Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Messbl

Oldal: 1
Dátum: 2014.01.06. 20:37:42
Idézet: Hanspeter - 2014.01.05. 00:55:42
Ahhoz képest hogy vitatkozni akarsz, egy olyan érvet nem láttam tőled, miért lenne rossz, hogy az adminok által hangoztatott hivatalos álláspont szerint vú-ból csak olyan kérdést lehet feltenni, amire akkor is tud válaszolni (vagy legalábbis találhat infót játékon belül) a játékos, ha a legelső mentoros vadászatához kapja meg, és eddig köze nem volt az egészhez.
Igen, vannak következetes adminok, akik még ma is a kezdetektől fogva érvényes elvek szerint értékelnek, meg sajnos van legalább egy olyan is, aki pont úgy dolgozik, mint a játékosok 5 éve az induláskor, válogatás nélkül enged be minden szemetet.
A küldetés pedig nem kicseszés ha csak egy kicsit is veszi a delikvens a fáradságot, hogy ne borzasztó helyesírással fabrikáljon valami oltári blődséget kvíznek. Az adminok látják, ha aktív a küldetés, és nem szívatják direkt az embereket, ha legalább látszik az értelem a kérdésen. Csak sokan azt hiszik, hogy mivel most már az adminoknak lehetősége van jóváhagyni a küldetést a kérdés elfogadása nélkül, az egyben azt is jelenti, hogy csak fel kell venni a küldetést, bepötyögni valami borzadályt, és a küldetés automatikusan kész is. Szerintem mindannyian sírnánk, ha némelyik admin elkezdene szemezgetni, hogy egyesek mit tartanak jutalomra érdemes jó kérdésnek.


Köszönöm válaszod! Érthető, és ebből a szemszögből fair is a döntés. Az viszont mégiscsak bosszant, hogy 5 kérdésből 5 rossz. Pedig úgy gondolom, nem vagyok egy műveletlen, s következetlen sem. Próbálkozom tovább. Talán a kitartás meghozza gyümölcsét... Rosszabb esetben nem tehetek fel kérdést többé... :/
Dátum: 2014.01.04. 20:58:00
Kvízkérdésekkel lenne problémám. Már 5x próbálkoztam kérdést írni, de mindig rossz értékelést kapok. Pl az utolsó:

Mit NEM kaphatsz a Napi Rutinoknál, Hűségbónuszként?

Őskő
Lélekenergia
Portyapont
Kiégett Őskő

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Úgy gondolom, ha valaki játszik a végzetúrral, akkor tudja a választ. S mivel a végzetúrban van a kvíz, így nem mondható kimondottan speciálisnak a kérdés. Legalábbis én ezt gondolom. Főleg, hogy van jónéhány hasonló kérdés is!!!
Oldal: 1