Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mimóza

Oldal: 1
hehe.....ez van!Akkor hamarabb kaptam kitüntetést mint gondoltam!
És ne csak a tehene, a kutyája is!Valószínűleg törlés (karakter)lesz a vége a dolognak ahogy látom. Azt hittem pedig ez legalább olyan színvonalas játék mint más nagynevű konkurrenciája,de tévedtem.Gondolom ez nem üt szíven senkit,csak elmondtam.Az biztos,hogy így sok új játékost nem tart meg a játék!Akikkel most kezdtem játszani talán ha 2 napot csinálták!

Mindenesetre mindenkinek jó játékot és szórakozást kívánok!
Idézet: Kocos - 2009.06.20. 23:48:13
Idézet: Mimóza - 2009.06.20. 16:40:47
Ebben mi a rossz??Hihetetlen ,hogy 12 éves kisgyerekek értékelhetnek kérdéseket!
Hány évente van Magyarországon parlamenti választás?

4
5
3
2

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.


Nem vagyok 12 eves, a valasztasok kozott pedig nem szuksegszeruen van 4 ev. Sot.
Iden mar 2 parlamenti valasztas is volt, egy Pecsett, egy pedig Ferencvarosban. Ezt idokozi valasztasnak hivjuk.
De manapsag elegge napirenden van az elorehozott valasztas gondolata is ahhoz, hogy tudhassuk: bizony ilyen is van.
Tehat a 4 ev az akkor igaz csupan, ha nem jon kozbe semmi.






Még csak annyit,hogy a kukacoskodók nagykeresztje a tiéd!Annak pedig örülök,hogy szinte csak akadémikusokkal játszhatom!Mondjuk innentől kezdve az összes kérdésre rossz értékelést fogok adni!És akkor én leszek a legnagyobb kukacoskodó!!
Erre inkább nem írok semmit mert kitiltanának a fórumról
Az számít?Tényleg nem tudom,de rajtam ne múljon a dolog 10-est adtam
Na minek is? Szerintem az lenne a legjobb ha játékosok nem írnának kérdéseket........őőő és ne is értékelhessenek!
Csak most kezdtem,de fél napig próáltam kérdéseket feltenni.....Az persze jó kérdés hogy mennyi 1+1 Kezdőként szinte minden 3. kérdés amit kapok ilyen jellegű!
Ebben mi a rossz??Hihetetlen ,hogy 12 éves kisgyerekek értékelhetnek kérdéseket!
Hány évente van Magyarországon parlamenti választás?

4
5
3
2

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.
Dátum: 2009.06.19. 11:17:25
hehe.....ez nagyon jó!Békét ágyúval!Valahogy ellentmondást érzek!
Oldal: 1