Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Giganticus

Oldal: 1234567891011
Dátum: 2013.01.23. 20:44:41
Most, hogy így megy a Xenó, volna egy felvetésem a következőhöz.
Legyen olyan lehetőség, hogy ha a támadásaid száma 400 helyett mondjuk már 666 ÉS az építésed 1600 helyett mondjuk 6666 akkor Zarknod (vagy Drakin vagy Lady Alvariel vagy a hordaparancsnokod... stb.) megjutalmaz azzal, hogy AZONNAL felveheted a jutalmadat nem kell várni a xenó végéig.
Onnantól viszont az illetőnek nincs lehetősége támadni a xenókirálynőt és nincs lehetősége a csapdát sem építeni.
Persze így több feladat hárul a többiekre, de hát ilyen az élet. Tessék aktívabbnak lenni.
Aztán ha a delikvens benne van a top 10-ben is valamiben akkor legfeljebb top 11 lesz. Vagy 12.
Dátum: 2012.12.25. 21:47:51
A lélekgyémántoknál maradva: Szerintetek volna értelme lélekgyémántot lélekenergiává alakítani ? (vagy fordítva) Ha valakinek rengeteg lélekgyémántja van akkor örülne neki, ha pedig kevés és gyűjtené de piszok lassan jön akkor annak örülne.
Dátum: 2012.12.24. 21:45:42
Gratulálok fiúk ! Ezt az eventet jól megcsináltátok.Még akkor is ezt mondom ha én mindössze két szinttel készültem el.
Nem igazán törtem magam a jutalmakért.
Viszont én mindazoknak akik eljutottak az utolsó szintig kissé nagyobb jutalmat adtam volna. Megérdemelnék.
És gratulálok azoknak is akik teljesítették, vagy legalább is közel voltak hozzá.
Dátum: 2012.12.22. 22:31:56
Kedves Klarinét !
Megint szívesen látunk a szöviben

Az, hogy mennyire könnyű nekem teljesíteni a templomot, leírok neked néhány követelményt és a hozzáállásomat. Persze ez az én bajom, de ellenőrizheted az adatokat a toplistán

Adj állatodnak állatfelszerelést 3x (nem igazán szoktam őskövezni)
Oldj meg 24 kalandot (kalandot csak akkor csinálok ha muszáj és akkor sem sokat)
Használj el 5 esszenciát (ezeket sem szoktam használni, csak akkor ha muszáj)
Használd a portyázásnál a szimulációt 5 alkalommal (mint mondtam nem szoktam őskövezni)
Áldozz fel több mint 175000 lélekenergiát (ezt csak akkor ha már minden más megvan)
Áldozz fel néhány AF pontot (ezt is csak akkor ha van értelme)
Válj láthatatlanná majd szüntesd meg a láthatatlanságot (szoktam portyázni ezért ez kiszúrás velem szemben)
Nyerj a szerencsekeréken ritka vagy ultraritka kincset (ez vagy összejön vagy nem)
Szerezz 15 esszenciát (amilyen mázlim van ez is kétesélyes de az esélyek ellenem szólnak )
Költs el összesen 11776 lélekgyémántot (mivel nem szoktam kalandozni ebből sincs sok)
Dátum: 2012.12.19. 10:26:56
Azért a többség nem ilyenből áll.
Ha pedig találnál egy kalandot akkor lehet, hogy mégsem találod meg. Az aranyásó sem hajol le minden sárga kavicsért.
Esetleg a következő körben találsz egy neked valót (aranyat) de lehet hogy csak később.
Ezt be lehetne programozni -szerintem- különösebb nehézségek nélkül.
Ha pedig mégis olyat vállalsz el ami csaták sorozatából áll, ÉP-t VP-t gyógyitalt kíván kaphatnál érte mondjuk X százalékkal több lélekgyémántot.
Dátum: 2012.12.19. 09:41:44
Volna egy javaslatom ami szerintem viszonylag egyszerűen programozható lenne.
Ha valaki megcsinál egy kalandot és értékeli mondjuk 10-esre akkor ha lehet jöjjön ki neki minél gyakrabban az a kaland. Ha pedig 1-esre akkor sose.
Ha valaki 3-szor (vagy többször ezt döntsétek el ti) eldob egy kalandot akkor azzal ha lehet szintén ne találkozzon többször.
Van már több mint 1000 kaland, tehát elég nagy a választék belőlük, és minden nap bővül a lista.
Tehát nagy tragédiát nem okozna ha teszem azt nem akarnék többet összefutni az 1-es számú kalanddal.
Dátum: 2012.12.18. 14:50:01
Azért nem teljesen de így is lehet érteni.
Ha például peches vagy és megcsinálsz 36-ból mondjuk 28-at (vagy 16-ból 10-et, vagy 25-ből 18-at) akkor még mindig lehet, hogy egyetlen jutalmat sem kaptál míg más akár már a 6. után kap egyet.
Szóval...a pech kompenzálására kellene. Mert ha meg tudod csinálni a 36-ot akkor minek rendezed át ? De ha nem akkor ne legyen akkora peched.
Dátum: 2012.12.18. 13:32:43
hááát úúúúgy, hogy ha nem tudom (nem akarom) megcsinálni a templomot akkor egy ilyen képesség birtokában átrendezhetem az ikonokat és ezzel teszem azt kaphatok még plusz egy (vagy több) templomkristályt és jutalmat.
Persze lehetne ezt is korlátozni (mert ez így biztos nem tetszene a főnökségnek) például erre csak az első héten van lehetőség vagy addig amíg el nem készülsz a 10. feladattal... de ezt már találják ki ők.
Dátum: 2012.12.18. 12:44:34
Talán nem csak én örülnék, ha volna egy olyan AF tulajdonság, hogy X AF pontért átrendezheted a Végzet templomát az AF pont felhasználásától számított mondjuk 15-30-60 (vagy akármennyi) percen belül.
Dátum: 2012.11.23. 12:01:41
A varázslatelnyelés jó, de nem mindenkinek.
Találjatok ki több lehetőséget és a játékos azok közül választhasson magának.
(Pl: szakifejlesztés olcsósítás, több AF pont, esetleg esély nem kiégett hanem valódi őskő találására...)
Dátum: 2012.11.13. 10:32:14
Igazad van Craslorg.
Félig.
Abban van igazad, hogy jó ha fejlődik a játék.

Viszont a felsoroltak mellett nem lenne az sem, hogy az újítások fele nem tetszik a játékosok felének (és ekkor szerény voltam a becslésnél) és nem érezné a játékosok fele (az előbbi szerénység) hogy az egész arra megy ki, hogy minél több pénzt kicsikarjanak belőlünk, és uniformizálni akarják a játékot.

Még bejöhet és újabb őskövek vásárlását teszi majd szinte kötelezővé azoknak akik topjátékosok akarnak lenni a saját szintjükön- karkötő, fülbevaló, derékszíj, hajráf, kitüntetés a hordaparancsnoktól, nemesi levél, ilyen-olyan tulajdonságnövelő relikvia amely fokozza valami másnak a hatását...

Szóval...
Fejlődjön a játék, de ne ebbe az irányba.
1-3 Nordsjælland - Shakhtar Donetsk ( E csoport)
1-1 Juventus - Chelsea ( E csoport)
4-1 BATE - Lille ( F csoport)
1-0 Valencia - Bayern ( F csoport)
1-2 Spartak Moskva - Barcelona ( G csoport)
2-3 Benfica - Celtic ( G csoport)
0-2 Galatasaray - Man. United ( H csoport)
1-1 CFR Cluj - Braga ( H csoport)
3-0 Porto - Dinamo Zagreb ( A csoport)
2-0 Dynamo Kyiv - PSG ( A csoport)
2-0 Arsenal - Montpellier ( B csoport)
1-0 Schalke - Olympiacos ( B csoport)
1-3 Zenit - Málaga ( C csoport)
0-1 Anderlecht - Milan ( C csoport)
0-0 Ajax - Dortmund ( D csoport)
2-1 Man. City - Real Madrid ( D csoport)
1-1 Videoton - Genk ( G csoport) de a legmerészebb álmaimban a Vidi simán nyer
2-1 Basel - Sporting ( G csoport)
Dátum: 2012.11.13. 09:35:19
Ez a szabály ha lehet csak a 6-os világon kerüljön bevezetésre . Oké ?
Ha akarjátok akkor akár azt a szabályt is bevezethetitek (de csak a 6-oson) hogy az adott epit csak az ütheti majd aki az adott epicuccot viselheti. Tehát ha kiesik egy cucc akkor kiszámolod előtte hogy az y szinttől viselhető, és csak az kaphatja meg. De y+x szint fölött sem üthető az epi mert ...CSAK. és örülj hogy játszhatsz.
Vagy pedig bár nem ezt terveztétek mondjátok meg hogy a játéknak a 333. szinten (vagy egy általatok választott másik szinten) vége van, és köszönjük, hogy eddig is játszottatok velünk.
Aztán újraindíthatjátok a világot (remélem azt már bölcsebben fogjátok tenni) az általatok addig kitalált összes régi-új szabállyal.
Nekem ez a verzió sem tetszene, de még mindig tisztességesebbnek érezném mint azt hogy elindul egy játék adott szabályokkal aztán néhány év elteltével már nem is lehet az eredeti játékra ráismerni mert annyira megváltoztak a szabályai.

(apropo ! Nem rokonotok nektek az Orbán vagy a Matolcsy ? Ott is úgy van bármilyen hülyeséget is találunk ki, mert mi találtuk ki ezért bevezetésre kerül. Az hogy közben meg a többséget hátrányosan érinti ? Kit érdekel ? Nekünk jó, a többiek meg nagy ívben le vannak...fekáliázva)

Tudom hogy nektek nem 2/3 otok hanem 100 %-otok van de azért ha kérhetem ne éljetek vissza ezzel az erőfölénnyel.
Köszi.
1-1 Dynamo Kyiv - Porto ( A csoport)
2-0 PSG - Dinamo Zagreb ( A csoport)
2-1 Schalke - Arsenal ( B csoport)
2-1 Olympiacos - Montpellier ( B csoport)
0-2 Anderlecht - Zenit ( C csoport)
1-0 Milan - Málaga ( C csoport)
2-2 Man. City - Ajax ( D csoport)
2-0 Real Madrid - Dortmund ( D csoport)
3-0 Juventus - Nordsjælland ( E csoport)
1-0 Chelsea - Shakhtar Donetsk ( E csoport)
2-1 Valencia - BATE ( F csoport)
1-1 Bayern - Lille ( F csoport)
2-1 Benfica - Spartak Moskva ( G csoport)
1-3 Celtic - Barcelona ( G csoport)
0-2 CFR Cluj - Galatasaray ( H csoport)
0-2 Braga - Man. United ( H csoport)
0-1 Basel - Videoton ( G csoport)
1-0 Sporting - Genk ( G csoport)
Dátum: 2012.11.03. 14:19:31
Megpróbálok ott lenni.
Érdekelne ez a Bikavadulás és a Vigyázz, ész rajt! Ha nevezek akkor ezekre fogok nevezni.
Mennyi lesz ezekre a nevezési díj ?
De szeretnék egy kis infót kapni a KERESD A PÁROD és a KINCSVADÁSZAT műsorszámokról is.
Dátum: 2012.10.18. 14:12:55
NoFear:
Igazad van a kezdőt tényleg idézőjelbe kellett volna tennem

Koklerke:
Neked is igazad van tényleg rengeteg uralkodó volt a történelemben akit könnyű lett volna agyoncsapni. Azonban ez a játék -remélem- nem erről szól.

Miklós:
Ez tényleg igaz ?
Minden szint teljesítésekor azonnal egy jutalomcsomagot kapsz számos hasznos ajándékkal (őskő is lesz benne!).
Ahogy ezt értelmezem ezek szerint minden szinten kapok min.1 őskövet és még valamit. Hiszen számos hasznos ajándékról van szó !
Dátum: 2012.10.18. 13:48:10
Röhögni fogok ha a bolygó ura egy kezdő -mondjuk 15. szintű- játékos lesz végül.
Mivel mindenkinek egyforma az esélye ez is előfordulhat.
Dátum: 2012.10.18. 09:42:29
Nem tudom javasolták-e már (ha igen akkor csatlakoznék az előttem ugyanezt javaslóhoz ).
Úgy vettem észre, hogy a bajnoki viadalokon egy erőshöz sorsolnak egy jóval gyengébbet.
Ezzel a rendszerrel semmi baj a világversenyeken is így csinálják, de itt lehetne teljesen véletlenszerű a sorsolás.
Tehát -szélsőséges esetben- előfordulhasson, hogy olyan játékos nyeri a kategóriát akinek minden ellenfele volt már döntős vagy győztes a bajnoki viadalokon, és juthasson el olyan is a döntőig aki csak egy közepesen erős karakterrel rendelkezik.
Szerintem az ilyen győztes azt a medálját amit ilyen módon nyert sokkal többre becsülné mint az összes többit együttvéve, és többeknek lehetne sikerélménye.
Kevesebb lenne a -Minek strapáljam magam? Úgyis kiesek az első vagy második fordulóban!- hozzáállás.
Dátum: 2012.10.11. 18:15:38
volna egy érdekes javaslatom.
Hozzatok össze egy olyan eventet amibe mindenkinek ugyanannyi az esélye.
Tehát az adott event tart mondjuk 10 napig, de ezalatt az idő alatt mondjuk csak 10 órányi játéklehetőséged van.
Ezalatt kell elérned a célt. (Hufnágel Pisti 12 aranyhajszálát megtalálni)
Ha sikerül mind a 12-t akkor kapsz három puszit.
Ha kevesebbet akkor kevesebbet.
Nordsjælland - Juventus ( E csoport) 0-2
Shakhtar Donetsk - Chelsea ( E csoport) 1-3
BATE - Valencia ( F csoport) 2-0
Lille - Bayern ( F csoport) 0-2
Spartak Moskva - Benfica ( G csoport) 0-0
Barcelona - Celtic ( G csoport) 4-1
Galatasaray - CFR Cluj ( H csoport) 1-0
Man. United - Braga ( H csoport) 2-0
Porto - Dynamo Kyiv ( A csoport) 2-0
Dinamo Zagreb - PSG ( A csoport) 0-1
Arsenal - Schalke ( B csoport) 1-1
Montpellier - Olympiacos ( B csoport) 0-1
Zenit - Anderlecht ( C csoport) 2-0
Málaga - Milan ( C csoport) 0-1
Ajax - Man. City ( D csoport) 0-2
Dortmund - Real Madrid ( D csoport) 1-1
Videoton - Basel ( G csoport) 1-0 (de az előző meccset látva nagyobb győzelemben reménykedek)
Genk - Sporting ( G csoport) 2-0
Oldal: 1234567891011