Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Giganticus

Oldal: 1234567891011
Dátum: 2009.09.23. 13:47:05
Van valami előnye-hátránya annak, ha valaki mondjuk az 5. szinttől nevelgeti az állatkáját egy 20. szinten befogottal szemben ?
A később befogottnak magasabb a beidomítási költsége ezért eztán többet is tud ? Teszem azt +1-et ad valamimhez.
Dátum: 2009.09.22. 15:29:45
Lehet, hogy kérdezték már csak figyelmetlenül olvastam: hol lehet megnézni ebben a játékban azokat a lényeket amikre vadászni lehet ?
Van-e valamilyen tartalomjegyzék ahol szerepelnek ?
Sziasztok !

A velem egy gépről de másik világban játszó Oroszlánszagú Richard föltett egy kérdést amely úgy szólt, hogy kinek mesélt pom-pom ?
Erre szinte azonnal megjött a válasz: Azonnal törölni !
Mi volt a baj ezzel a kérdéssel ?
A válaszok: Rohanósnak, Róbert Gidának, Picurnak, a negyediket nem tudom.
Sziasztok !

A velem egy gépről de másik világban játszó Oroszlánszagú Richard föltett egy kérdést amely úgy szólt, hogy kinek mesélt pom-pom ?
Erre szinte azonnal megjött a válasz: Azonnal törölni !
Mi volt a baj ezzel a kérdéssel ?
A válaszok: Rohanósnak, Róbert Gidának, Picurnak, a negyediket nem tudom.
Dátum: 2009.08.11. 21:22:09
Lehet, hogy nem hiba, de észrevettem, hogy néhány esetben kisebb állatokból több lélekenergiát tudok kinyerni mint egy méretkategóriával nagyobból.
Hm...ezt ki ellenőrizte ?

Melyik az a két Dél-Amerikai ország amelyiknek nincs tengerparj tja?
Bolivia-Paraguay
Argentina-Uruguay
Brazilia-Ecuador
Kolumbia-Venezuela
Dátum: 2009.07.20. 16:03:08
Bocsánat. Akkor nem jól fejeztem ki magam. Nekem nem a kérdésekkel volt problémám hanem a helyesírásával.
Dátum: 2009.07.16. 19:29:04
Sziasztok !

Én is részt vettem a kvízolimpián és hatalmasat csalódtam. Most nem a kérdések nehézségéről, hanem a kérdések helyesen írásáról beszélek. Nem tudom ki válogatja a kérdéseket de azért mondjuk egy Auschan már ne szerepeljen a válaszok közt. De nem ez volt az egyetlen. Ha már a kérdéseket visszadobják mert rosszul írtál egy szót, akkor legalább itt az olimpiánál figyelhetnének erre jobban is az illetékesek.

A remény sosem hal meg.
Remélem panaszom elér oda ahova kell és következőnél már jobban figyelnek.

U.I.: Ha kell segítség keressetek meg és segítek a válogatásnál.
Dátum: 2009.07.03. 21:39:10
Sziasztok !

Volna egy észrevételem, ami nem biztos hogy hiba de azért érdekelne eme tény magyarázata.

Eddig 48 csatát nyertem és 31-et vesztettem el. Tehát kb +50%-on állok. A Zsákmányolt lélekenergia mégis negatív. 1644-et vesztettem és csak 1245-öt szereztem. Itt tehát majdnem -50%-on állok.

Hogy is van ez ?
Dátum: 2009.06.28. 22:08:53
Sziasztok !

Van valamilyen lista arról, hogy melyik állatot érdemes beidomitani és melyiket jobb ha elengedem ?
Egy kobaltpatkány is tud annyit mit egy manapuffancs vagy móleon (aminek 4 keze van)
Sziasztok !

Nem fogadták el egy kérdésemet, mert érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.
Nem akarok fellebbezni ellene mert egyrészt én nem vagyok támogatója a játéknak csak egy egyszerű játékos másrészt pedig nincs akkora tudásom, hogy bárkit megbíráljak egy döntéséért. főleg ha neki van ilyen szakos végzettsége.
Csak az volna a kérdésem: ki dönti el meddig érdekes és mettől érdektelen az a lexikális tudás ami szükséges egy-egy kérdés megválaszolásához ?

A kérdésem az volt, hogy melyik márciusi ifjú szolgált a császári hadseregben 1839 szeptemberétől 1841 februárjáig ?
Petőfi Sándor, Irinyi József, Jókai Mór, Vasvári Pál.

Szerintetek ez jó kérdés ?
Dátum: 2009.06.25. 15:33:11
Ha topban vagy a helyes válaszok tekintetében akkor szerintem te is unod az olyan kérdéseket, hogy ki a magyar Bud Spencer, és inkább arra válaszolnál szivesebben, hogy mennyi futamot nyert a Forma 1-ben Fangio, vagy milyen mélyen van az Indiai-Óceán legmélyebb pontja...
Még akkor is szivesebben válaszolok az olyan kérdésekre hogy mikor született egy általam sosem hallott ausztrál szinésznő mint arra, hogy mi Ausztria fővárosa.
Dátum: 2009.06.25. 14:38:25
A kvizekkel kapcsolatban volna egy javaslatom.

Vannak tippelgetős játékosok és vannak utánnanézősek (no meg olyanok is akik minden kérdésre fejből vágják a választ de ők kevesen).

Legyen minden játékosnak egy statisztikája, és az alapján kapja a kérdéseket. Aki csak 25 %-ra válaszolt helyesen az könnyebb kérdéseket kapjon mint az aki 90%-fölötti helyes válaszaránnyal rendelkezik.
Akik keveset találnak el azok állandóan azon bosszankodnak hogyan lehet ilyen nehéz kérdéseket betenni a játékba, azok meg akik sokat azok pedig azon, hogy miért nézik őket hülyének ilyen elemi kérdésekkel.
Javaslatom: Most már épp elég kvizkérdés van. Amelyik kvizkérdésre sok helytelen válasz érkezett az legyen a nehéz kategóriában amelyikre sok helyes válasz az a könnyűben (értelemszerűen)
1. kategória: 10% alatti jó válaszok száma - ide kerülnének a nagyon könnyű kérdések
2. kategória: 33% alatti jó válaszok száma - ide kerülnének a kissé nehezebb kérdések
3. kategória: 60% alatti jó válaszok száma - ide kerülnének a gondolkodtató kérdések
4. kategória: 90% alatti jó válaszok száma - ide kerülnének a nehéz kérdések
5. kategória: 90% feletti jó válaszok száma - ide kerülnének azok a kérdések amiknek mindenképp utána kell nézni
Dátum: 2009.06.23. 17:22:57
Sziasztok !

Épp az imént futottam össze egy olyan kvízkérdéssel, hogy ki a magyar Bus Spencer ?
Ez miért nem kapott rossz helyesírásért irgum-burgumot ?
Dátum: 2009.06.22. 19:51:25
Sziasztok !

Én egy viszonylag új játékos vagyok és eddig csak a békés világon játszom. Ennek ellenére már van vagy 100 portyázási pontom amit még elkölthetnék. De minek ?
Naponta 2-3 szor felnézek a játékra. Akkor harcolok egy kicsit, vadászom egy kicsit, megint harcolok egy kicsit aztán pihenés.
De mivel én egy békés ember vagyok (viszonylag) viszont megértem azokat is akik harcolni akarnak, hogy legyen nekik egy világuk, ahol annyit harcolhatnak amennyit akarnak (vagy amig elfogy az életpontjuk).

Ha véges világ lesz, akkor a vége legyen olyan, hogy az elérendő dolog elérése után az első X mennyiségű játékosnak legyen vége csak a többiek akik nem is olyan régen regisztráltak azok hadd nyomhassák tovább. Mert milyen dolog az, hogy már épp kezdem megkedvelni a karakteremet amikor jön az értesités: VÉGE (The end, sfirsit, konyec, ende) kezdd újra.

Egyenlőre ennyi a többi majd ha eszembe jut
Oldal: 1234567891011