Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Vara

Oldal: 1
Dátum: 2010.05.19. 21:39:04
Idézet: Salven - 2010.05.19. 21:33:20
Korrigálnom kell.Chera is szeret.Mi több,a nejem így vu-ilag..Így aztán házastársi kötelessége,hogy szeressen..Csak nehézkes a szex,mert mindig útban vannak a 9 farkai.

(Bocs,h szétoffolom a topicot,nem szokásom.És asszem ugrik a napocskám is)


Ah, mélyen, torokból szeret?
Dátum: 2010.05.19. 21:17:08
A "szerecc" azt "th"-val írják.
Dátum: 2009.10.15. 11:42:06
Igen, én vagyok Mara Jade. :p

Node, mostmár tényleg el. Valakinek GDP-t is termelni kell.
Dátum: 2009.10.15. 11:33:45
Kedves Cirip kisasszony, való igaz. És nem is azzal a résszel van probléma, ahogy már írtam. De valóban úgy látom hogy ez a vita parttalan sértegetésekbe fog fulladni. Ez nem szándékom, ezért itt és most részemről befejeztem.
/bow
Dátum: 2009.10.15. 11:29:56
Te vagy igazán vicces. Nem értem hogy torzíthatnék nicket? Hogy hogy név nélkül? Szerinted ki játszik a KVbe ilyen névvel? Néztél már taglistát?

A deklarációnak nem látom értelmét, a szövetségi honlapotokon feltüntetett szöveg miatt, miszerint mindent megtesztek a győzelem kedvéért.

A hisztit pedig nem mi, hanem ti kezdtétek, mikor sírva robogtatok a Tyranthoz hogy álljon ő bosszút rajtunk.
Dátum: 2009.10.15. 11:24:45
A gyengébbek kedvéért a válaszban:

"mivel partizán módszerrel megvertétek a Tappancsot, ezért a Tyrant szövetség statáriális bírósága 16 rendbeli háborús vereségre ítélt benneteket és a Káosz és Vér anyaszövetséget is."

Ez az alapkérdés. Ennyi.
Dátum: 2009.10.15. 11:14:42
Szintúgy gyerekes hogy hajtod a magadét, de te sem veszed a fáradtságot hogy megértsd a mi álláspontunkat.

NEM azzal van baj hogy erősebb diktál. Ez mindig is így volt. Azzal sem hogy valaki őrült vagy indok nélkül gonosz. Ilyen is van, kezelhető, leszarható.

A probléma és a röhej tárgya hogy egy nagypofájú Nyúlfing szövetséget a Tyrantnak kell megvédenie. Illetve hogy ezt a védelmet olyan indokkal támasztja alá amilyen stratégiát maga a Tyrant is követett anno. Nem kavarodott volna ez a szar ha annyit válaszol Darkhole hogy "Csak." vagy "Leszarom mit ugattok, én vagyok az erősebb."
Dátum: 2009.10.15. 11:05:14
Ez így komplett, szép válasz volt. De az alapkérdésre nem válaszolt semmit.

Miszerint nem azzal van bajunk hogy a nagy és hősies Tyrant végigmegy rajtunk hetente, hanem hogy mindezt a Rózsafing Nyuszifark szövetség "védelmében" és hogy ti bosszuljátok meg az őket ért "sérelmet". Jóllehet a "sérelem" egy támadó fél szájából röhejesen hangzik.
Dátum: 2009.10.15. 10:02:12
Inkább a szövetségi honlapon a nagy arcbó kellene visszavenni.
Dátum: 2009.10.15. 08:51:16
Kicsit fáj a Tappancs régi-új szövilapja. El is mondom miért:

"A háború az egy olyan dolog, amit legfeljebb 70 Végzetúr játszhat, és a végén mindig a Tappancs nyer...

Háborúban már nem vagyunk veretlenek, de párszázból egyszer belefér..."

Én nem tartom korrektnek, sőt, pöffeszkedőnek és nagypofájúnak. Két lehetőséget látok:
1) írják oda, hogy ha ennyire unikum a vereségük, hogy kitől!
vagy) írják át a "mindig"et az első bekezdésre "általában"ra!

Ekkora mellénnyel nem kellene szaladgálni...
Dátum: 2009.07.14. 15:55:24
Azért még jócskán van mit csinálni az angol verzióval, temérdek a bug.

On the fly módon ezeket patchelgetni... hááááát.. elég nagy bátorság lesz szerintem.
Oldal: 1