Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Shiako

Dátum: 2009.05.27. 12:22:26
A sajtolás óránkénti LE adása nem jó, mert akkor arra kellene figyelni, hogy mikor kapod meg. :idea:
Dátum: 2009.05.26. 08:58:06
Én, mint a maffia által sanyargatott személy szintén nem értem, hogy miért kell módosítani? Értem én, hogy simán elviszik a szerzett LE felét, mert megtapasztaltam, de ezzel megint csak unalmasabb/egysíkubb lesz a játék. Nem túl nagy erőfeszítés figyelni, hogy ne tudjanak lerabolni, közbe pedig bármikor jöhet valami. :think:
Idézet: Mazlee - 2009.05.25. 12:17:04
1. nem nem volt


Miklósék többször is leírták már, hogy kezdetektől fogvca növelte a rabolt LEt, csak a leírásba került bele később, mikor kiderült a játékosok számára is. :idea:
Ennek a legnagyobb buktája, hogy a stratégiák szinthez csatolásának dinamikus megoldása gyak. lehetetlen. Nem fix, hogy mely szintken működik egy stratégia, hanem folyamatosan tolódik.
Most én sírni szeretnék, mert ha alacsonyan van az ÉPm éppen, akkor LanMAffia kivégez, ha magasan, akkor a nagyok ütnek le. Élet csak 15% alatt van, pedig nekem az egészségem sincs elhanyagolva, sőt akivégzésem, kritikusom, stb. sem.
Lehetne személyes védelmet kérnem? :think:
Dátum: 2009.05.22. 12:46:55
Szvsz kristálypontért sört lehet majd venni a Beho sörözőben.
Dátum: 2009.05.22. 11:37:50
Hol rendezték a 2000. foci EB-t?

2000.?
Dátum: 2009.05.22. 08:38:18
Ki nyerte meg a Csillag születik TV-és versenyét?

Hol található a National Instruments gyártóegysége, ahol a termékek több, mint 90%-át állítja elő a cég?
Nem olvastam végig az utolsó 10 oldalt, mert már eléggé unom.
Szvsz nincs szükség tűzoltásra. a lehetőségről, ami bekövetkezett Miklósék hónapok óta tudnak, valami ilyesmit el is ismert a mai első hozzászólásába, így nem nagyon értem mire fel a kapkodás, már rég kellene legyen határozott vonalakkal rendelkező terv a probléma kezelésére. :think:

Egyébként meg működjön a képesség, egyszerűen ahogy a multizást is szűrik, szűrjék azt is, hogy ki kitől hoz x LE felett és hogy mikor. Lehet vele körbeveréseket is vizsgálni, meg rendszerességet. Aki naponta szerez 1-1 portyából sok LE-t, az kap egy alaposabb vizsgálatot. :idea:
Dátum: 2009.05.20. 20:29:47
.
Dátum: 2009.05.19. 12:22:37
Engem nagyon szórakoztat, hogy egy bedobott szóra mennyi hozzászólás érkezett.
Dátum: 2009.05.18. 19:38:12
Idézet: Leinád - 2009.05.18. 17:34:29
...A törvények jók...


Általánosságban ezzel is tökéletesen egyet tudok érteni, ha a magyar jogrendszerre vonatkozik, akkor erős fentartásokkal sem.
Dátum: 2009.05.18. 14:31:00
Hogy hívják a vámpír srácot a Twilight - Alkonyat c. filmben?

khm :think:
Dátum: 2009.05.16. 14:29:56
Én sem akarok ingatlanadót fizetni (másmilyet sem). Sajnos kell. AKi drága ingatlannal rendelkezik, az fizessen, hisz van pénze. AH nincs, akkor ugye mentességet kap, így Irma néni is, aki generációs belvárosi tulaj, de nyugdíja nincs. Aztán majd nem fizet Pityu sem, mert bár mercivel jár, de a vállalkozása mégis évek óta minuszos és csak a felesége tudja, hogy miből van pénz kajára, házimozira, utazásra, stb. a vállaltba való pénzpumpáls mellett.
A problémát ott látom, hoyg a legutóbbi terv, amit olvastam azt tartalmazta, hogy lesz egy alapellátás, amire mindenki jogosult (olcsóbb megoldásai az életmentő/elkerülhetetlen műtéteknek, ellátásoknak) és aki ezen túl szeretne valamit (+ ellátást/modernebb módszert) az fizet érte.
Ebben az esetben mindenki megkapja a magáét, persze megint a gazdagnak jobb, de igazából nem látom, hogy ez mikor nem volt így? :think:
Viszont én minden jó ötletet szívesen látok, ami rendberakja az egészségügyet és a nyugdíjrendszert, de igazából csak 1-1 ötlet fikázását látom, mert egyik sem lesz midnenkinek jó. A problémám a mostanival az, hogy ez sem jó senkinek sem, illetve fű alatt ugyanaz megy, mint ha megreformálnánk: aki fizet, az jót és gyorsan kap, a szegény meg dögöljön meg. :S
Dátum: 2009.05.15. 14:29:53
Idézet: Drevan - 2009.05.14. 22:13:49
Így is megengedhetnek bármit, és meg is engednek maguknak, ebben bizonyára egyetértünk. Így megosztani a felelőséget köztük hiba.


Egy diktatúra és egy demokrácia között óriási különbség van. Ha nem lenne, senki sem sírna a szockó miatt, pedig annak a vége igencsak laza volt. Esetleg a hírek elolvasása is segít, amik a jelenlegi diktatúrákban elkövetett dolgokról szülnak, pedig gondolj bele, hogy ami egy diktatűrából kiszivárog, az mennyire finomítja a valóságot. :idea:
Egy parlamenten belül pedig csak abban az esetben van valóságalapja a felelősség megosztása alól kivonni magukat a kisebbségi pártoknak, ha a kormány 2/3-os többséggel rendelkezik.

@Halálbüntetés
A legnagyobb gond vele, hogy amikor kiderül, hogy jogtalanul ítélték el, visszaperelni se fentről, se lentről nem lehet.
Dátum: 2009.05.14. 21:20:26
Ha alkalmatlanok a mostani politikusok, akkor nem gondolod, hogy a diktatúrában, ahol aztán végképp bármit megengedhetnének maguknak, még nagyobb szívás lenne? :think:
Dátum: 2009.05.14. 13:47:47
Ki kellett választani 4 lehetőség közül azt a címet, ami az Ő egyik regényéé.
Dátum: 2009.05.14. 13:27:49
Vladimir Nabokov műveit az értékelő(k) szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg ismeri. Én kérek elnézést.
A gondom ezzel, mint Piciklon is írta, hogy rendszeresen ütöttek tőletek is full szerkós emberkék, mikor döntetleneztem, de a levelesládámnak nem kellett félnie a megteléstől, mert annyira sajnálták volna. Persze tudom, hogy véletlen volt az összes, meg az is, hoyg visszajártak.
Az mellékes, hogy akinek van ideje és kedve, az nézegeti a karakterlapokat, aki nem-az nem.