Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ajgatsz

Dátum: 2009.05.01. 22:37:40
Mikor lesz a Republic együttes legközelebbi koncertje Pécsen 2009-ben?
2009. február 01.
Nem lesz koncert Pécsen
2009. november 06.
2009. február 18.

Sajna értékelni nem tudok már, de ezt törölni kellene.
Dátum: 2009.04.23. 10:40:57
Kocos:
Szerintem csökkeni fog. Tegyük fel hogy a csatában a sebzés 50%-50% arányban oszlik meg varázslat és közelharc között. Ha csökken a varázslat sebzés, akkor ez az arány fog eltolódni. 40%-60%-ra. Nem tudom érted-e mire gondolok.

Dr_Faktor

Nem elbasztuk, csak máshogy csináltuk. És ha a máshogy=az elbaszással, akkor az egy nagyon szomorú dolog.
Dátum: 2009.04.23. 10:15:24
A gond ott van, hogy igen eddig torony magasan nyertük a varázspárbajt, és egy kiegyenlített csatában torony magasan buktuk a közelharcot, és végül az alján kijött valami. Ha a varázspárbaj jelentősége csökken, akkor az előtérbe kerülő közelharc miatt bukhatnak a smaragdok.

Nem azt mondom hogy ez lesz. Lehet hogy be lehet úgy lőni, hogy a szörny varázselnyelés ellenére versenyképes maradjon a smaragd. De ugyanakkor fennáll annak a veszélye, hogy tényleg elvérzik a zöld horda ezen. Persze sírunk ezen zöldek, mert ez az amit szeretünk a zöld létben, és szeretnénk hogy ami miatt eddig jók voltunk, továbbra is jók legyünk.

Lehet hogy jó lesz ez a változás, lehet hogy kicsit át kell állni, de ugyanakkor lehet játszani. Csak a játékvezetés tényleg gondoljon alaposan végig egy ilyen fejleszt, mert vannak benne a fent említett buktatók.
Dátum: 2009.04.22. 16:27:27
Faktor, ez két különböző harci módszer. Így is úgy is lehet érvényesülni. Viszont ha kinyírják a varázslatot, akkor az egy újabb lépés afelé, hogy lesz egyféle build ami működik, és kész. Azt meg szerintem senki nem akarja.
Dátum: 2009.04.22. 15:54:45
Winnie nem az a baj, hogy rám jobban hat, mint másra, hanem a varázslat, úgy magában háttérbe szorul a közelharchoz képest. Így az arra kihegyezett karakterek kerülnek hátrányba, a közelharciakhoz képest.

Előszedek egy konkrét példát. Dalen vs Deron. 685 vs 1768. Itt nem az értékekre akarom kihegyezni hanem a százalékokra.
Dalen 685-ből:

Varázslat: 628 - 91%
Találat: 0 -0%
Állatok: 57 -9%

Deron:

Varázslat: 181 - 10%
Találat: 898 -51%
Állatok: 689 -39%

Ezzel persze nincs gond his én smaragd vagyok, ő meg rubin. Ha most mindkettőnknek gyengül a varázslata, akkor neki több (tartaléka) van közelharcban, mint nekem.
Dátum: 2009.04.22. 10:24:15
De jó! Megyek én is!
Dátum: 2009.04.21. 14:40:05
Én értem. Az nem lehet amit mondtál, mert kamrába csak támadó viheti el a védőt. Tehát ha lepattannak rólad akkor se megy kamrába a hoppon maradt agresszor, ha van üres helyed. Tehát a skarabeuszt odafigyeléssel ki lehet trükközni.

Ennek ellenére elég durva szerintem is a cucc. Ugye egy cucc csak akkor jön vissza ha már mindenből elkelt egy, kb fél év múlva? (ilyesmire emlékszem Miklós tollából)
Dátum: 2009.04.21. 14:11:28
A buzogány valóban 450, de az ára csökkenhet a gyémánbónusz, illetve a palota miatt.
Dátum: 2009.04.21. 13:37:36
Kedves Zeroogai, kisállatok sajnos nincsenek a játékban, viszont ha vérszomjas fenevadakra vágysz, amik széttépik ellenfeleidet a csatában illetve saját testi épségüket kockáztatva védenek téged akkor a következőképpen tehetsz rájuk szert:

1. játszol és fellépsz 4. szintre, amikortól tudsz szakértelmeket fejleszteni
2. növeled a tanulás szakértelmet, aminek minden szintje ad egy újabb szakértelmet, addig amíg kapsz csapdaállítás és idomítés szakértelmet
3. növeled ezeket a szakértelmeket annyival amennyivel jónak látod
4. ha van csapdaállítás, akkor türelmesen vadászol, amíg egyik szörnyet nem megölöd, hanem elfogod
5. ha már elfogtad a szörnyet és van idomítás szakértelmed, szépen beidomítod
6. máris büszke tulajdonos lehetsz a saját fenevadadnak
Dátum: 2009.04.21. 12:21:53
Igen... az ember vagy LE-ért megy és figyel hogy ne legyen üres kamrája, vagy kamráa viszi, de akkor szigorúan 0 LE-n. Én azért figyelni fogom hogy ki fogja elvinni, az tuti.
Dátum: 2009.04.21. 10:41:16
Hajjj.... ez annyira szórakoztató tud lenni, mikor az ember szavait kiforgatják. Na jó lebontom:

1. Amit mondtam az egyfajta játékfilozófia keveredése némi szerepjátékkal. Nem a való életről volt szó, és nem is akarok belemenni ebbe.

Idézet: masterv - 2009.04.21. 10:21:08
Véleményed szerint az normális,hogy olyanokat ütsz XXXrá,akik még csak vissza sem tudnak ütni érdemben,de füled-farkad behúzva menekülsz a nagyok elől.Gyáva alak.

2. Igen. Azt ütöm akit fixen tudok, és igyekszem elbújni a nagyoktól. Gyáva lennék? Meglehet, de szerintem ez a célravezető stratégia. Szerintem aki mást állít, az vagy képmutató, vagy rosszul taktikázik.

3. Amit a Fair-play-ről mondtam... Nos. Én nem csalok, és elitélem a csalást, bármilyen formáját (script, multi, stb.). Itt a Fair-playre azt értettem, hogy csupán lovagiasságból nem megyek bele kétesélyes konfliktusokba. Egyszerűen mert nem éri meg. Kész.

4. Én XXX-ra nem az 4-5 szinttel alacsonyabbakat szoktam verni, igaz megesett de nem szokásom, hanem mint írtam a +/- 1-es környezetemben. Hogy a csökkentésnek meg szerintem miért nincs értelme, azt az előző hsz-emben írtam le.

5. Bevallom nagyon mulattságos volt látni, hogy mennyire belelovaltad magad a dologba, és mennyi mindent raktál ahhoz amit elmondtam, és hogy ennyire elmentél személyeskedésbe.

Fel a fejjel.
Dátum: 2009.04.21. 10:20:01
Mit értesz elvi esély alatt? Van elvi esély, rólam pattant már le 5 szinttel magasabb és 200-al nagyobb TÖ-jű karakter. Gondolom sokadig portyája voltam, meg hatalmas mákom is volt. A lényeg az hogy az ember olyat támad, akit úgy érez nagy eséllyel lever. Én minden esetre így szoktam csinálni, és nem nagyon pattanok le. Azzal hogy csökkenne az üthetőségi rádiusz azzal nem érnél el sokmindent. Az emberek akkor se mennének bele kétesélyes portyákba. A rádiusz csökkentése csak az erős karaktereknek kedvez, mint pl nekem. Engem általában 4-5 szintről magasabbról támadnak meg. Ha le lenne csökkentve a portya küszöbb, akkor nekem lenne a kánaán, mert engem nem támadnának, én meg tudnám továbbra is pacallá verni az 1 szint sugárban levő nálam gyengébb karaktereket.

Itt szeretném megragadni az alkalmat, hogy üdvözöljek minden kedves áldozatomat. Nincs veletek semmi bajom, ha gyakran rátok járok az azért lehet mert szerepeltek a portya ablakomban, és könnyű esetnek tüntök. Fel a fejjel.
Dátum: 2009.04.21. 09:32:14
Már ne haragudj, de nem értem miért olyan fontos, hogy beérjed a másikat. Mindenki ezzel jön. Én nagyon szomorú lennék, ha akármit csinálnék, akkor is beérnének simán a kisebbek és elvernének.

A világ két részre osztható:

Vannak akiket elverek, és vannak akik elvernek. Igaz van egy középréteg ahol kétesélyes a dolog, de velük szépen elkerüljük egymást, mert nem akarunk magunknak rosszat. A dolog a következőképpen működik: akit el tudok verni, azt jól elverem, és elszedem tőle amit tudok, azoktól akik meg elvernek, azoktól bujkálok illetve igyekszem minimalizálni a veszteségeimet. Igyekszem fejlődni, és erősödni, hogy sok legyen akiket elverek, és kevés abból akik elvernek.

Ez a természet rendje. Az olyan zöldségeket, mint fair-play, meg lovagisság azt olyan vegetáriánus-hippik találták ki, akik virágot nevelgetnek és az állatokat meg simogatják, ahelyett hogy levágnák és megsütnék.
Dátum: 2009.04.21. 09:18:29
Való igaz... de így is elkenem a száját. TÖ-ben nagyon le van maradva.
Dátum: 2009.04.21. 07:02:47
Zacc, lehet hogy ott van, csak ezek olyan csaták ahol bizony nem látszik. Én magamat elég erős karakternek képzelem, de időnként kapok olyanokat felülről, hogy csak pislogok. Ha mondjuk a bónusz egy +10% minden statra is, ami azért nem teljesen elhanyagolható, ezek az eredmények akkor is simán kijöhetnek. Ezek azért komoly gyalulások voltak, amiket ide írtál 3-4 szinttel magasabbról, láttam volt egy csak 2 szint különbség, de gondolom a TÖ-ben azért komoly különbség volt. Ha valaki egy 100-al nagyobb TÖ-vel neked jön nincs az a bónusz ami nagyon megmentene. Nézzük pl a láthatatlanságot, azon is remekül át lehet ütni, és abban biztos vagyok hogy ez a bónusz ami a BCs-HCs-ből jön nincs akkora.

Egy megjegyzés: Elolvasva még egyszer a leírást nem te kapsz bónuszt, hanem a támadó kap mínuszt. Amit ha tippelnem kellene -10%-ra saccolnák, és hát tudjuk hogy azért lehet rendesen portyázni -10% akár -20%-on is ha az ember megválogatja a célpontjait.
Dátum: 2009.04.20. 13:52:22
Illetve csak akkor használhatod ha feltöltötted a kutat vagy olyan magas az építésed, hogy nem kell.
Dátum: 2009.04.20. 11:35:35
Dalen nyöszörögve tápászkodik fel a fa tövéből..."Szürke, hegyesfülű kretén! Nem tudod a smaragdot a gyémánttól megkülönböztetni? Jaaaaj...." -kiabál Kárpátia után, nemsokkal azután hogy az Azúros lerángatta a fáról és elég csúnyán helybenhagyta.
"Te mit csinálsz itt?" -kérdi Stardust az összevert mágustól. A nő karjai össze vannak fonva a mellei előtt, és lábával idegesen topog.
"Én csak..."
"Nem az epikus szörnyet kellene ölnöd?"
"...de gondoltam... hogy a szünetben... kicsit megnézem a meccset...de ez az állat..." -hebegi Dalen.
"Elég a hülyeségedből, te gyogyós! Most azonnal visszajössz, beveszed a gyógyszered, aztán ütöd a dögöt, ahogy mindenki más!"
"Jaaaaj.... ne a törött karom huzzad....áááá.... ez fáj.... nemár.... megyek..... héééé....áááá....."

A vonyítás még messziről elhallatszik.
Dátum: 2009.04.20. 11:21:44
Most miért kell ezt? Eddig mindenki panaszkodott, hogy a három nagy szívja a kicsik vérét, de egymástól tartanak. Most itt van tessék, verekedés. Tessék élvezni, és ne mindig piszkálodni.... hol van a kereplőm....
Idézet: Dr_Faktor - 2009.04.20. 10:09:19

és hogy egy ősi bölcsességgel tetőzzem szavaim hitelességét...khm khmm...A Sasnak nem dicsősége ha legyőzi a Galambot...



Dicsőségnek nem dicsőség, de jóllakik vele.
Dátum: 2009.04.20. 10:08:57
*Dalen a kétszínű, gerinctelen, sunyi és opportunista VM-es hóna alatt egy vödör ecetes burárstyatojással felmászik egy fára, ahonnan jól láthatja a csatateret, majd elővesz egy kereplőt, és szurkolni kezd:*

Hajrá! Üssed! Adj neki! Csapj oda! Fúúúúj! Csaló! Vigyázz mögötted!... Hé te... ne gyere ide... hé-hé... a háború arra van!... haggyálmárbékén!... zöld vagyok, mi nem háborúzunk.... Héééé..... ááááá.... Auuuu.... Ez fáj.... nem ér a közönséget bántani! Bírót! Bírót!