Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Caladril

Oldal: 1
Szerintem meg inkább az értetlenséget jelenti a dupla kérdőjel.A kiabálást a dupla felkiáltójel.
Ha mindenáron vissza dobjátok a kérdést akkor legalább ne ilyen indokkal.Ugyanis a kérdés nem tartalmazott helyesírási hibát.Ez bizony benneteket minősít sajna!
Szerintem nem ártana egy kicsit utána olvasnod!(ökológia)Amire te gondolsz azok a Lajhármakik (lorisiformes, loridae) A lórik arcorra megrövidült, fülük, farkuk csökevényes. Lassú mozgású éjszakai majmok, nagy kerek szemük van. A medvemaki két alfaja afrikai, a többiek ázsiaiak (pl nagy lajhármaki).Természetesen ezek is félmajmok és nyilván őket nem vettem számításba,tehát hibáztam,de az átlag ember,átlagos tudással nyilvánvalóan az Igazi makik (lemuridae, lemuriformes) családjára gondol: Ezek pedig csak Madagaszkáron élnek fákon vagy bozótosban és onnan is származnak.(National Geographic havonta megjelenő számát érdemes elolvasni) Döntően növényevők, de ritkán rovart is esznek. A legkisebb lemur az egérmaki (6dkg). Mivel már nem az első kérdésemet dobtátok vissza,hogy lexikális tudás kell hozzá,ezért igyekeztem általánosítani.Ugyanis feltételeztem,hogy a Madagaszkár című rajzfilmről mindenkinek eszébe jut a jó válasz.
Egyébként ahogy te feltetted a kérdést úgy visszadobnátok azzal,hogy lexikális tudást igényel.
Honnan származik a főemlősök egyik alrendje, a félmajmok?

Madagaszkárról
Peruból
Ausztráliából
Európából


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.

HOL VAN HELYESÍRÁSI HIBA??
Oldal: 1