Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Bandus

Oldal: 1
Dátum: 2016.10.07. 13:57:31
Idézet: Azazel - 2016.10.07. 12:10:40
Battle report:

Már csak 17 ponttal vezet... .Plusz úgy látom kihúztam a gyufát a másik, etikusan játszó szövetségnél is, besegítenek a Büyük zrt.-nek, de csak mert nem trollkodnak ugye. Nem baj, akkor is Bajnokok leszünk.


Most már tényleg kíváncsi lennék miért hazudozol a fórumon megállás nélkül.Az oké,hogy másképp nem tudtok nyerni akkor az ellenfelek ellehetetlenítésével próbálkoztok,de legalább ne hazudoznál megállás nélkül mindenről a fórumon.
Speciel ebben a körben a kutya nem támadott titeket,ti 45%ot ütöttetek 5 mezőnkre és bebuktátok,ez van.Mi ebben a körben nem támadtunk hanem védekeztünk pechetekre,és a kékek meg azért vitték el a közös területeteket (átlag 3.8-5% os birtoklással)mert annyira lecsökkentettétek ott a százalékaitokat,a mi támadásunk miatt.
Nem kell mindenbe mindenféle hazugságot belemagyarázni,persze tudom az úgy jobban hangzik a számotokra és a közvélemény felé,ezért csináld csak továbbra is nyugodtan...úgy is fogod...eddig is csak trollkodtál,most is csak azt csinálod.
Dátum: 2016.09.16. 21:22:44
Idézet: Dozer - 2016.09.16. 20:26:31
Nem látom V3-on Büyük-ot. Vesztettünk egy jó játékost ismét.

Minden jót, az Illuminati nevében!


Eltűnt bizony,és sajnos törölt végleg.
Ő ugyan nem akarta reklámozni csak a KOD-ban és a B.T.-ben búcsúzott el ,de én azért megosztom a törlése okát hátha olvassa véletlen a játékvezetés is mert ez többünk véleménye nem csak az övé.


Szia!
Tudom te még játszol ezért tőled is elbúcsúzok és dobd fel a levelem a Bt-ben a fórumra hátha a régiek közül még valaki erre jár,legalább tudják hova tűntem.

Sziasztok!

Elköszönök tőletek mert eljött az idő,hogy abbahagyjam ezt a játékot.
Szép volt,jó volt,majd nyűg volt,később már jó sem volt,és most már elég volt.
Sajnos a játék már nyomában sem hasonlít arra amivel elkezdtem játszani.
Az utóbbi idők átgondolatlan fejlesztései amik arra voltak hivatottak,hogy a csökkenő játékosállomány ellenére is fenntartsák a bevételt,olyan szinten szakította szét a mezőnyt az őskövesek javára,hogy már rossz nézni.Már a 30 feletti megákat is nagy hiba volt betenni(persze abból van a főbevétel)de azt még simán megfejelték a csatlósokkal és ezzel az új csatlósharccal amire inkább nem is mondok semmit.

A játékvezetés szinte már nem is reagál semmire a fórumon amit írnak az emberek de a pénzük az kell nekik.Ez a szolgáltatás amit nyújtanak elfogadhatatlan, ezt nagyon kevés szolgáltató engedheti meg magának ha azt akarja,hogy fizessenek a szolgáltatásukért.Tőlem biztosan nem látnának innentől egy megveszekedett buznyákot sem,azt meg sajnos látom mennyire nehéz és hiábavaló őskő nélkül játszani.

Ha fizetsz a játékért minimum 5000 forintot havonta olyan irdatlan előnyt kapsz érte,hogy leírhatatlan.Az esszenciák használata miatt az ember bevétele ha megvan neki a 235 mega legalább hatszorosa azokénak akik nem használják folyamatosan a valóságformálás és az energiahasznosítás esszenciákat.És a faszán átgondolt csatlósok és csatlósaréna miatt meg veszik pénzért folyamatosan a tulajdonságokat.
Nem tudom ki hogy van vele de nekem egyáltalán nem okoz örömet,hogy könnyedén elverem(gyakorlatilag eltiprom,kifilézem őket) azokat akik nem vagy jelentősebben kevesebbet fizetnek a játékért mint én, és az sem okozna örömet ha én nem fizetnék innentől és előbb utóbb engem vernének így el.Nincs így nagyon játékélmény,hogy ennyire mások a feltételek a játékosoknak és pont amiatt hagytam abba a Gladiatust és kezdtem el a végzetúrral játszani 8 éve mert tetszett,hogy ugyanannyi(napi szinten korlátozott)erőforrása van mindenkinek és úgy kell jobbnak bizonyulni a többieknél ráadásul nem kell a gép előtt ülni egész nap mert nem korlátlan a támadáspont.

Amennyire én látom a játékvezetés már nagyon keveset foglalkozik a játékkal igazából már csak azt szeretnék,hogy minél tovább legyen bevételük belőle.A játék hangulata sem az már mint régen a szövetségek nagy része halott vagy 1-2 ember irányítja a karakterek nagy részét.Az emberek is szinte csak egymást marják és sértegetik a fórumon.Konstruktív hozzászólást vagy olyan beszélgetést amit szívesen olvas az ember már nagyon ritkán látni.
Ráadásul a játékot az ember szórakozásként kikapcsolódásként csinálná,hobbyként pihenés gyanánt,és ha a játék nem szórakoztatja hanem inkább bosszantja az embert akkor már rég rossz az egész.

Sok sikert kívánok nektek a továbbiakban itt a játékban és a való életben is.Köszi mindenkinek az együtt töltött időt van akivel 8 éve toltam már együtt.

Minden jót:Büyük
Dátum: 2013.10.15. 12:55:49
Nem tudom másnál is így van-e de ha csatázom az eventben akkor alul lehet indítani a következő csatát.De ha az ellenfél szitkozódik a csata végén akkor azt oda teszi és nem lehet új csatát indítani csak ha a logot bezárom és a térképről indítok újat.
Esetleg ezt lehetne javítani,hogy gyorsabb legyen és a jóval több kattintással a szervert ne terheljük?

mod. most volt olyan csata,hogy a szitkozódás és a köv csata felajánlása is ott volt.Nem tudom akkor mitől függ de a következőben megint nem ajánlotta fel, csak a térképről lehetett új csatát indítani.
Dátum: 2012.06.25. 16:07:01
Idézet: Redboybeach - 2012.06.25. 15:53:12
a XENO MEDÁLOK MIKOR LESZNEK BEIRVA??????????????

MI KÖZE A XENO MEDÁLOKNAK A VÉGZETÚR TALÁLKOZÓHOZ????????????????
OTT A XENOS TOPIC,OTT PANASZKODJ NE ITT OFFOLJ!!!!!!!!!!!!!
Oldal: 1