Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ajgatsz

Mindegy, teljesen értelmetlen ez a topic.
.
.
Dátum: 2009.07.14. 17:42:16
Az ilyen embereket miért nem folytják születésük után vízbe.....
Persze. Hisz akik szintben "közel" van, azokkal harcolok. Itt a "közel" értsd ütőtávon belül. Most egy 10. szintűnek mit fáj, az hogy Sharpa milyen fegyvert vesz, illetve 56. szinten az embernek nincsenek gondjai a 23. szintű pókokkal.

Timcsike, bocs, félreértettelek.
10. szinten térkapu és kamra??? Anyám... ehhh... szerintem ha erős akarsz lenni akkor 10. szint környékén inkább portyázz, annó nekem jobb volt a LE/TP arányom mint a vadászatból.

A lényeg: Ha erős akarsz lenni növeld a LE/TP arányod. Nagyon kedves tőled, hogy nem akarsz a "kisebbeken" elősködni, de szerintem sok ember elfelejti hogy nem azokkal van versenyben, akikkel egy időben kezdte, hanem azokkal akik szintben közel vannak. Az a mérvadó és nem más.
Dátum: 2009.07.14. 14:20:34
Először is, egyéb menüpontban: GY.I.K., és Játékleírást olvasd végig. Azon kívül minden menüpontnál van részletes leírás. Ha nem bánod a spoilereket akkor rengeteg info van a http://vegzetur.wikidot.com/-nál, illetve kérdezhetsz tőlem is privát üzenetben, vagy itt vagy a játékban V1 és V2-n.

Ui.: Ha a mentort elutasítod, akkor bebuksz némi ingyen LE-t és pár őskövet, ezt sajnos visszacsinálni már nem lehet.
Timcsi, a visszafogott azért jó, mert erős leszel a szinteden. Én emlékszem annó volt egy jó kis karakterem V1-en. Voltak akik elvertek, kb mindig ugyanazok, de azok kb 5-6 szintről magasabbak voltak. Nem nagyon jött nekem olyan aki nem legalább 3 szinttel magasabb volt mint én. És ez miért jó? Ha mondjuk csak 3 szinttel magasabbak csapnak, akkor nem kell parázni 15% környékén, viszonylag biztonságban leszel 15-30% között, és ez jó dolog.
Mondok neked konkrét neveket, kiknek is öngyilok a visszafogott. Sharpa, Barrique.
Ez igaz. Viszont akkor jó lenne értelmes javaslatokat látni a probléma kezelésére, és nem olyanokat, hogy fogjunk össze és lehetetlenítsük el más játékát... pontosabban "Úgy tönkrevágjuk a szétcsalt karaktereiteket, hogy öröm lesznézni!"

Reagálás Bolsevik-ra:

-Bite-fighot nem ismerem, erről nem tudok nyilatkozni.

-Idézet: Bolsevik - 2009.07.14. 11:34:22

és mivel te nem óhajtasz 15% alatt vadászgatni, lényegében szétcseszi a te játékodat?

Sajnos a 15% alatti vadászat magasabb szinten szinte kötelező, ha valaki nem óhajt akkor arra nagyon ráfázik. Sajnos....

-ami a kis-srácot illeti, szerintem az elején eléggé ő kezdtett elég érdekes arccal, mindenki emberből van, és ha valaki tapló módon nyit, akkor te se biztos, hogy kedves leszel vele

Idézet: Bolsevik - 2009.07.14. 11:34:22

- bajnoki viadalon ne számítson az épületbónusz, ugyanis Gipsz Jakabot nem annyira érdekli hogy Kiss Pista 40 szinttel nagyobb haverja mennyit tud építeni egységnyi idő alatt
- csak akkor használhasd a szövetséged épületeit, ha éppen aktuálisan nagyobb vagy egyenlő az építésed mint a lélekkutatok nagysága


Ezek végre értelmes javaslatok, eddig ilyen nem hangzott el.
Szerintem vicces dolog, hogy pont te kritizálod más stílusát. Szerintem Cavalorn kicsit fogja vissza magát, viszont te is nézz már magadba. Ami pedig "Rutinos Nagytudású Fedhetetlen játékosok"-at illeti a legtöbb ember általában segítőkész, és segít ha valaki kérdez. A te esetedben egyszerűen arről van szó, hogy nincs igazad, és ami még rosszabb meg vagy róla győződve hogy mégis, csak elnyomnak. Amit mondunk neked az az egyik füleden be, a másikon ki, miközben csak az asztalt vered és ugyanazt szajkózod.

Tudom te azt hiszed hogy a nagyok megpróbálják elnyomni szegény kis újonc játékosokat, hogy a saját hatalmi pozíciójukat bebetonozzák, és azért hurrognak le, mert neked új és forradalmi ötleteid vannak. Az meg sem fordul a fejedben, hogy nekik egyszerűen csak tapasztalatuk van, és látják, hogy egyszerűen tévedsz.
Idézet: Zantetsuken - 2009.07.14. 08:56:26

-hogy egy X átlagszintű szövetségbe ne tudjon belépni egy X+12. szintű vagy nagyobb karakter?? Persze fodítva nyilván nincs értelme korlátozásnak, mert akkor már ki kell fizetnie az új karinak a már meglévő épületek használatát, és az valóban nem kevés LE!


Ennek semmi értelme, mert röhögve ki lehet játszani. Ha mondjuk átlag +12 a határ, akkor belép egy pár átlag +11 szintű karakter, és máris annyira felhúzza ezzel az átlagot, hogy az lép be aki akar.

Bolsevik:

-nem azt mondtuk hogy nem előny, hanem azt hogy nem akkora nagy probléma, mint amilyennek itt a kolléga beállítja, mert

a) nem olyan dolog, amit az ember simán naponta megcsinál, hisz az alacsony póknak kell alapítania a szövetséget, akik az építés után lépnek be, azoknak nem táp
b) alacsony szinten tényleg táp, de alacsony szinten az ember gyorsan szintet lép, így ez nem egy hosszú időszak
c) magasabb szinteken elfogy ez az előny, mert
-másnak is lesznek hasonló épületei
-a bónusz aránya kisebb lesz
d) hosszú távon nem tudom mennyire tud egy ilyen szövetség életképes maradni, egy magas szintű egyedül fel tudja egy bizonyos szintig rántani, de mi lesz később
e) a korábban felvázolt négyzetesen növekvő előny nem igaz, inkább röhejes
f) az asztalverésen kívül nem hangzott el értelmes javaslat arra hogy ezt hogy lehetne kiküszöbölni
Dátum: 2009.07.13. 17:46:36
Röviden szólva igen.
Hosszabban szólva nincsen ciklus. A dolog úgy megy, hogy alap esetben a gép veszi a kútméretet és elossza 10080-al (ennyi perc van egy hétben.) és az így kapott értékkel növekedik a kút töltöttsége percenként. Maxos katalizátorral ez a szám csak 2880 (48*60). Tehát nincsen semmi ciklus, egyszerűen a percenkénti kúttöltődés növekszik.
*Felkap egy vödröt ás Zantetsuken fejébe húzza, majd rácsap egy nagyot!*

Ha van értelmes javaslatod azt mond, és ne a szád sírjon állandóan! Hülye!
És az nem fordult meg a fejedben, hogy a magasabb szintűek tudják hogy ez a "probléma" gyakorlatilag magától megszűnik?
Idefigyelj, te nagyon sötét (türelem kifogyott, kérem újratölteni). Nem fordult meg a fejedben, hogy a sok magasabb szintű karakter, akivel vitatkozol, az talán azért nem ért veled egyet, mert ők már tapasztaltabbak, és tudják hogy, nincs igazad???
Nem kérdem ki a karaktered. Két kérdés:

1: Ez az első karaktered?
2: Hanyadik szintű vagy?
Boldogan:

1. szint nem fejlesztett TÖ-t, akkor a +15 védelem és +18 támadás az kb 21K LE megtakarítás. Szép summa 1. szinten nem mondom.
30. szinten gyakorlatilag nulla mert ott kb már mindenkinek komoly épületbónuszai vannak, ki egy épkézláb szövetségben van.
Persze ahogy azt a Móricka elképzeli. Had áruljak el neked egy nagy titkot. A pók karik igaz sokkal erősebbek alacsonyabb szinteken, de van egy szint 20-30 körül (javítsatok ki ha tévedek), ahol behal ez a stratégia.
Azon kívül:

-az épületbónuszok végesek, egyre drágábbak, és egy idő után nem fognak olyan hűdesok plusszt adni
-a TÖ-k növelésének költsége négyzetesen nő +1 stat költsége= aktuális szint^2-100 LE
-a TÖ-k köztü kölönbségeket nagyon elmossa a random és a szakik magasabb szinten a 30-40-es TÖ különbség messze nem tuti győzelem
-ez az exponenciális dolog amit írsz, enyhén szólva röhejes
Dátum: 2009.07.13. 16:15:03
Lehet accountot és fórum-accot törölni, vagy csak karaktereket?