Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Eardog

Dátum: 2012.03.12. 08:53:07
engem az nem érdekel hogy ha olyan erős tárgyat pörget, ami nincs a játékba, engem az zavar jobban hogy AH-s cuccokat pörget, amiért más éveket spórolt...
Dátum: 2012.03.12. 08:51:50
másik megoldás, hogy majd konkrétan erre válaszolnak, hogy lehetséges-e reflexek könyvét és tudás könyvét pörgetni, reméljük ezt azért elárulják nekünk...
Dátum: 2012.03.12. 07:08:29
Aki később reggel, annak épp elég előnye van, mert amikor mi kezdtük, még nem volt aukciós ház az elején, nem voltak LGY-s cuccok, nem voltak AF pontok, ők már az elejétől ezeket megkapják, amikor persze a játék lehetővé teszi. Meg amúgy üthet egy 100-as szintű egy 10-eset, úgyh nem hiszem hogy zavarná az előnyünk. Vagy akkor az új játékos forgathasson olyat, hogy kapjon +100 szintet meg egy pár miliárd LE-t is, hogy nehogy hátrányban legyen?! Motiválni meg lehet olyan tárgyakkal is, amik nincsenek az aukcós házba, mint az az új állatfelszerelés, vagy mint írtam akár kisebb AH-s cuccok, ami másnak nem fáj annyira, kisebb erő köve, de akár egy állat morálja 2-vel nő..
Dátum: 2012.03.12. 06:03:25
Egyértelműen ki kell venni ezeket a relikeket, amiket AH-n meg lehet szeretzni, helyette ki kell találni másikat, mint az az állatfelszerelés, az tökéletes. Esetleg be lehet rakni az aukciós ház tételek közül kevésbé értékeseket, akár kisebb erő köve, ilyesmi, de reflex könyve, tudás könyve azért már felháborító!
Dátum: 2012.03.11. 20:56:01
Maximálisan egyetértek ezzel, egyszerűen azok a tárgyak, amik eddig ritkaságszámba mentek, most szép lassan mindenkinél ott lesznek...olyan tárgyak, amikre valaki évekig spórolt, költötte a CSP-t a dukátra, LE-ért vett, akár bajnoki medált adott el, mint anno én egy aukciós bérletért, tehát amit éveken át tartó munkával megszereztem, most minden második kispista kipörgeti mákból...ez így nem fer.

Anno az aukcós bérlet is jó volt, elsők között szereztem meg, örültem, hogy van amiben találn kitűnhetek kicsit, hogy több relikem lesz...erre behozták a fókuszokat a térkapuba, amikért már csak 1 dukát járt, ezzel csökkentették az aukciós bérlet értékét...majd ezután az eventekkel behozták a kisebb aukciós bérleteket, amit már évente mindenki birtokolhat fél évre, vagy talán fél évente fél évre, tehát mindig? ezzel is gyengítve az eredeti bérletet értékét...most meg már ki is lehet pörgetni? ez fasza...már bocs...el fogok gondolkozni, hogy érdemes-e tovább játszanom, a szerencsekerék miatt havi 2-3x annyi őskővet elköltenem..ezekután lehet hogy nem...
Dátum: 2012.03.08. 10:57:25
Igen, én is így látom azt. Persze pénzből élnek, de sokszor a kevés néha több, ha olcsóbbak lennének dolgok, többen vennék, így lehet hogy több lenne a bevétel.
Dátum: 2012.03.07. 18:37:02
persze, mivel egyel jobbat kapsz, az arany lenne, de mivel az már van, ezért platina. Én is ebben a cipőben vagyok szerencsére;) Mármint hogy megvan a +1 és 2. a csapatom:)
Dátum: 2012.03.07. 16:49:37
Igen, természetesen így is lehet nézni a dolgokat;)
Mindenesetre ha olcsóbb lenne, lehet többen pörgetnének, nem tudom...lehet ki kéne próbálni, egy statot csinálni, hogy 1 hónapig 1 őskő az ára, 1 hónapig 0,5 őskő, aztán melyik a nyerőbb? Persze nem kéne előre bejelenteni a felmérést, mert hátha mindenki akkor inkább megvárná a 0,5 őskőves időszatok:D
Dátum: 2012.03.07. 16:17:51
Amúgy lehet hogy tényleg kicsit sok az 1 őskő/forgatás...most számoltam, hogy 4 hétre a prém tagság 24 őskő, ha most 4 hétig prögetek plusz kettőt, az akkor 28x2=56, tehát 1 hónapra fix 24+56=80 őskő...az már elég sok, és akkor még nem vettünk semmi őskőveset, nem gyorsítottunk 1/3-ad őskőért...persze nem kötelező forgatni....mindenesetre azért lehetne egy fél őskő az ára, az már tetszene...
Dátum: 2012.03.07. 14:17:40
hát igen, pörgetni azért én szeretném, mert azért jó, hogy ott az ember szugerálja a kereket, és reméli hogy valami jó fog jönni, ezért lenne jó, ha megoldható lenne, hogy tárolni lehessen pörgetést, meg automatikusan kikérni, és ne kelljen egy társamat megkérni hogy pörgessen helyettem, játsszon helyettem...és akkor már el is jutottunk oda, hogy ez mégiscsak azt szolgálná, hogy játsszon az ember, és nem az ellenkezőjét
Dátum: 2012.03.07. 13:37:33
én nem szoktam semmi segédeszközt használni, ezért ha lehet, akkor ezeket tegyék be a játékba
Dátum: 2012.03.07. 12:35:06
Az meg egy másik dolog, hogy ez azért van hogy minden nap játszunk? Most aki eddig nem játszott, de érdekli a szerencsekerék, akkor ő belép egyet pörgetni, és elmegy...tehát továbbra se fog játszani...
Dátum: 2012.03.07. 12:34:08
Sztem aki prémium játékos, az aktív, nem hiszem hogy csak úgy fizet valaki a semmiért, és ha már fizetünk, akkor miért ne kapnám meg a forgatás lehetőségét akkor is, ha el kell utazni üzleti ügyben, családi ügyeben, stb. Én már minden kényelmi funkciót megvettem, és sok olyan fejlesztésem van, ami segíti, hogy ne kelljen felesleges dolgokkal foglalkozni.

Sztem ha eleve valaki prém, és mondjuk megveszi ezt a gyorsítást 200 őskőért mondjuk, akkor sztem azzal mindenkét fél jól jár...
Dátum: 2012.03.07. 12:03:56
mert ugye most egy vadászat vagy portyához van kötve alapból a forgatási lehetőség. És akkor mondjuk a tárolható forgatás lehetne 30(vagy nem tudom mennyi lenne jó?), lényeg hogy beleférne mondjuk 2 hétig a 3 forgatás x 14, amit automatikusan megvenne nekem a gép minden nap, ha igénylem, másnem egy adott mennyiség fölött már túlcsorogna...
Dátum: 2012.03.07. 12:01:42
Kérdésem az lenne, hogy nem lehetne felhalmozható a forgatás? Egy prémium játékos nem kaphatná meg alapból legalább a napi 1 forgatást, és ezt lehetne halmozni?

Azért gondoltam erre, mert előfordulhat, hogy nem tud belépni az ember egy nap, és akkor elvész a forgatás. Viszont ha prémes az illető, akkor valsz aktív játékos, tehát megkaphatná azt az 1 forgatást arra a napra, és akkor mondjuk ha elmegy valaki nyaralni mondjuk 2 hétre, akkor egy 14 darabig lehetne halmozni.
Estleg még azt meg csinálni, hogy az el nem használt őskőves forgatásokat kivenni utólag akár több őskőért?

Vagy akár egy plusz kényelmi funkcióba berakni ezeket, akár hogy automatikusan megvegye minden nap az őskőves forgatásokat is, természetesen prémes játékos estén, meg aki megvette a gyorsítást.
Dátum: 2012.03.06. 19:45:02
Király ez a szerencse kerék, még semmi jót nem nyertem, de ez is feldobja kicsit a hétköznapokat, hátha valami jót forgat az ember.
Esetleg nem lehetne kitenni a szerencsekereket, hogy jobban szem előtt legyen? Elég sok mindent kell már egy nap csinálni, hátha elfelejtem


Amúgy Aukciós házba be lehetne tenni új reliket, mondjuk 15 "őskőves" szerencsekerék forgatás, vagy hasonló;)
Dátum: 2012.02.20. 12:47:45
engem se enged platina cuccért menni:(

Amúgy a TÉRKÉPKERESŐ SZAKÉRTELEM most nem fog számítani? Mert erről nincs semmi leírás...
Dátum: 2012.01.18. 17:36:27
Sztem lehet hogy a segítségnyújtásnak nem %-osnak kéne lenni, hanem fixnek(akár csak egy bizonyos karakter szint felett).

Mivel ha mondjuk 30-40 IQ-val már több van neked mint az ellendélnek, akkor valószínűbb hogy neked jön be a varid, ugyanez az ütésre, szerencsére, mindenre vonatkozik. Tehát be lehetne lőni, hogy 1 segítségnyújtással megy 10-15 stat mindenre. Így ahhoz hogy megvédjünk 1 embert, már kell küldeni 2-3 kezet, tehát ahhoz kell legalább ennyi aktív játékos.
Dátum: 2012.01.18. 17:25:41
Ütőtávot sztem is lehetne csökkenteni, de csak akkor, ha ha fent több lesz a kristály. Eleve rossz a koncepció, hogy mindenkit lemásolnak egyet 30-35 kariig visszamenőleg és ennyi...sztem odafent senki nincs kisegítve egy olyan klónnak, aki erősebb nála és elveri...ezzel nem célpontot adunk, hanem magunkat tesszünk célponttá.

Sztem a megoldás az lenne, hogy a legfelső szinten mondjuk lenne 5 klón, pár szinttel lejjebb csak 4, még lejjebb csak 3. Ezek között a klónok között lehetne erősebb, és gyengébb, mint akiről klónozták, és akkor így mindenkinek jó lenne. És akkor lehetne csökkenteni az ütőtávot is, mert az sztem is elég nagy, és akkor lehetne gyengíteni ezt a segítségnyújtást is. De ha ezekből valami változik, a többinek is változnia kell...
Maximálisan egyetértek veled. de van egy olyan érzésem, hogy nem fogod visszakapni azokat a kidobott AF pontokat és LE-t, mint ahogy én se fogom visszakapni azokat az AF pontokat és LE-t, amit a tüskés bőr kifejlesztésére költöttem, csak azért, hogy az epiket sebezzem vele, és ugye azzal se érek szart se....nem értem miért lehetett egyáltalán olyan dolgokat fejleszteni, amit utána egyből legyengítenek, semmissé tesznek...