Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Giganticus

Oldal: 1234567891011
Dátum: 2011.02.01. 10:54:36
Amikor ez a xenoizé elindult kiterveltem milyen taktikát fogok követni.
Viszont én abból a feltevésből indultam ki, hogy 3 hétig tart majd.
napi 20 vadászat és 80 építés untig elég lesz.
Erre kiderül (a statisztikák alapján) hogy nem fog 3 hétig tartani.
Zsíroskenyér-szindróma.
Pofára estem.
Bár a játék fejlesztőinek még lehet 1-2 meglepi a tarsolyukban. Például előkerülhetnek a királyok, vagy a királynők édesanyja aki egyedül olyan erős mint az összes együttvéve...
Kíváncsian várom a fejleményeket.
Dátum: 2011.01.31. 12:43:17
max 2-3 nap. Ahogy az eddigieket elnézem. És akkor azok akik csak délután vagy este érnek rá még nem is kezdték el.
Marad nekik valami ?
Dátum: 2011.01.29. 23:54:18
Ez a kvízolimpia is kimaradt, pedig az utolsó pillanatig próbáltam hátha...
Dátum: 2011.01.28. 09:33:12
Sziasztok !

Szeretnék részt venni a kvízolimpián de az első kérdést amikor kiírja nem mutatja azt a gombot amivel elküldhetném. a választ.
Sőt a 4. választ sem látom teljesen. Az alja a betűknek nem látszik.
Ugyanez volt a problémám az előző kvízolimpiánál is, de azt hittem azóta meg lett oldva a probléma.
Felbontást nem állítottam azóta a gépen. (azt sem tudom hogyan kell)

Légyszi adjatok már tippet mit kell csinálnom, mert most bomba formában érzem magam tuti ott lennék a díjazottak között. A játékban is Giganticus a nevem (ha ez lett volna a probléma, hogy nem tudtátok a múltkorinál )
Dátum: 2011.01.24. 16:09:13
Sziasztok !

9 kvízmedálom van 2257 helyes kérdésbesorolásom van, de mivel egyszer kaptam a kvízolimpián is egyet 10-nek kéne lennie.
Javítsátok légyszíves.

Köszönöm

U.I.: Ha muszáj utána nézek mikor kaptam, de ezt ti is meg tudjátok tenni szerintem.
Dátum: 2011.01.20. 13:01:41
Érdekes volt végig olvasni ezt a fórumot.
Tudom, hogy alapban semmi közöm hozzá, de azért szeretném megkérdezni:

1, miért mindig csak 1 végzetúr harcol ? Ha én volnék a karakterem vagy nagy ívben kerülném az ilyen helyeket, vagy összefognék néhány hordatársammal (bennük bízom meg a legjobban) vagy a másik 3 hordából egy-egy (esetleg több végzetúrral) és csapatban támadnék.
Minden hordának vannak előnyei, és ezt így lehetne a legjobban kihasználni.
2, miért írjátok ki előre a jutalmakat ? Tudom, hogy ez nem a valódi élet, de a tetteink következményei nem mindig rajtunk múlnak (például a rendszerváltozást nagyon sokan akarták olyanok is akik később munkanélküliek lettek. Ők biztos nem úgy akarták ahogyan elsült a számukra).
3, Mi van akkor ha gyenge a karakterem (mert nekem így tetszik) és hiába áldozok rá napi x mennyiségű pontot a végére egyetlen győzelmem sem lesz ? Az összesített sebzésem viszont meggyöngíti a lényt tehát a többieknek ennyivel könnyebb lesz a dolga, és ha ezeket a sebzéseket egy csatában okoztam volna akkor simán levertem volna egyszer-kétszer (többször).

hirtelen kb. ennyi
Dátum: 2011.01.20. 09:40:49
Hallottam egy pletykát, hogy indul egy újabb világ. Igaz ez a pletyi ? És ha igaz mit lehet tudni róla ?
Dátum: 2011.01.18. 10:08:52
Ki tudja megmondani nekem, hogy az idomíts be 5 új állatot küldinél a küldi felvétele után kell-e elkezdenem az állatok beidomítását, vagy csak a befejezésnek kell arra az időpontra esnie ?
Dátum: 2011.01.14. 08:43:06
Sziasztok !

Nem tudok válaszolni a kvízolimpia első kérdésére mert nem jelenik meg a gomb amivel el tudnám küldeni a választ.
Ez most hiba, vagy én szúrtam el valamit ?
Dátum: 2011.01.08. 10:26:52
Nekem nem kellenek a medálok.
Tehát ha valamikor véletlenül figyelmetlenségből annyi LE-t szereznék annyi portyát nyernék stb...akkor sem tartok rá igényt.
Inkább adjanak 1 azaz 1 LE-t vagy valami más csekélységet.
Te eddig 57 térképdarabot találtál.

Kiemelkedő teljesítményednek köszönhetően eggyel erősebb jutalmat fogsz kapni (ha a csapatod nem a legerősebb díjat nyeri).

Itt a vége.
Dátum: 2010.11.29. 11:08:34
Köszi a választ de te azért mégsem vagy admin.
Ha kérhetek egy cáfolatot vagy megerősítést egy admintól azt megköszönném.
Dátum: 2010.11.28. 21:53:15
A térképészet szaki eltűnik, ha vége ennek a játéknak ?
Valaki azt mondja, hogy igen (mert ezt a szakit nem lehet állandóan használni) van aki pedig azt, hogy nem (mert ha már egyszer ott van akkor ott is marad).
Mi az igazság ?
Ha kérhetem egy admin válaszoljon ne pedig egy játékostárs, mert az mégis csak hivatalos.
Eddig 16-nál tartok.
Ez azért jobb mint az átlag (még).
Hajrá mi.
Üdv mindenkinek
az eddig eltelt időkben én így találtam a térképrészleteket:
1.nap 1
2.nap 3
3.nap 1
4.nap 3...

Tudja valaki, hogy a térképes szaki eltűnik-e a kaland után ?
Gyanús ugyanis, hogy nem növeli a többi költségét.
Valaki azt mondta eltűnik ezért nem növeli a többi költségét, egy másik valaki pedig, hogy nem, de mert csak ritkán használható ezért nem növeli a többi költségét.
Most kinek higgyek ?
Dátum: 2010.10.05. 11:08:57
Nem tudom javasolta-e valaki, de örülnék neki, ha volna egy olyan lista ami csak azokat a játékosokat tartalmazza, akik vettek már őskövet. Esetleg egy olyan lista is amin azok vannak akiknek még megvan a kezdéskor kapott őskőmennyisége.
Dátum: 2010.09.26. 16:13:47
Sziasztok !

Nem tudom hova kellett volna írnom ezt a hozzászólást, mindenesetre ez tűnt a legjobbnak.

Vettem egy Végzetúr paklit, meg egy kiegészítőt, mert kíváncsi voltam hogyan oldották meg ezt a játékot offline.
Van benne minden ami az online verzióban megtalálható, de néhány dolgot nagyon elszúrtak.
Pl.: Hordaparancsnokok. Ezek speciális követők, de szerintem ha valaki hordaparancsnok lett akárhogyan is került ebbe a pozícióba nem fog követőként elszegődni senkihez.
Vagy például olyan végzetúr lap van benne, hogy ha lehetett volna azt is választani az avatárképeknél akkor most az enyém most nem nő lenne, hanem férfi. Tehát vagy itt kellene bővíteni a képeket, vagy oda (kellett volna) betenni ezekből egyet.
Aztán azt is olvasom, hogy ez nem egy önálló kártyajáték, hanem egy másiknak a kiegészítője, bár 155 lappal önállóan is játszható. Ez azt jelenti, hogy ebbe a játékba (ha már a kártyás változatnál így van) másik játékból is átjöhetnek (ha nem is most hanem majd valamikor) karakterek ? Ez sem tetszene. Vagy az enyém mehetne át oda ?
Ez sem lenne az igazi.
Dátum: 2010.09.22. 16:20:05
Oké igazad van Craslorg ! Akkor a szám kettővel több.
Viszont segíthetnél megjavítani a tönkrement relikviám.
Dátum: 2010.09.22. 11:52:51
Még csak 16 db fókuszkristályom van. Igaz, hogy 16 db különféle.
Szóval senki sem tudja megjavítani ? Miklós néha te is válaszolhatnál. Azt hiszem te vagy a legkompetensebb ebben a témában.
Dátum: 2010.09.21. 22:55:04
Kaptam egy tönkrement relikviát. Leginkább egy véres fejszére hasonlít.
Hogyan tudom megjavítani, hogy használni lehessen ?
Vagy ennek csak a későbbiekben, egy új fejlesztésnél lesz jelentősége ?
Oldal: 1234567891011