Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ajgatsz

Dátum: 2009.05.20. 22:15:23
Mortimernek igaza van, sőt egy kis számú erős tagokból álló szövetség sokkal jobb esélyekkel indul egy nagyobb létszámú szövetség ellen. Ha másért nem, azért mert több a célpontjuk.

V2-n pl a két fős szövetségünk nem veszített még háborút, még akkor sem, mikor harcilag gyakorlatilag nullák voltunk. Azok a háborúk döntetlennel végződtek, mert igaz hogy simán vertek minket az ellenfél játékosai, de a 3 hét alatt nem tudták összeszedni az 50 csatát.
Igen, akkor tényleg semmi értelme az egésznek.
Dátum: 2009.05.20. 20:33:54
Ugyan már ifjú padavan, emiatt ne legyenek álmatlan éjszakáid. A háborúban az alapszabály:

-több győzelmet hozz, mint amennyit hoznak rajtad

Ezek alapján:

-akit tudsz, azt ütöd rommá. Ha alacsonyabb szintű akkor alacsonyabb szintű, vered és annyit amennyite csak lehet
-akiket nem tudsz megverni, mert kétes, azokat hagyod verjék az erősebbek
-akik téged vernek fixen, azok elől meg húzod a beled:
-15%-20%-25% alatt maradsz, attól függően, hogy mennyi szintel magasabb nálad
-ha arról van szó akkor nem pihensz, hogy minél lassabban gyere ki 15% alól, és kevesebb győzelmet hozzanak rajtad
-ha van rá erőforrásod, akkor védelem itala
-ha van másnak rá erőforrása, akkor kérsz segítő kezet,a akár többet is, de akkor ügyelsz hogy ne üss lefele mert akkor leesik rólad
-ha nem nagyon tudsz ütni mást, de vernek, akkor láthatatlanság
-ha láthatatlanul is vernek, és hozzák rajtad a győzelmet, akkor katakomba
Dátum: 2009.05.20. 20:15:27
Halld szavamat ifjú padavan, és okulj belőlük. Az hogy hány szinttel tudsz lefele ütni, az a szintedtől függ, ahogy lépsz előre szintekben úgy nő ez a távolság is. Pl 57. szinten már akár 7 szintet tudsz lefele ütni. Ezt a háború nem befolyásolja.
Ami változik háborúban:
-egy embert óránként és nem 8 óránként tudsz ütni
-mindig 100% LE-t hozol tőle, nem működnek a LE védő szakértelmek és épületek
Dátum: 2009.05.20. 19:59:31
Belefutottam abba a kérdésbe, hogy

Hány túlélő testvére volt Vuknak?

Helyes válasznak egy sem volt megjelölve, viszont ez hibás.

Íny, a nőstény róka aki később a párja lesz, egyben a testvére is. Tehát 1 a túlélő testvérek száma.
Dátum: 2009.05.20. 19:34:20
Vigyázz azzal, hogy mit kívánsz.
Tényleg, és Csuhi annó Vik^tory-s volt. Emlékszem hogy ők voltak az elsődleges célpontok, mikor kamráztam annó.
Most mi van? Ha minden csatájában 32K-t szakit akkor simán megvan. Ez tényleg hatalmas gáz.
Dátum: 2009.05.20. 16:00:08
http://www.youtube.com/watch?v=Qg4_og-_-X4

0:30-tól

Nem akarok nagyon a sebekben vájkálni.... csak egy picit...

Ha jól tudom a BCS bevezetésével Miklós bevezette azt hogy a "visszaélések elkerülése végett" a támadó csak 3 nap elteltével tudjon kapitulálni. Ha nem tévedek nagyot pont ezt a pici trükköt próbálta kivédeni ezzel.......
Dátum: 2009.05.20. 15:41:37
Akkor miért? Kiváncsi lettem.
Dátum: 2009.05.20. 13:31:31
Úgy tudom hogy nem lesznek újabb, erősebb tárgyak, mert onanntól azok már az epikus tárgyak. (legerősebb térkapus 29. szint, leggyengébb epik 30. szint)

Én valami olyasmiről hallottam, hogy ékszer-fókuszkristályok lesznek, de lehet hogy tévedek.
Dátum: 2009.05.20. 13:25:13
Hát a delfin se nem édesvizi, se nem hal... tehát ez már nagyon nem édesvizi hal.
Dátum: 2009.05.20. 12:45:03
Dehogy kérünk bocsánatot.

Csak ha valaki hülyeséget beszél, azért szeretem elmagyarázni, hogy miért beszél hülyeséget.
Dátum: 2009.05.20. 12:43:20
Így nézve a kérdésre a válasz:

3 gyémánt:
TGY - volt háború
LV - volt háború
Velim -még nem volt

2 rubin:
Chaos - megkértek hogy csak jövö héten gyurmázzunk, ezért jövö héten lesz csetepaté
ELIt -még nem volt

Zafír:
Végzett Urak - szerintem nem vagyunk egy kategória, kicsi a szintben az átfedés.
Dátum: 2009.05.20. 12:31:21
Winnie, te most komolyan beszélsz? 180 szövetség? A válasz rém egyszerű nincs 180 olyan szövetség amik ellen valóban érdemben lehet harcolni. Azért járunk vissza, mert az első pár oldalról szemezgetünk, ami szerintem egy normális elvárás egy top szövetségtől.

Nem tudom hogy jött ki neked a 4 smaragd, 3 gyémánt 2 rubin és 1 zafír, de megnézve az első oldalt az utóbbi időben az alábbiakkal nem háborúztunk:

(#6) Azúr Légió
(#1) ELIT HORDA
(#252) Tyrant
(#3) Végzeturak mesterei
(#2) Sötét ösvény
(#61) Békeidők Hírmondói
(#586) Lélekszipolyozók Hagyományőrző Egyháza
(#53) Száz Hordás Pagony
(#324) Az Ősmágia Tornya
(#11) Serpents of the Destiny
(#145) Domini Mortis
(#25) Napkapu

Ez 12 szövetség. Ebből 1 mi vagyunk, további 6 smaragd. A Serpents régi szövetséges velük portya sincsen, illetve ebbe a kategóriába tartozik az Azúr is.

Azaz marad 3: Az ELIT, a Tyrant és a Lélekszipolyozók. Ezek elég komoly szövetségek, és ezekre fel kell készülni.

Vagy hogy röviden fogalmazzak: Ne te akard már nekünk megszabni, hogy kivel és mikor háborúzunk.
Dátum: 2009.05.20. 08:41:32
Nálunk megjelenik az alábbi számláló (bocs tabolni nem tudok a fórumban):

Ellenséges szövetség neve Győzelem / Vereség Háború kitörése Plusz zsákmány
Renegátok 20 / 1 Tegnap, 04:52 5064

A lényeg hogy a háború kitörése utáni rublikában kiírja hogy mennyi lesz az extra rablás (ha bukás akkor negatív szám, ebben a példában 5064LE).

Amennyiben ez nincs azoknak a szövetségeknek, akiknek nincs háború csarnoka, azoknak be kellene ezt rakni, hogy ne legyenek ilyen kellemetlen meglepetések.

Piciklon ötletében, hogy ez a LE extra termelődő legyen sajnos van egy hiba, amivel vissza lehet élni. Akkor létrejöhetnének táp-háborúk. Konkrét példának vehetnénk a mostani VM-KV harcot. Ha a LE nem a kútból vonódna le, hanem termelődne, akkor megtehettük volna azt, hogy kapitulálunk. A KV megkapja a kutunkból, amit ilyenkor szokás, mi meg az extra termelt zsákmányt, ami bőven fedezi a kútveszteséget. Így az emberek indíthatnának ehhez hasonló fake háborúkat, ahol a két szövetség egymást tápolja. Szerintem ez olyan lenne mint az Azúr-ELIT toronylebegtetés.

Amúyg grat a KV-nek, jó volt. Sajnos ezek után nem hinném hogy újra kiállnak ellenünk.
Dátum: 2009.05.19. 15:34:37
30-as tanulásig simán növelheted a szakit. 30 fölé csak akkor ha van akadémiája a szövetségednek. Minden szintje az akadémiának +2 tanulás szint, ami +1 szaki. 10-es jelenleg az akadémia, ami 50-es max tanulást jelent, ami +10 szakértelmet, ami amúgy nem lehet ha nincsen akadémiátok.
Dátum: 2009.05.19. 15:25:50
Pl. Ha fellépsz 20. szintre akkor 20x300, azaz 6000 LE a fertőzés elleni küzdelem. 45. szinten pl 45x300 azaz 13500 LE a fertőzés elleni küzdelem. És lehet epikus szörnyektől olyan tárgyakat szerezni, amik 10-20-30%-al olcsóbbá teszik, pl 6000 LE helyett (a 10%-os tökéletes gyűrű, ami az első garnitúrában van) 5400 LE a fertőzés elleni küzdelem, ha viseled.
Dátum: 2009.05.19. 15:06:06
És vannak epikus tárgyak, amik ezt csökkentik.
Dátum: 2009.05.19. 14:22:36
Igen félmillió LE, de magasabb szinten az a fél milla, nem is annyira vészes, mint az ember gondolta 20. szinten. Szétkenve 50 szinten szerintem nem egy számottevő összeg.