Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Giganticus

Oldal: 1234567891011
Dátum: 2011.07.03. 16:29:17
A V3 is hasonlóan unalmas.

Ericath, az elragadó
134 követő

Eddig összesen 3628 térképdarabot találtatok.
Te eddig 24 térképdarabot találtál.
Eddig 893 eseménypontot gyűjtöttél
A többi lélekkufár eredményei

Marietta, az elbűvölő
187 követő
Eddig összesen 3625 térképdarabot találtak.

Katherin, a káprázatos
301 követő
Eddig összesen 3741 térképdarabot találtak.

Agnaesh, a csábító
171 követő
Eddig összesen 3609 térképdarabot találtak.
jelenleg másodikok vagyunk.
én ennyivel járultam (eddig) hozzá.

Te eddig 23 térképdarabot találtál.
Eddig 839 eseménypontot gyűjtöttél
Dátum: 2011.06.27. 15:46:53
Az utolsó nap amikor már nem lehet váltani mint jelent ?
A játék vége előtti 24 órát nagy naptári napot és akkor az utolsó nap sokkal rövidebb lesz ?
Dátum: 2011.06.11. 22:43:14
Sziasztok !

Az előbb rossz topicba írtam, de most már jó lesz (remélem)
10 napra most külföldre megyek, és a 3-as világon rábíztam a Giganticus nevű karakteremet egy Darklady117 nevű szövitársamra.

Kérlek ne zároljátok ezalatt az idő alatt se őt se engem.

Köszönettel:
Giganticus
Dátum: 2011.06.11. 21:58:38
Sziasztok !

Ez nem hiba, de azért szeretnék előre szólni:
10 napra most külföldre megyek, és a 3-as világon rábíztam a Giganticus nevű karakteremet egy Darklady117 nevű szövitársamra.

Kérlek ne zároljátok ezalatt az idő alatt se őt se engem.

Köszönettel:
Giganticus
Újra itt a térképes event.
Én most ide adtam le a nevezésemet.
Ki van még velem ?

Giganticus
10-est érő 5let. (most pontoztam kb. harmadszor) de először adtam 10-est.
Gondolkodtam egy kicsit ezen a problémán (is) és arra a megállapításra jutottam, hogy a szintlépéseket csak akkor lehet előnyösebbé tenni, ha abból a játékosnak tényleg előnye származik, és nem is kevés.
Pl.: a szintlépések után valamennyi türelmi idő után (mondjuk 1-2 hét) X ideig kevesebb tapasztalatpontot kaphatna a játékos. Y %-kal. Azután ez az Y százalék csökkenni kezdene azután pedig átváltana pozitív százalékra.

Rögtön megfogyatkoznának a hosszú ideig egy szinten levő játékosok ha az addigi kevés TP-jük helyett 2-3-szor annyit kapnának. Ha pedig ez nem lenne elég nekik akkor akár 10-15-szörösére is fölmehetne ez az arány.
Akkor viszont hamar szintet lépnének.

Persze ezt a javaslatot még én sem támogatom, mert szerintem így jó ez a játék ahogy van.
Hogy nem kifizetődő ? Háááát.... az csak annyiban az én problémám ha emiatt megszüntetik a játékot.
Azt sajnálnám.

Akkor már inkább a fenti javaslat. Ezért írtam.
Dátum: 2011.06.07. 16:01:16
Azért itt már csak egy paraszthajszál választott el a fordítástól.
Ha a varázslatod 2000-t sebez már te nyertél (volna).
Dátum: 2011.06.06. 15:40:27
Dehogynem !
Ezért tudok egyszerre 3 helyen ott lenni.
De sajnos most ez is kevés. Annyi időt egyszerűen nem tudok nyerni vele.
Dátum: 2011.06.02. 15:21:28
Egész évben mindössze 2-3 olyan hétvége van amit egyszerűen nem lehet kihagyni, és a tali pont az egyik ilyenen lesz.
Pedig annyira ott akartam lenni.
Dátum: 2011.06.01. 14:47:27
Igazad van Adzsi !
Ne járjon mindenki jól ! Csak én .


Ha a nevezettek csak kb 10 %-a kapná meg a legmagasabb szintű díjat, 20 %-a csak eggyel rosszabbat, 30%-a kettővel míg a maradék 40 % hárommal rosszabbat, akkor lehet, hogy egyrészt mindenki aktívabb lenne aki nevez, másrészt sokkal irigyeltebbek lennének a maxos relikviákkal rendelkező karakterek, harmadrészt lehet, hogy többen vásárolnának őskövet hogy egy fokkal jobb relikviát kaphassanak, negyedrészt pedig aki elérte, lehessen büszke arra, hogy nekem van ilyen másnak meg nincs, hiszen ehhez igazán oda kellett tenni magamat.
(na az előbbi szép hosszú mondat lett)

Tehát tisztelt JV: Bárhogyan is hozzátok össze ezt az eventet nagyon figyeljetek oda !
Dátum: 2011.05.31. 23:45:25
Kedves Miklós (vagy valaki más ha nem te tervezed az eventet) !

Tudom ajánlani, hogy most is ugyanahhoz a kufárhoz sorolj be bennünket mint ahol a múltkor voltunk de minden -nem utolsó kufár- kapjon egy szorzót (lehetőleg 1-nél kisebbet) és pont akkorát hogy ezzel beszorozva megkaphassuk az utolsó kufár eredményét.

Példa: ha A kufár hősei a múltkor 100 darabot gyűjtöttek a B kufáré pedig csak 10-et akkor A kufár kapjon 0,1-es szorzót. Így kiegyenlített lesz a verseny. Ha olyan sokan voltak a múltkor annál a kufárnál, akkor elképzelhető, hogy többen is feltérképezték ugyanazt a részt. Ezt jelezné a szorzó.

Tudom ajánlani, hogy láthassam melyik térképdarabokat szereztem én és azok hogyan illeszkednek bele a nagy egészbe. Ez nem változtatna semmin, de egy picit színesítené a játékot.

A kufár mondja meg nekem az elején hova menjek térképezni. Magyar földrajzi nevekkel szólva: -Menj a Börzsönybe, a Dunakanyarhoz, az Őrségbe, a Hortobágyra... és ott dolgozz. Persze aki a Dunakanyarhoz megy lehet, hogy összetalálkozik azzal aki a Börzsönybe és ugyanazt a térképrészletet viszik mindketten a kufárnak, ám ehhez megint kéne egy szorzó...de meg lehetne oldani.

A kufár a térképevent mellé adhatna nekem egy küldetést. pl.: Emeld meg a térképkeresés szakértelmedet 10-zel, adj el két egyforma gyűrűt az aukciósházban stb. ha pedig teljesíted mondjuk háromszor ezeket a plusz feladatokat akkor kaphatsz eggyel jobb jutalmat...

a lopást pedig felejtsd el. Van egy olyan érzésem, hogy akkor előbb utóbb minden térképrészlet 10-20 személy birtokába kerülne. Vagy esetleg maximalizálni kell a lopás számát. 10 térképrészlet után lophatsz mondjuk 1-3 db-ot.
Nagyon esetleg mert ez sok ember játékát elrontaná felváltva kellene térképdarabokat szereznünk vadászatból és portyából. Magas szinten esetleg még arra is volna példa, hogy nincs kit támadnod...
Nem értem miért akarjátok ezt a sokszínű játékot szürkíteni.Ha valaki nem akar szintet lépni csak akkor ha muszáj, akkor legyen ez a taktikája.

De ha már mindenképp ezen gondolkodtok, akkor lehetne egy olyan progi amely méri a napi aktivitás összegét, és a szintlépések dátumát.
Ha valaki x időnként (mondjuk 1 hét alatt ráölt 24 órát) szintet lép az kapjon valami kedvezményt (plusz 10% kedvezmény a kufárnál), új képességet (ha kis állatot vadászna le azt elengedi), új szakértelmet (az idomítás szakértelme megnőne 100%-kal), esetleg ősköveket vagy kiégett ősköveket, több küldetése lehetne...
Dátum: 2011.05.18. 14:26:07
Azért annyit még tehettek volna értünk, hogy jön egy levélke a kufáromtól, hogy köszi a segítséget te voltál nálam a 9876. legtöbb győzelmet hozó galetki ezért szeretnélek megjutalmazni. Kattints ide és vedd át a jutalmad.
Dátum: 2011.05.18. 13:45:24
Tudja valaki, hogy mikor lesz a következő event, és mi lesz az ?
Dátum: 2011.05.17. 20:17:47
Csak panaszkodni kellett, és megjött.
Köszi.

U.I.: Már délben átvettem a jutalmat.
Dátum: 2011.05.17. 20:12:12
Eddig még én sem találtam meg a Kufár medálom, de egyenlőre nem is hiányzik, hisz nem akarok semmit venni a muksóktól.
Dátum: 2011.05.07. 23:02:17
Craslorg:
Háááááááááát én nem igazán vagyok alacsony szintű, de ha maximálisan támadok lefelé, akkor ennek kb csak a felét kapom TP-ben. Ja, és EH-s vagyok.
Viszont irigylésre méltó zsákmány.

Trombonist:
Ennek ellenére nem irigyellek, hanem csak gratulálok
Dátum: 2011.05.07. 22:00:03
Aktuális állás a V3-on

1.
Marietta
50897 győzelem

2.
Agnaesh
25323 győzelem

3.
Katherin
14493 győzelem

4.
Ericath
8047 győzelem
Oldal: 1234567891011