.02.25. A kínzókamrából 304 LE áramlott beléd.
2009.02.24. A kínzókamrából 151 LE áramlott beléd.
2009.02.23. A kínzókamrából 838 LE áramlott beléd.
2009.02.22. A kínzókamrából 559 LE áramlott beléd.
2009.02.21. A kínzókamrából 196 LE áramlott beléd.

Gau, Zacc kezdetek röhejesek lenni, de komolyan.

5k LE-hez összesen félmillió LE/nap-ot kell termelnie az elfogottaknak. Ha mondjuk 5-ös kamrád van, akkor mind az ötnek fixen hoznia kell a 100K LE/nap termelést.

Most komolyan kérdem, ki van aki ennyit szakít??
Dátum: 2009.02.25. 13:52:14
Szerintem így is, úgy is reggel van a verés, hisz az első X ellenfeled hurcolod el, azaz reggel először azokat vered végig akiket kamrába akarsz vinni, és csak utánna csapkodsz ide-oda. Nem hinném hogy valaki csak ezért nem portyázik egész nap, hogy éjfél előtt elrabolhasson egy pár embert.
Dátum: 2009.02.25. 10:15:40
És akkor járna jól mindenki. Hisz akkor éjszaka közepén csapnak le, és akkor már úgyis mész feküdni. Persze kivétel a baglyoknak, és nem reggel csapják szét a karaktered hogy egész nap ÉP gondokkal küszködsz. Ami a kiszabadulást illeti, engem most elcipelt Solina... nagy dolog. Megesik az ilyen.
Dátum: 2009.02.24. 23:36:57
Kedves Zacc

Nem arról van szó hogy nem bírom a kritikát, és hogy nem lehet velem beszélni. Te az első naptól fogva verted az asztalt a kamra miatt, mielőtt annak bármi következménye lett volna.

Idézet: Zaccmester - 2009.02.20. 20:21:35
Nem erre gondoltam örömök címén.
Pl.: Sharpa rabolt 1 LE-t. Gondolom ennek örülsz. Utána portyázol egész nap, vadászol, küldizel. Összeraksz X LÉt. Mostantól ennek 1%-a megy olyannak, aki naponta megüt. Most is örüljek, vagy bosszankodjak azon, hogy hiába csesztem ki vele, mégis gazdagodik a munkámon?


Nekem személy szerint a fentebbhez hasonló megnyilvánulásaid nem tetszettek, és tettek téged unszimpatikussá. Ez a "nehogy már valakinek előnye származzon belőlem, még akkor sem ha nekem nem származik hátrányom" hozzáállás volt számomra, kerek-perec gusztustalan. Próbáltalak meggyőzni, de te hajthatatlan voltál. Ekkor döntöttem el, hogy bizony kamrába foglak cipelni.

Ami a lepontozást illeti, én egyetlen hozzászólásodat pontoztam le, mikor engem bár körülményesen de leparasztoztál, egy olyan megjegyzésemért, ami csak arra a tényre mutatott rá (némi élccel fűszerezve) hogy gyakorlatilag csak te kampányolsz folyamatosan a kamra ellen, senki más. Ellenőrizheti aki akarja.

A csalásokkal kapcsolatos megjegyzésed nem veszem magamra, mert nem csalok. Igen, biztos vannak emberek akik visszaélnek a lehetőségekkel, és áthágják a szabályokat, de nem mindenki csaló akinek erős karaktere van. Vádaskodni a nagyvilágba meg mindig is egyszerű volt.

Kellemes időtöltést a katakombákban. Én tárt karokkal várlak majd a felszínen.

Szeretettel

Dalen
Dátum: 2009.02.24. 18:11:41
Nem tíz pontot, hanem ahanyadik szintű vagy. A max ÉP-d mindig szint*egészség+180.
Dátum: 2009.02.24. 14:20:05
Hát én se azért fogom majd minden nap elcipelni mert sok LE-t várok tőle.
Dátum: 2009.02.24. 14:10:21
Nem tudom feltűnt-e másnak, de ez a topic lassan átmegy 'Zaccmester siralmai' témába. Zacci panaszkodik megállás nélkül, hogy neki mennyire szörnyű, másik meg vigasztalni próbálják. Tessék Zacc, itt egy finom nyalóka, ne sírjál.
Dátum: 2009.02.24. 12:34:31
Szerintem most 10. szint, ha jól hallottam akkor 50. tanulásig vannak megcsinálva a szakik.
Dátum: 2009.02.24. 12:16:04
Zacc... kezdesz már fárasztó lenni. A kamrát csak addig tudod cipelni, ameddig a sima portyáidat. Nem értem, hogy miért pont azt kellene jobban lekorlátozni.
Dalen nagyot húzott az üvegből. A végzetúr egy kidőlt fán ücsörgött a doboldalon. Lenn a völgyben Khrox, a khrak behemót próbált ellenállni a galetki mágusok újabb és újabb rohamának.
-Lábtörlőt csinálok a skalpodból pubi... –morogta Dalen, és nagyot nyelt az erjesztett burástyavérből.
-Gyere Anyós, idő van. –szólt oda a mellette tollászkodó hárpiának, majd letette az üveget a földre és elindult lefele a domboldalon.

Dalen felgyorsította lépteit, ahogy a torzszülött felé fordult, míg végül már rohant lefele a lejtőn. A mágus a levegőbe ugrott. Épp időben, mikor az időhurok kék örvénye becsapódott mögé, lehetetlen torz irányokba csavarva a domboldal fáit. (Csak 225 pontnyit sérültél.) Dalen tenyeréből egy bíbor örvény csapódott Khrox mellkasába. A behemót súlya alatt egy újabb fa dőlt ki, ahogy a hideg tűz nekicsapta a hatalmas testet. (488 sebzést okoztál.)
Dalen tőrt rántott, amint földet ért és nyomában Anyóssal ellenfelére vetette magát. A tőr mélyen a behemót karjába mart (130 sebzést okoztál.), miközben Anyós a lény szakállába kapaszkodva annak arcát marta karmaival (állatod 32 életpontot sebzett).
Khrox pallosának egyetlen csapásával lesöpörte magáról támadóit. (142 pontnyit sebzett rajtad. Az állatod 13 életpontot sebződött.) Dalen hátrazuhant az ütéstől, de talpon maradt. Anyós végiggurult a hóban, de nyomban fel is pattant.
A hárpia tollait felborzolta, és dühödt sivítással a behemótra vetette magát. Dalen várt egy pár pillanatot, hogy társa lefoglalja a torzszülöttet, majd ő is támadásba lendült. Felugrott, és tőrét mélyen ellenfele védtelen nyakába vájta, ahonnan szökőkútként spriccelni kezdett a vér. (152 sebzés! Kritikus sebzés!)
A behemót dühödten odacsapott hatalmas pallosával, de Dalen lebukva elkerülte a pengét, és fegyverével átmetszette ellenfele lábikráját. (265 sebzést okoztál. Kritikus sebzés!)
Khroxnak egy újabb csapással sikerült újra ellöknie magától a végzeturat, bár komoly sebet nem tudott rajta ejteni. (sérültél 38 pontnyit. Fegyvere bénít! (-10 támadás) Az állatod 1 életpontot sebződött.) Dalen megtapogatta zsibbadt oldalát, majd dühösen kiköpött.
A mágus és a hárpia újabb üvöltéssel rohamozott. Anyós felugrott majd hirtelen lebukott, és karmait ellenfele ágyékába mélyesztette. (Anyós is támad. 67 sebzés!) Dalen felpattant, és tőrét két kézzel összegörnyedt áldozata torkába döfte. (268 sebzés! Kritikus sebzés!)
Khrox hátratántorodott, és visszakézből meglegyintette a mágust. (19 ép-t sebződsz. Az állatod 1 életpontot sebződött.)
Dalen komótosan körbejárta már láthatóan fáradt ellenfelét. Majd Anyóssal együtt hátulról rávetette magát. (79 pontnyit sebeztél. Anyós acsarogva támad. 19 sebzés!)
Khrox erre hirtelen megpördült, és felhagyva a színészkedéssel pallosával hatalmasat sújtott a meglepett végzetúrra. (166 pontnyit sebzett rajtad. Az állatod 16 életpontot sebződött.)
Dalen zihálva hátratántorodott. Fáradt volt, de sértett büszkesége nem engedte visszavonulni. Lassan felegyenesedett, hogy újra szembenézzen hatalmas ellenfelével, mikor megérkezett AbyGail ork szolgájával együtt, és hangosan sikítva a behemótra vetette magát.
-Megcsalsz te szemét! –sikított teli torokból a végzetúrnő.
Dalen állva maradt egy darabig, mint akiről megfeledkeztek, és csalódottan figyelte a harcot.
-Na iszok még egyet, és utána elkapom a grabancod pubi. –morogta és elindult felfelé a domboldalon.

A csatában összesen 1500 sebzést okoztál, és 590 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát.
Dátum: 2009.02.24. 09:42:07
Valóban tropára vertek? Akkor nekem még szerencsém volt hogy befértem.
Na ott a vödör meg a lapát, ki kell ganajászni a kennelt. Munkára!
Dátum: 2009.02.23. 22:18:26
TUDTAM! TUDTAM!
Dátum: 2009.02.23. 22:15:13
Valóban? Én azt hallottam, hogy panaszkodott a mérete miatt, hogy idavonza a galambokat, és más szárnyas kártevőket.