Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Eardog

Dátum: 2010.09.24. 11:50:53
Optimalizátorok FIGYELEM!

Mondja meg nekem valaki, melyik éri meg jobban, az effektív töltés, vagy minél több sárkány legyakása. Ugye egy sárkányhoz az esetemben kell 4050 LE + 2 CSP

A kérdés, hogy mondjuk 400CSP-ből megéri bemennyi annyi sárkányt leverni amennyit lehet, vagy 398 CSP-t levadászni, és a a maradék 2 CSP-ért bemenni egy sárkányra, és betölteni az LE-t????

A sárkányok darabszámáért jár valami extra LE még? Mert ha nem, akkor ugye a 2 CSP-t, azt gondolom valami átlag LE-t számolnak majd fel, amikor kiosztják a statokat....ha sokszor megy be az ember, akkor meg azért potikat is találhat....
Dátum: 2010.09.24. 11:05:52
csak úgy van értelme, ha összeadódik, ugye már említve lett,hogy aki pénzért vette, annak szopatás lenne..
Dátum: 2010.09.24. 10:13:59
Asszem Te írtad, vagy lehet valami más, hogy amit pénzért adnak, azt nem lehet megkapni ingyen...tessék, odaadták, csak más a neve, és máshogy néz ki...de persze a csavar ebben valsz amit írtam, hogy összadódik a hatás, tehát mindkettőt érdemes megszerezni...mindenestre egyik szemem sír, másik nevet, tényleg jobb lett volna valami más jellegű tárgy, és akinek nincs portyagömb, az meg megtalálhatta volna azt is.
Dátum: 2010.09.24. 10:10:36


Azon vitázunk, hogy gondolom összadódik a portyagömbbel, így akinek megvan mindegyik, az már 5öt portyázhat büntető nélkül, én meg csak 4-et...tehát még mindig hátrányba vagyok
Dátum: 2010.09.24. 09:59:56
No, elmondom a tényállást. Zarknod bácsinál nem fix 10-10-10 napos volt az event 3 felvonása, ha jól emlékszem, hanem x LE-t kellett betölteni, amikor lerombolódott a hegy, meg az aura, meg zarknodot felköltöttük. Első 2 fázis bőven jó volt, viszont a 3.ra mindenki ráhajrázott, mert ugye amelyik horda nyert, az kapott zarknod medált....így a 3. fázis 1-2 napos lett, míg az első 2 talán 1 hetesek voltak...és akik nem voltak fürgék, nem lógtak a gép előtt, illetve nem tudtak 3.fázisra CSP-t tartalékolni, azok megszopták...persze itt is a random szopat, mert valaki 1.re megtalálja a tárgyat, ami esik, valaki 100.-ra....erre lett kitalálva, hogy akiknek nem sikerült mondjuk megszerezni a potryagömböt, azok PÉNZ-ért megvehetik HKK-s kód formájában. Anno még nem lehetett kódot venni(most asszem lehet?!), hanem vetted a kártyákat, és ha mákod volt, az elsőben volt kód, és meglett a potyagömböd, ha nem volt mákod, akkor 30.000Ft-ot rászántál, és a 20.doboz HKK-ban lett kódod....no, szted nem jogos az elvárás, hogy ha az emberek teszem azt 80%-a ZArknodnál bemákolta 2 nap alatt a gömböt, akkor már hadd kaphasson a maradék 20% is?
Dátum: 2010.09.24. 09:51:16
Meg különben is látszik, hogy nem vagy nagy motoros, ez a játék arról szól, ha valakinek nem tetszik valami, akkor nyavajogni kell, és aki(k) a legjobban nyavajog, annak a kedvéért változtatnak a játékon:D
Dátum: 2010.09.24. 09:49:55
ki mondta, hogy szar az event??? Én is örülök neki:)
Dátum: 2010.09.24. 09:39:03
ÜDv!

3 világon van karim, de csak v2-n játszom már egyedül. Sajnos 1 hünapja költöztettük a mühelyünket, családi vállalkozás, 70gép 500-2500 kg közöttiek, minden nap 7-től este 21-22ig voltam. Sokat segítettek a szövitársaim, vadásztak velem, konstiztak, ilyesmi, volt olyan nap, amikor be se néztem. Ha be is néztem, akkor is gyors kínzótöltés, esetleg küldi. Saját fórumunkat se olvastam, természetesen nálunk is van Miklós topic, de lehet azt se néztem meg, sőt, ezekszerint biztos nem. Mindegy most már, én hibám természetesen ha előre volt ez jelenzve, hogy nem figyeltem.

...de bezzek máskor e-mailben is jön a sok hülye üzenet a végzetúrról, meg az iwiw-es végzetúrról, de most nem jött, pedig mailt azért nézegettem...ez van
Dátum: 2010.09.24. 09:29:30
hát, akkor meg jóvan:( Sajna tényleg nem igazán voltam, ezért se vettem észre, híreket se olvastam fórumon...de ez már az én szoc problémám:)

viszont portygömb eshetne 3.körben, mivel zarknod-nál is volt...arról meg nem tehetek, hogy azóta pénzért is meg lehet venni....
Dátum: 2010.09.24. 09:22:25
Bazz, meg most hallom, hogy 3.fázisban nem lehet portygömböt megszerezni??????????? Miért????? Már mindenkinek van szinte zarknodból, páran lemaradtunk, most esélyt se kapunk rá hogy megszerezzük?? vagy vegyünk HK kártyát, mi? Akkor inkább tartsák meg a gömböt....
Dátum: 2010.09.24. 08:41:22
Én egy fontos észrevételt szeretnék megosztani veletek. Ha hülyeséget beszélek, sorry.

Sajnos nem voltam az uccsó 1 hónapban, épp hogy csak benéztem 10 percre a játékba, esetleg kínzót töltöttem. Fórumot esélyem se volt olvasni, így nem tudtam, hogy közeleg az event. Viszont akik fórumon elkaptam valami utalást róla, azok 800CSP-vel vágtak neki az event-nek, és tetemes előnyre tettek szert a toplistán, amit nem tud behozni az, aki mondjuk 100CSP-vel kezdte az eseményt. Következő alkalommal, másnem a hírekbe legyen benne, hogy kb 1 hét múlva indítjuk az event-et, hogy aki nem bújja egész nap a fórumot, annak is legyen valami esélye a toplistára felkerülni.

Mondanom se kell, hogy az event előtt volt már 400CSP-m, és volt szíves elvadászni nekem a 300CSP-t ebből. Én kértem rá, köszönöm szépen neki ezúton is, hogy segített, de ha mondjuk rossz fej lett volna, vagy nem ért volna rá, akkor nekem is 400CSP-m lett volna az eventre....lehet hogy a toplistások nem sok pluszt kapnak, de akkor is az egyésegyenlőséget szem előtt kéne tartani.
köszi.
Dátum: 2010.08.02. 09:45:00
hali!

Érdeklődnék, hogy másnak is tűnt-e már eszenciája??? Mert nekem tegnap este óta kb 2 köddé vált. Egy ismim mondta, hogy másnak is volt már ilyen, gondoltam azért rákérdezek, hogy tényleg így van-e, más is tapasztalta-e már ezt a jelenséget? Írtam Baraty-nak is biztos ami biztos.
Dátum: 2010.07.10. 08:45:24
Először is keress magadnak egy szövetséget, vagy csinálj egyet, és meg fogsz világosodni, illetve kezdj el játszani, aztán rájössz mindenre, és ha úgy gondolod hogy azalatt a 2-3 szint alatt elrontottál valamit, akkor indíts új karit, oszt kész
Dátum: 2010.07.09. 17:10:21
Nem szív, hanem csak felszorozza a nyereményed amit rabolsz, tehát olyan mint a kreatív affinitás...tudtommal...
Dátum: 2010.06.25. 09:05:05
a képernyő tetején lévő kis CSP,PP? térkapupont,stb tájlékoztató csíkban jó lenne, ha a térkapu pontoknál oda lenne írva a maximális térkapu pont is, tehát valahogy így:

x/24

köszi, hogy leírhattam az ötletem
Dátum: 2010.06.21. 20:25:15
nekem tetszik:) De én akár felvenném ismi küldibe a sebezz egy epikus lénybe 30.000-et, vagy 1 epikusba 3000ÉP-t(ez lehet akár több is kicsit), így is úgyis lehet pörgetni a krit vari-bénítós-10szintlépős(és térkapus) ismi küldit, akkor már miért ne lehetne többet pörgetni:D

mod: a 30.000-et nem 1 epikbe kell, hanem a küldi felvételtől számítva. entitásra persze nem lenne érvényes.
Dátum: 2010.06.21. 13:48:40
a játék KÉSZÍTÉSE még tart, tehát nem tudod kipróbálni, csak ha kész lesz:)
Dátum: 2010.06.21. 13:10:28
hmm, nem voltam talin, mi újság van a BEHO új játékával, bemutatásra került? Neten már lehet találni róla valami info-t? Mi is a neve? Mágia és valami asszem
Dátum: 2010.06.19. 12:11:39
még ezután jönnek ott a legjobb részek, aukció, Miklósékkal megbeszélés. Amúgy nem kvízolimpiáztál? Múltkor ott egy krit ütést kaptam, ami egy 15K LE spórolás szintén. Meg a taliba a lényeg a TALÁLKOZÁS a csapattársakkal...bár, ha nem volt ott egy társad se, akkor úg azért megértem, hogy uncsi volt.
Dátum: 2010.06.19. 11:59:57
35??? Csak? Kicsit túlságosan sok előítélettel rendelkezel, nem? Amúgy meg szerinted ki megy el egy Végzetúr talira? Biztos nem az autotunning fan-ok:D Amúgy sztem egyik csoportba se tartozok, a fejem még nem kocka alakú, úgyh egy 4.kategóriát is be kellene vezetned Kár hogy én nem lehetek most ott:(