Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - DOMAKUTYA

Oldal: 123
Dátum: 2014.11.07. 17:12:15
Na, csak elérkeztünk a végső stádiumba, amikor valaki alól elfogynak az érvek, és már csak azt tudja felhánytorgatni, hogy "de ne beszélj csúnyán!" (vállveregetés)
Zárjuk rövidre. Semmiféle célponthiány nincs. Ha lenne, akkor a környezetedből legalább tízen jelezték volna az elmúlt egy hétben itt a topicban. Simán az a gond, hogy gyenge a karaktered, és hiába ütsz lefele 18 szintet, onnan is lepofoznak. Ezzel nem is lenne gond, de ne akarjál akkor csúcsrablásokat, mert az csak erős karakterrel megy. Ott az szb, meg a kristályhorda, remekül lehet pörgetni rajtuk a küldetéseket. És harag italt sem használnak. Ne azzal akarj magadnak extra bevételt, hogy másokat gyengítesz le. Magadat erősítsd!
Dátum: 2014.11.07. 08:43:30
A csatában összesen 46831 sebzést okoztál, és 75896 sebzést kaptál.

Nálam meg ennyit ér a harag itala.
Be kéne már fejezni ezt a nyavalygást. Ketten kampányoltok valami mellett, amihez egy hete nem szólt hozzá senki úgy, hogy benneteket támogatott volna. Arról nem beszélve, hogy neked közben volt kb. 6-7 vereséged ez idő alatt. Tényleg ekkora a probléma?
Dátum: 2014.11.06. 07:58:08
Pont erre van kitalálva, hogy amikor valaki 18 szintet üt lefelé, legyen valami védekezési lehetőség. Majdnem 30 szint különbség a fegyverben. Ébredjünk már fel! Ennyi erővel azt is kérhetnéd, hogy ne csak szint/10 legyen az ütőtáv, hanem szint/30.
Dátum: 2014.11.05. 15:47:39
Azt meséld el, hogy akitől elveszed a harag ital használatának a lehetőségét, és ezzel a halvány győzelmi esélyét fixen nullára redukálod, majd félóránként szétcseszed őt is meg az állatait, az miért jár jól.
Dátum: 2014.11.05. 13:47:45
Pont miattad nincs nálam lé. Nemhogy több tíz millió, hanem százezer sem. Ezért vittél most csak ennyit, nem a kreaf hiánya miatt.
Dátum: 2014.11.05. 13:40:44
Tessék, amíg az előző hsz-t írtam, jött a következő.
A csatában összesen 41678 sebzést okoztál, és 67150 sebzést kaptál.
Az, hogy közben epikus van, nyilván nem érdekli. És ilyen arcok miatt kéne még tovább nyitni az ollót. Na ez veszi el az ember kedvét ettől a játéktól.
Dátum: 2014.11.05. 13:37:15
Nézzétek végig, és ezek után mondjátok meg, miért kéne hozzányúlni a sebzéshez.
Én pihentem:

Lolburst idomított állatai, Safranek, egy 511. szintű, Bob Poljakoff, egy 540. szintű, Maxipocak, egy 511. szintű és Adlington, egy 500. szintű állat is részt vesznek a csatában. Idomított állataid, Havasi Jeti, egy 419. szintű, egy 418. szintű Sárkányfióka, egy 411. szintű Őrült démon és egy 447. szintű Sárkánykígyó állat is részt vesznek a csatában. Üvöltve rontotok egymásnak.
Lolburst elmond egy sárkányharag varázslatot. 12127 pontnyit sebzett. A varázslat hatással van rád: -98 Védekezés, -66 Kritikus sebzés, -65 Elnyelés. Ellenfeled lélekenergiát szív el! (-752 lélekenergia) Az állataid 1979 életpontot sebződtek.
Ellenfeled regeneráció visszacsatolása sebez rajtad 231 ÉP-t.Ellenfeled felé dobsz egy árnyéktűz varázslatot. (-680 VP). Lolburst gurul egyet, hogy elkerülje. Csak 1 életpontot vesztett.
Regenerálsz 57 életpontot. Ellenfeled 57 ÉP-t sebződik.
Védekezőn felemeled fegyvered, de ekkor Lolburst egy alsó támadást indít. Talált, 3484 ép-t sebződsz. Kritikus sebzés! Ellenfeled lélekenergiát szív el! (-582 lélekenergia) Safranek, Bob Poljakoff, Maxipocak és Adlington is rád vetik magukat. 4 támadással 2540 sebzés! Kritikus sebzés!
Ellenfeled regeneráció visszacsatolása sebez rajtad 231 ÉP-t.
Egy gyors csel után az Éjfatty Roncsolóval Lolburst védtelen felsőtestére támadsz. Ellenfeled kivédte a csapást. Havasi Jeti, Sárkányfióka, Őrült démon és Sárkánykígyó az oldaladon harcolnak. 3 támadással 1214 sebzés! Kritikus sebzés!
Regenerálsz 57 életpontot. Ellenfeled 57 ÉP-t sebződik.
Lolburst egy gyors támadást indít az Érett Buzogánnyal a lábad felé. Talált, 4910 ép-t sebződsz. Kritikus sebzés! Ellenfeled lélekenergiát szív el! (-820 lélekenergia) Safranek, Bob Poljakoff, Maxipocak és Adlington is támadnak. 4 támadással 3938 sebzés! Kritikus sebzés!
Ellenfeled regeneráció visszacsatolása sebez rajtad 231 ÉP-t.
Minden erődet az ütésbe adod, ahogy lecsapsz az Éjfatty Roncsolóval. Lolburst az utolsó pillanatban félreugrik. Havasi Jeti, Sárkányfióka, Őrült démon és Sárkánykígyó acsarogva támadnak. 4 támadással 1986 sebzés! Kritikus sebzés!
Regenerálsz 57 életpontot. Ellenfeled 57 ÉP-t sebződik.
Lolburst rád veti magát, az Érett Buzogánnyal sebezhető pontot keres. 4809 életpontot vesztettél. Kritikus sebzés! Fegyvere kábít! (-10 támadás, -10% sebzés) Ellenfeled lélekenergiát szív el! (-803 lélekenergia) Safranek, Bob Poljakoff, Maxipocak és Adlington is támadnak. 4 támadással 2557 életpontot sebeztek.
Ellenfeled regeneráció visszacsatolása sebez rajtad 231 ÉP-t.
Erősen markolva fegyveredet, elsöprő erejű támadást indítasz. Talált, 2818 sebzést okoztál. Lélekenergiát szívsz el ellenfeledtől! (+1973 lélekenergia) Ellenfeled tüskés bőre sebez rajtad 85 életpontot. Havasi Jeti, Sárkányfióka, Őrült démon és Sárkánykígyó az oldaladon harcolnak. 3 támadással 1080 életpontot sebeztek. Kritikus sebzés!
Regenerálsz 57 életpontot. Ellenfeled 57 ÉP-t sebződik.
Lolburst lesújt rád az Érett Buzogánnyal. 3860 pontnyit sebzett rajtad. Kritikus sebzés! Fegyvere kábít! (-10 támadás, -10% sebzés) Ellenfeled lélekenergiát szív el! (-645 lélekenergia) Safranek, Bob Poljakoff, Maxipocak és Adlington is támadnak. 3 támadással 2474 életpontot sebeztek. Kritikus sebzés!
Ellenfeled regeneráció visszacsatolása sebez rajtad 231 ÉP-t.
Lesújtasz az Éjfatty Roncsolóval. 3501 pontnyit sebeztél. Lélekenergiát szívsz el ellenfeledtől! (+2451 lélekenergia) Ellenfeled tüskés bőre sebez rajtad 105 életpontot. Havasi Jeti, Sárkányfióka, Őrült démon és Sárkánykígyó is támadnak. 3 támadással 1737 életpontot sebeztek. Kritikus sebzés!
Regenerálsz 57 életpontot. Ellenfeled 57 ÉP-t sebződik.
Lolburst pihenés nélkül támad. Ütése célt téveszt! Safranek, Bob Poljakoff, Maxipocak és Adlington is rádtámadnak. 4 támadással 4482 sebzés! Kritikus sebzés!
Ellenfeled regeneráció visszacsatolása sebez rajtad 231 ÉP-t.
Egy gyors támadást indítasz az Éjfatty Roncsolóval Lolburst lába felé. Talált, 4337 sebzést okoztál. Lélekenergiát szívsz el ellenfeledtől! (+3036 lélekenergia) Ellenfeled tüskés bőre sebez rajtad 130 életpontot. Havasi Jeti, Sárkányfióka, Őrült démon és Sárkánykígyó az oldaladon harcolnak. 3 támadással 1865 sebzés! Kritikus sebzés!
Regenerálsz 57 életpontot. Ellenfeled 57 ÉP-t sebződik.
Lolburst egy gyors támadást indít az Érett Buzogánnyal a lábad felé. 3274 pontnyit sebzett rajtad. Kritikus sebzés! Fegyvere kábít! (-10 támadás, -10% sebzés) Ellenfeled lélekenergiát szív el! (-547 lélekenergia) Safranek, Bob Poljakoff, Maxipocak és Adlington is rád vetik magukat. 3 támadással 2038 életpontot sebeztek. Kritikus sebzés!
Ellenfeled regeneráció visszacsatolása sebez rajtad 231 ÉP-t.
Megcélzod ellenfeled felsőtestét az Éjfatty Roncsolóval. Nem találtál! Havasi Jeti, Sárkányfióka, Őrült démon és Sárkánykígyó is ellenfeledre vetik magukat. 4 támadással 1991 sebzést okoztak. Kritikus sebzés!
Regenerálsz 57 életpontot. Ellenfeled 57 ÉP-t sebződik.
Oldalt gurulva majd gyorsan felpattanva Lolburst megpróbál oldalról támadni. Talált, 5465 ép-t sebződsz. Kritikus sebzés! Ellenfeled lélekenergiát szív el! (-913 lélekenergia) Safranek, Bob Poljakoff, Maxipocak és Adlington is rád vetik magukat. 3 támadással 3511 sebzést okoztak. Kritikus sebzés!
Ellenfeled regeneráció visszacsatolása sebez rajtad 231 ÉP-t.
Megcélzod ellenfeled felsőtestét az Éjfatty Roncsolóval. 3210 pontnyit sebeztél. Lélekenergiát szívsz el ellenfeledtől! (+2247 lélekenergia) Ellenfeled tüskés bőre sebez rajtad 96 életpontot. Havasi Jeti, Sárkányfióka, Őrült démon és Sárkánykígyó is ellenfeledre vetik magukat. 3 támadással 1314 életpontot sebeztek. Kritikus sebzés!
Regenerálsz 57 életpontot. Ellenfeled 57 ÉP-t sebződik.
A csatában összesen 25510 sebzést okoztál, és 61733 sebzést kaptál.
Dátum: 2014.11.05. 13:30:46
Persze, hogy felfogtam, de akkor sem értem. Én csak a saját zakóimat látom, és azt, hogy az elmúlt három hétben rám vertél vagy ötven csatát, és talán háromszor nyertem. És én ráadásul még aránylag erős karakternek számítok. És a győzelmeid sem hajszálon múlnak, minimum kétszer annyi sebzéssel versz el, mint amit bekapsz.
Dátum: 2014.11.05. 13:23:14
Célponthiányra panaszkodni a legnevetségesebb ebben az egészben. Arról van szó, hogy jól tejelő karaktereket akartok a végtelenségig kifacsarni, és picsogtok, mert ők megpróbálnak tenni ez ellen. Ha nincs a harag ital, ami egyébként az igazán top karik ellen egy kalap szart sem ér, vagy a katakomba, vagy az állandó alacsony ÉP-n tartás lehet a megoldás. Az első a karit cseszi el, plusz nincs játék, a másik meg az én időbeosztásomat. Hát, köszönöm, egyiket sem kérem. Így is állandóan el kell költeni minden lé-t, nem lehet raktározni, mert akkor kapom fél óránként a pofonokat. Az eszetekbe jutott, hogy ezzel a szövetségemmel is kitoltok?
A legjobb lenne, ha el tudnátok dönteni, hogy mit akartok. A küldetések pörgetéséhez van célpont bőven, és nem használnak harag italt. Ha opterkedni akartok, akkor be kell vállalni a rizikót.
Dátum: 2014.11.05. 13:14:34
Ezt az üzenetet néhány napja küldted. Mi változott meg azóta?

"Szia
Ha nem gond, támadlak ha tudlak mert izgalmasak a csaták, és Te sem jársz rosszul ha a harag itala megver. Ha jól számoltam 130-140 körül kapsz értem.
Egy csatát másolj be ha ráérsz. köszi
Burst"
Dátum: 2014.11.05. 08:02:19
Komolyan, az eszem megáll, hogy valaki azért akarjon változtatást, mert a napi húsz támadásból, amit egy karakterre lenyom, abból kétnaponta egyet elveszít. Gyakorlatilag semmi lehetőség nincs a védekezésre az ellen, hogy valaki fél óránként szétver engem is, meg az állataimat is, ráadásul olyankor is, amikor látszik az öltözetből, hogy éppen epikus van terítéken, vagy regenerálás, esetleg manakonsti. A szövetségi támadásoknál az előző event alatt a 60 támadásból volt, hogy 50 Lolburst támadása volt, és ebből 1, max. 2 volt bukó. És emiatt kellene gyengíteni? Képzeljük már bele magunkat egy kicsit a megtámadottak helyébe is.
Dátum: 2014.08.13. 17:05:38
Tízet.
Dátum: 2014.08.13. 13:57:56
Tök mindegy, hogy 7 vagy 8, mindkettővel meg lesz a 100 db, és ez volt a kérdésed lényege.
Dátum: 2014.08.13. 13:26:33
Valószínűleg úgy, hogy ezeket minden nap megcsinálod, és így naponta kapsz nyolcat. Szorozni tudsz.
Ha olvasni is volna kedved, akkor láthatnád Miklós bejegyzéséből, hogy a visszaszámláló arra vonatkozik, hogy meddig lesz bent ez a típusú feladat.
Dátum: 2014.03.13. 20:45:21
"A térkapuval kapcsolatban nem értek egyet, hogy az 1 CSP/.3 őskő gyorsítási költséget is el kéne törölni. Naponta 6 térkapu pontot kapsz, ez 1.8 őskő, ráadásul a csp sem erőforrás már a játékosok többsége számára."

Többek között az ilyenek miatt veszted a játékosokat. Amit az epikusról és az entitásról írtál már be sem idézem, mert látszik, hogy fogalmad sincs, hogy az igazi erős játékosokkal mi a helyzet?
Az entitást konkrétan már nem tudom ütni (gyanítom a többiek is így vannak vele), csak néha esek neki, ha úgy alakul (478-as szintű entitás szabályosan kifilézi az állatokat, mert egyébként a 200 gyógyital nem érdekelne, amit rá kell költeni). És egyébként is mindig várnom kell szintlépést e mellett.
Az epikus viszont lényegtelen olyan könnyű, illetve az lenne, de nincs időm ott várakozni a gép előtt, hogy üssem 3,5 percenként 10-15x az-az kb 1 óra míg kidől.
A szövetségekben, kivéve talán 1-2 nagyon összeszedettet csak 2-3-4 epikölő karakter van (leszámítva a visszahívást). Ezek a magas erős karakterek és általában őskőre nézve VIP-k. A többiek a magas epikust csak nézik.
Nem is értem, hogy miért ne lehetne az epikust azonnal lecsapni, úgyis várni kell a következőre 20 órát utána, meg aztán ha erősödnek az is belassul magától....persze van ütő script biztosan be lehetne alkalmazni.


Évek óta játszom és jelenleg kb. 20-30.000 őskövet veszek évente. És ebből 500-at költök a térkapura, mert ha várnom kellene nem játszanék. De most lesz valami gyorsítás CSOMAG tuti időspórolással 200 őskőért vagy hasonló.
De megpróbálod nekem megmagyarázni, hogy a térkapus gyorsítással nem értesz egyet. Ha ennek az abszurditását (500 kő évente a térkapura vs 200 kő a teljes VIP csomag) nem látod be, nem igazán van miről beszélnünk.

Olyan egyszerű az igény, mint a pofon.
Ne fáradjon el a karakter. Teljesen felesleges. Úgyis gyógyulnom kell egy idő után, ha ütök, mint a cséphadaró.


De ami tényleg mindennek csúcsa az-az, hogy VALAKI???? azt mondta, hogy az állatbefogást, idomítást, léptetést, stb. ne egyszerűsítsétek le, mert akkor ez már TÚLZOTT AUTOMATIZÁLÁS és ezt meg is fogadtátok?
Erre komolyan nincsenek szavaim.
Dátum: 2014.03.10. 19:24:09
Nem most vettetek rossz irányt, hanem folyamatában.

Ez a VIP dolog is megkésett más részről pedig jelzi, hogy valószínűleg nagyon kevés ősköves játékos maradt.
Én gyakorlatilag minden nap kb. 30 őskövet fizetek azért, hogy az állatok optimálisan 12-es küldetésbe rakjam, esszenciát nyerjek és felzabáltassam (nagyon sok idő és csak fölöleges RUTIN)
Ez hetente 210 őskő csak erre.
Szerinted attól leszek VIP, ha megveszem ezt a tagságot mennyiért is, hetente még 10-20 őskőért????

Nehezen tudom elképzelni, hogy nem monitorozzátok az ősköves játékosokat és ez alapján nem tudod, hogy valószínűleg az abszolút top fizetők közé tartozom.

Számomra a játék 90%-a már teljesen fölösleges statisztikai kattintgatás.
Amiért játszom illetve játszottam volna, az a maradék 10% lenne, ha a 90% nem vinné el rettenetesen sok időmet.


Pl. a térkapus küldetés semmiből nem áll, mint az első csata után az 1/3 őskőért gyorsítok nyomkodásából.
Nem valami N funkciós VIP tagság az, ami meghatott volna, hanem a következők (ezt annak tükrében, hogy évek óta mennyit fizetek erre a játékra és így első blikkre egy lista):

- nem kell várnom sehol 3,5 percet, mert úgymond "elfáradtam". Sem térkapu, sem portya, sem epikus, sehol. Ezt nagyjából egyébként semmi leprogramozni
- nem kell törődnöm kvízzel
- nem kell vagy max minimálisat törődnöm kalandokkal
- nem kell vagy max minimálisat törődnöm térkapus lénnyel
- nem marad a játékban olyan rész, ahol 10-nél többet kell kattintanom ugyanarra, pedig beírhatnék egy számot (fejleszd az alaptulajdonságot 500-zal ugye, ezt tettem 1-2 hete az egyik tulajdonságommal) ez rajta is van a vip listán
- nincs a játékban olyan, hogy naponta mivel kb. 10 küldetést megcsinálok 10x öltözetet kell váltanom, majd vissza és átvennem a jutalmat (e helyett az lenne valami, hogy felveszem a kritütéses küldetést, akkor automatikusan beöltözök és mikor megvan kapok érte LE-t és kész, hisz tudjuk miolyen cuccokból milyen bónuszt kapok)
- egy olyan funkció, mint az egér középső gombja portyánál, csak működjön mindig rendesen
stb, stb

és az állatok!! Ez aztán annyi idő és probléma és annyira sikerült elrontani, hogy az valami hihetetlen.

Még ki is tudnám erőszakolni, a változtatást, ha lenne kedvem.
Senkinek ne bántom az állatait se szakértelemből, sem semmivel, de ha a most nálam levő LE-t, meg még amit kell és lehet rászánnék minden ellenfelem minden állatát minden nap ki tudnám nyírni portyázások közben.
Hagy ne mondjam, mi lenne a hatása.....
Ahhoz, hogy komoly ellenfeleimet legyőzzem vagy stratégiailag feléjük kerekedjek (Mészi és Büyük) a legjobbat kell kihoznom a lehetőségekből (ez lenne 10% , amiért játszanék)
A csatlós nevű borzalom csak arra volt jó, hogy csökkentse az állatok helyeit, hisz most már előre kell nevelnem többet is az optimum miatt és sokkal de sokkal macerásabb lesz a már így is necces idomítás/6+6 szint léptetés/zabáltatás és esszencia. Ez is semmi több, mint fölösleges rutin, amit úgymond VIP-ként nem fogok tovább csinálni!

Remélem így érthetőbb, miért hagyom abba!

u.i. És akkor azokról a rettenetesen idegesítő (és időigényes) dolgokról már nem is beszélek, hogy pl. a templom miatt legalább 20x vettem meg és adtam el Landragor csizmáját....
Dátum: 2014.03.09. 11:05:44
Azt hiszem, rossz irányt vettetek Mikós!
Az én karakterem Rachman és most kellett úgy döntenem, hogy abbahagyom.
Full prémiumként nagyon erősen játszottam, de a játék rengeteg időt vesz el. És rengeteg teljesen felesleges kattintgatás van benne még mindig!

Akkor működne és folytatnám, ha SEMMIRE NEM KELLENE VÁRNOM EGY PERCET SEM!!!
És ezt el is várhatnám azért a pénzért, amit ebbe a játékba öltem eddig és ölök folyamatosan.
Ez egy alapvetően jó stratégiai játék de az, hogy évek óta PERCEKET KELL VÁRNOM vagy FIZETEK azért, hogy egymás után harcolhassak mondjuk térkapus lényekkel. Ez egy vicc.

Nevetséges egyébként, hogy VIP-et fejlesztetek külön pénzért! A VIP mindenhol a világon másról szól!
Azt tapasztaltam, hogy a fejlesztésekkel egyre több pénzt és szomorú módon egyre több időt kell a játékba ölnöm, ha tartani akarom a színvonalat.
A pénz még tán oké lenne, no de az idő már nem.

Ettől függetlenül szerettem a VU-t és ürülök, hogy itt voltam.
De sajnos részemről ebből már nem VIP tagság lesz, hanem egy szimpla befejezés.
Valakinek sikerült már csatlóseledelt használnia ás felzabáltatni egy állatot csatlóssal?
Értem. És az előbb rosszul írtam. Köszi.
"akkor templomonként 12 kristállyal többet kap a végső jutalomban"

Miért illetve mitől kapnál több templomkristályt a templomban, mint most?
Oldal: 123