Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Giganticus

Oldal: 1234567891011
Dátum: 2012.09.25. 07:51:28
Jól látod Popey.
Ehhez azonban még hozzátenném, hogy emellett egyre bonyolódik a játék, egyre több erőforrásra van szükséged, és ez a kezdőket (ha én ma kezdeném engem is) visszariaszthatja.
Megszereztem az összes sisakszilánkot ?
Van már elegendő térképrészletem ?
Idomítás, sajtolás ?
Mekkora a szerencsém ?
Most mit is fejlesszek ?
A szövetségem épp milyen küldit nyom ?
Na és a Végzet Temploma hogy áll ?

És akkor most még jön a szubplazma is. Utána meg még valami más is. Utána megint újabb valami és megint újabb és megint...
2-3 év múlva már ott fogunk tartani, hogy talán már egy Nobel-díjas sem fogná fel az összes összefüggést.
Dátum: 2012.09.24. 10:02:29
van egy olyan szakértelem, ami plusz tp-t ad.
ha esetleg megérné nektek, hogy ehhez hozzákapcsoljatok egy olyan tulajdonságot, hogy plusz le-t is adjon a tp mellé akkor az lehet, hogy népszerűbb lenne mint így.plusz 1 tp plusz egy százalék le.
huhúúú tök utolsó vagyok a tabellán !Nem baj még nincs vége.

Juventus - Shakhtar Donetsk ( E csoport) 4-0
Nordsjælland - Chelsea ( E csoport) 1-3
Valencia - Lille ( F csoport) 2-0
BATE - Bayern ( F csoport) 0-1
Spartak Moskva - Celtic ( G csoport) 1-0
Benfica - Barcelona ( G csoport) 0-2
CFR Cluj - Man. United ( H csoport) 0-3
Galatasaray - Braga ( H csoport) 2-0
Dynamo Kyiv - Dinamo Zagreb ( A csoport) 2-0
Porto - PSG ( A csoport) 2-0
Schalke - Montpellier ( B csoport) 3-0
Arsenal - Olympiacos ( B csoport) 3-0
Zenit - Milan ( C csoport) 1-1
Anderlecht - Málaga ( C csoport) 1-0
Man. City - Dortmund ( D csoport) 2-1
Ajax - Real Madrid ( D csoport) 2-1
Basel - Genk ( G csoport) 1-1
Videoton - Sporting ( G csoport) 1-1 (ide szívem szerint 0-2-t írtam volna de magyar csapat vereségére nem játszom)
Dátum: 2012.09.21. 15:27:34
Én még mindig a szubplazma bevezetése ellen foglalnék állást, de azt hiszem fölöslegesen koptatnám a billentyűzetet.
Meg lehet-e oldani azt, hogy az itt felsorolt (és esetleg még 1-2 másik variációval kibővített) szavazati lehetőségek közül ne most kelljen választanom, hanem akkor amikor véglegesen bekerül a játékba és személyre szóló szavazással ? Aztán ki mit dönt úgy legyen.
Én például a felsorolt variációk közül most Ha vkit szubplazmával támadnak, akkor legfeljebb az ÉP-je 15%-kát veszíthesse el-re szavaztam, és ahogy láttam eléggé megoszlanak a vélemények erről a témáról.
Tehát a többség igencsak átkozni fog benneteket, ha úgy vezetitek be, hogy ez van punktum, pofa be.
Dátum: 2012.09.20. 09:34:39
Valamit félreérthettél.
Azt akartam mondani, hogy ha a játékstílusom olyan helyzetbe hoz amit magamnak köszönhetek -akár így akár úgy- akkor próbálok alkalmazkodni hozzá, és nem a Játékfejlesztőktől várom el hogy találjanak ki nekem valamit ami miatt azt a szélsőséges helyzetet amibe a saját hibámból (?) -de mindenesetre szabad akaratomból- kerültem kihúzzanak.

Végigcsinálom a gimnázium 4 évét aztán az érettségi előtt -hűűűű nem bírom a stresszt címszóval- meghátrálok aztán elvárom hogy adjanak egy érettségi bizonyítványt ha lehet színjeles jegyekkel.

Meg lehet hátrálni -és akkor nem lesz érettségid- vagy alkalmazkodsz hozzá és bemész vizsgázni.
De ne balhézz ha csak 2,5 lesz az átlagod.
Valamit előtte másként kellett volna csinálnod. (tanulni, VF-et választani...)
Dátum: 2012.09.20. 08:20:49
Valami igazságod van Craslorg.
Ennek ellenére azoknak akiknek nagyon nincs ellenfelük, és nagyon hiányzik nekik leállhatnának egy kis időre és hipp-hopp megint van ellenfelük.
Azért ne várjuk el a játék fejlesztőitől, hogy minden problémát oldjanak meg helyettünk. Pláne azokat ne amiket a játékos saját játékstílusbeli felfogása okozott.
Bár az mondjuk elvárható lenne, hogy ne tetézzék pluszban a problémáimat (gondolok itt a kiszúrásra a VF-esekkel).

Képzelj el egy építőkaraktert aki eddig kizárólag épített és van neki mondjuk max 400 TÖ-e és elhatározza, hogy most már portyázni akar, és sírna, hogy nincs akit üthetne.
Vagy egy portyakaraktert aki eddig minden LE-t a saját fejlesztésére fordított és alig épített valamit és most azon panaszkodik, hogy nincs szerencséje.

Oldják meg a játékfejlesztők, mert ő nem akarja eddigi játékstílusát feladni.
Mintha a dolgozatírásnál a tanár írná a diák helyett.
Dátum: 2012.09.20. 00:05:01
Ezt a fejlesztést ha kérhetem felejtsétek el.
Ha vagyok olyan hülye hogy annyira előreszaladok hogy nincsen elég célpontom, akkor leállok egy kicsit és bevárom a többieket (vagy ennyire sírnak a toplistások ?) ha meg nem akkor magamra vessek.
Állatom nem sebződik de fejlődik ? Tehát kap egy csomó TP-t ?
Akkor már miért nem adhatok inkább én a sajátomból neki? Van bőven ! A VF-esek meg még jobban örülnének neki.
Inkább azt oldjátok meg (e helyett a szubizé helyett), hogy az állatszakértelem a "végtelenségig" tudjon fejlődni. Tehát a szakértelem maximuma lehetne mondjuk az én szintem. Mondom ezt én aki inkább kisajtol egy 20.szintű állatot.
Dátum: 2012.09.15. 11:45:02
Nem rossz ötlet, de nagy az még minekünk.
Az epikushoz például hozzá sem tudunk szólni még.
Dátum: 2012.09.14. 18:23:02
Klarinétnak és Macinak is igaza van. Részben.

Maci:
Tényleg vannak még szép számmal tagok a Mohirban de a krémje (ha jól ítéltem meg) átlépett, vagy át fog lépni ha az Omegában lesz számukra hely.
Kérlek javíts ki ha nem így van.

Klarinét:
Annyi tényleg igaz hogy a DDT tényleg nem jeleskedik az aktivitásban, de sajnos a többi szövetség még kevésbé aktív. Ezért aztán egyre jön föl. Viszont annyiban tévedsz, mert még sosem álltunk ilyen előkelő helyen.
Nézd meg ! Még az idén megelőzzük az italos őskövületeket.

Annak viszont örülnék ha mégsem halálozódna el. Kellen(én)ek az erős smaragd szövetségek.
DE sajnos nem ezt látom. A Mohir az első helyen volt sokáig, most pedig... Valószínűleg nem azért csúsztak le idáig mert minden tagjuk hiperaktívan játszott. És nem azt látom, hogy ez megváltozott volna az elmúlt néhány hétben-hónapban. Vagy esetleg a következő néhány hétben-hónapban fog megváltozni.
Dátum: 2012.09.12. 11:57:28
A maradékkal mi lesz ?
Már megbocsáss, Ha még a Mohirnak vagy a tagja) de szerintem a Mohir így már megpusztult.
Egyre lejjebb fog csúszni (mint ahogy eddig is tette de most már még gyorsabban) aztán...
A Dark Dragon Teamben még van kurázsi ők egyre feljebb emelkednek. A Hangyák és a Suttogó Árnyakban már jóval kevesebb, A Sub Rosa-ban még kevesebb és az The League of Extraordinary Heroes is többet érdemelne... de ez van.
Több smaragd szövetség pedig nincs szövetségi toplistában az első oldalon. Igaz, mindegyiknél van felvétel.

Tippeljünk: mikor fog a Mohir lecsúszni az első oldalról ?
Én személy szerint jövő karácsonyra gondoltam, feltéve ha a többiek tartják az ütemet.De lehet hogy csak két év múlva. De hogy bekövetkezik az biztos.
2012.09.18 20:45 Dinamo Zagreb - Porto ( A csoport) 0-3
2012.09.18 20:45 PSG - Dynamo Kyiv ( A csoport) 1-1
2012.09.18 20:45 Montpellier - Arsenal ( B csoport) 0-2
2012.09.18 20:45 Olympiacos - Schalke ( B csoport) 1-0
2012.09.18 20:45 Málaga - Zenit ( C csoport) 0-0
2012.09.18 20:45 Milan - Anderlecht ( C csoport) 3-0
2012.09.18 20:45 Dortmund - Ajax ( D csoport) 1-2
2012.09.18 20:45 Real Madrid - Man. City ( D csoport) 1-0
2012.09.19 20:45 Shakhtar Donetsk - Nordsjælland ( E csoport) 4-1
2012.09.19 20:45 Chelsea - Juventus ( E csoport) 1-3
2012.09.19 20:45 Lille - BATE ( F csoport) 2-2
2012.09.19 20:45 Bayern - Valencia ( F csoport) 3-0
2012.09.19 20:45 Barcelona - Spartak Moskva ( G csoport) 1-0
2012.09.19 20:45 Celtic - Benfica ( G csoport) 0-2
2012.09.19 20:45 Man. United - Galatasaray ( H csoport) 3-1
2012.09.19 20:45 Braga - CFR Cluj ( H csoport) 1-1
2012.09.20 21:05 Genk - Videoton ( G csoport) 0-0
2012.09.20 21:05 Sporting - Basel ( G csoport) 4-0

A győztes együttes Milan (de reménykedek egy kiscsapat győzelmében is)
A Vidi második lesz a csoportjában.
Dátum: 2012.09.12. 09:48:13
Tök egyszerű a megoldás ám némi kényelmetlenséggel jár.
Új szövit kell alapítani !
Képzeld el milyen gyorsan lehetne a lélekkutat 5%-kal növelni !
Egy-két évig biztosan nem lesz gond az épületek szintjeivel. A magas szintű állatok már úgy sem kapnak szakértelempontokat, a szuperfontos épületek néhány hónap alatt felépíthetők, és ha látják a többiek (kicsik) milyen gyorsan fejlődtök nektek sem lesznek gondjaitok a jelentkezőkkel.
Mire ismét nagyok lesztek addigra pedig a jelentkezők közül ki tudjátok rostálni a nem megfelelőket.

Persze mint mondtam némi kényelmetlenséggel jár. Egy ideig nem lesznek bónuszok (legalább is nem annyi mint amennyi volt) lehet, hogy emiatt lemaradtok néhány bajnoki címről, de legalább ismét lesznek céljaitok.
Dátum: 2012.09.11. 12:26:37
Lehet, hogy sok embernek nem tetszik a javaslatom, de szerintem érdekesebbé tehetné a bajnoki csatározásokat.

Tehát: Már elég sok bajnoki lement és sokaknak van medáljuk. Sokaknak pedig még nincs, de nincs kizárva, hogy szeretnének (csak tudnám miért mert nem pluszt ad hanem mínuszt). Szóval, azok a karakterek akiknek már van medáljuk azok ugyanabban a kategóriában indulnának ugyan, de mégis elkülönítve a többiektől (amatőr-mester) Azok pedig akik összegyűjtöttek a mesterek között is valamennyi medált azok ismét egy külön kategóriába kerülnének (nagymester).
A jutalmazás pedig attól függne...de ezt találjátok ki ti.
Dátum: 2012.09.11. 11:02:10
Lehetne egy olyan AF tulajdonság hogy nem magamat hanem az ellenfelemet gyógyítom. Mármint azt akit meg akarok támadni, de neki momentán 15% alatt van az életpontja.
Jó, tudom hogy ez kiszúrás a gyengékkel, de azért ... szerintem megfontolásra érdemes.
Persze bizonyos korlátozásokkal. mondjuk max. 5-ször egy nap (hogy mi átlagos karakterek se sirjunk) vagy sok VP-be kerülne (a ráfordított VP 5%-t kapná meg ÉP-ként), esetleg az ilyen csatákért több TP járna (1,5-2-szeres)...

Másik tippem: A gyilkos szkarabeusz összezúzása.
Simán elképzelhető olyan csata ahol a varázslatom, vagy a fegyverem éppen telibe kapja ezt a tárgyat. Mondjuk 0,1% lenne a valószínűsége és rá kéne kattintanom előtte, hogy hátha sikerül.
Persze akinek van annak tuti, hogy nem tetszik, de... Nem én döntök.
Dátum: 2012.09.11. 10:37:15
Köszi

Ezek szerint akár ki is sajtolhatom. Mert több haszna nem lesz.
Nagy kár. Azt hittem...na de mindegy.
Az pedig hogy költsek rá AF pontot -egyenlőre pocsékolásnak tűnik. Még van legalább 300 AF pont amit elköltenék -ha lenne- mielőtt ilyen akcióra szánnám el magamat. de az is lehet hogy sokkal több.
Dátum: 2012.09.11. 08:56:31
Az állatkám alapszintje 118.
Dátum: 2012.09.11. 08:29:53
Sziasztok!
Van egy kis problémám:

Ma, 08:24 Kifejlett aranysárkány 31. szintre lépett! (+2 szakértelempont)
Ma, 00:23 Homoksárkány 24. szintre lépett! (+4 szakértelempont)

Mint látszik az állatkám szintlépésénél csak feleannyi szakértelempontot kapott mint amennyi elvárható lenne. Javítsátok ki léccccciiiii

3-as világ Giganticus nevű tag.
Köccccciiiiii
Dátum: 2012.08.01. 14:47:55
Nem tudom ide kell-e írnom, de volna egy észrevételem.

Használtam a szimulációt egymás után több alkalommal, de nem számoltam mennyi volt. Lehet, hogy négy de az is lehet, hogy öt. nem tudom.
Viszont csak egyért vonta le az ősköveket.
A VT-ben is csak 1 látszik. Ha ez hiba akkor lehet, hogy már meg is van a Templomom, de az is lehet, hogy elszúrtam valamit (bár szerintem nem). Szóval...ha kérhetem...akkor még a mai nap folyamán nézzetek utána, mert nem szeretném, hogy újabb szimulációkat indítsak fölöslegesen.
Köszönöm.

3-as világ
Giganticus néven futok.
Dátum: 2012.07.29. 20:05:51
Tudom, hogy semmi közöm hozzá, de van esélye (reális esélyről beszélek) annak kiforgatni valamilyen ritka nyereményt aki nem minden nap játszik ?
Mert akkor odaírhatnák, hogy esélyed napi 1% a ritka vagy ultraritka kincs kiforgatásra.
És akkor még örülhetek, ha ennyim van.
Dátum: 2012.07.25. 14:15:32
Tényleg jó lenne, ha lenne valami szintkompenzációs konstans a képletekben.
Akkor a 60. szintű kari (a példánál maradva) kaphatna 0,1 AF pontot -bár szerintem aki elvergődött addig az többet is érdemel- a 70, szintű 0,2-t...a 100. szintű 0,5-t stb...
Bár lehet, hogy ez túlbonyolítaná a játékot.
Oldal: 1234567891011