Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Dante90

Oldal: 123
Dátum: 2011.08.18. 11:16:22
Üdv!
Mikor lesz a következő xenó event? Mert már a xenó anyakirálynős küldim nagyon vár rá:)
Köszi!
Dátum: 2011.08.18. 11:14:39
Akkor ez volt a baj, nem tudtam hogy a szintkülönség miatt több életpontjának kell lennie hogy megtámadhassam, mint 25%. Köszi a segítséget:)
Dátum: 2011.08.18. 08:57:21
2 szinttel kisebb tőlem, szóval simán kell tudnom támadni. Néha engedi is, néha meg nem... De akkor megpróbálom majd a karakterlapról támadni, köszi a segítséget:)
Dátum: 2011.08.17. 22:51:50
Az miért van, hogy amikor meg akarok portyában támadni egy bizonyos karaktert, és kiírja, hogy "Nem támadhatod a karaktert, mert túl kevés az életpontja!", viszont amikor 2 másodperccel később kémkedéssel megnézem, az életpontja jóval 15% fölött van....
Ez miért van kérem mondja meg valaki, mert megőrjít:D
Köszönöm!
Dátum: 2011.07.28. 11:23:30
Szerintem lehetne betenni különböző erősségű kristályhordás (vagy semleges) "gép karikat", akiknél véletlenszerű időtartamokban van egy kevés LE (szinttől vagy tulajdonságösszegtől függően, vagy stb.), így a gyengébb karik is tudnának zsákmányolni tőlük, és nem mindig csak a "kisebbeket" ütnék az erősebbek.
Így több lehetőség nyílna a portyára és talán kevesebben unnák meg a játékot amiatt, hogy a saját szintjükön már gyengék, és amúgy sem tudnak kit támadni...
Dátum: 2011.07.27. 20:30:13
Ez igaz. Jó lenne ha meg lennének ezek a karkaterek jelölve, mint a szövetségen belül, hogy kik az aktívak, és kik nem. Így megmaradnának a küldikhez az inaktívak.
Dátum: 2011.07.26. 20:16:58
Üdv!

Én személyszerint úgy vettem észre, hogy a játékban a regenerációnak nem sok értelme van jelenleg...túl kevés tárgy adja, és túl keveset. Ha a legjobb regenerációs tárgyakat rakom össze (nem nézve semmilyen egyéb tulajdonságot, csak a regenerációt), akkor is 80-as szint körül olyan 60-70es tud lenni, ami egy csatában visszagyógyít kb. 350-450 Épt. Ez így elég kevés, még ha összevetjük az elnyelésekkel együtt, akkor is...

Szerintem ezen lehetne javítani olyan módon, hogy a Sebkötözés szakértelemhez még jönne egy olyan, hogy minden 5. szintje után nő a regenerációd +3 al.

Ráadásul ha úgy működne a regeneráció, hogy minden körben csak az gyógyul, aki kevesebbet sebzett az adott körben, akkor az erősebb karik nem csapnák agyon a kisebbeket olyan könnyedén, de nem olyan durva, hogy a középmezőnyösök ütni tudják a bajnokokat.

Így ha egy nagyobb kari sebez egy kisebben mondjuk 3000-ret a gyengébb meg 1300-at (a kisebbnek van 210es sebgyógyítása és regenerációs tárgyai, gyógyulhat körönként kb. 126-ot, ami egy csatában összesen 756), így a sebződés már csak 2244. Ha a gyengébb karik tele pakolják magukat elnyelésesl és regenerációs cuccokkal, akkor már mindjárt nem olyan lesz a portyázás, hogy végigütik az utolsó 20 embert és kész....

Ezen felül a tárgyak, amik adnak regenerációt, adhatnának mondjuk 2-3x többet (és így kb 10-15öt adnának, kivéve az epikus kincseket, amik 60-90et, amiért már megérné gondolkodni, hogy lelket szívjunk vagy gyógyuljunk:)).

Így ez a képesség talán már nyomába érne a lélekszívásnak és nem mindenki ugyanazokban a cuccokban szaladgálna:P

Véleményeket kérek:)
Dátum: 2010.07.10. 13:29:19
Nekem az lenne a kérdésem, hogy nagyobb szintű befogott állat kisajtolására van-e valami képlet, hogy mennyit LE-t ad?
Például egy 40.szintű állat 60as sajtolás mellett mennyi LE-t ad kb.?
Dátum: 2010.02.10. 14:05:44
ÜDV!
MIRE JÓK A KRISTÁLYPONTOK?
Dátum: 2010.01.27. 12:17:09
Ha a felejtés szakértelemmel elfelejtek egy másik szakértelmet, akkor visszakapom a ráköltött lélekenergiát vagy egy részét?
Szerintem mind a 15 kérdésem amit elutasítottak értelmes kérdés volt amit bármelyik épelméjú normális ember fel tud fogni, értelmezni és válaszolni rá....miért kell belekötni olyanokba hogy nem sör, hanem sör márka....mindenki érti hogymiről van szó és képes rá helyesen válaszolni.
Reklám, alkohol, primitív.
Ha reklám akkor nem értem miért engedik az autós kérdéseket...azok is márkék, akkor ennyi erővel az is reklám.
Alkoholos kérdéssel már találkoztam párszor...ezt sem értem.
Primitívnek primitív...de ennél vannak jóval primitívebbek is........
Nah mind1 csak kíváncsi voltam hogy mibe kötnek itt bele....
Most komolyan....ezen mit nem lehet elfogadi????? Azt írták erre a kérsűdésemre hogy "Kérdésed az értékelők szerint túl könnyű, vagy számtan feladat volt."

Melyik nem sör az alábbiak közül?

Heineken
Borsodi
Soproni
Hubertus

Ezt kikérem magamnak, mivel ennél már találkoztam sokkal primitívebb kérdésekkel is a játékban.....
Ez már vagy a 15. kérdésem volt amit elutasítottak...és nem tudom így megcsinálni azt az egy nyavalyás küldetést...
Ez már annyira idegesítő hogy lassan elveszi a kedvemet a játéktól...

Ha tehetnék valamit akkor valaki segítsen pls
Oldal: 123