Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Shiako

Dátum: 2008.09.23. 14:45:17
Hajaj, meg is szívtam vele. Gyakorlatilag csak rubint tudtam megverni. :Đ
Dátum: 2008.09.23. 14:19:34
Írnék kvíz kérdést, de aszarvasmarha szót nem engedélyezi. Tudtok ezen finomítani? :think:
Dátum: 2008.09.23. 14:10:47
Nem az arányokkal van gondom, hanem ha egy szumma 5-7 pontal gyengébb ellenfelet megtámadok, akkor is gyakorlatilag kikapok. Értem én a számokat, meg a valszám sem idegen tőlem, éppen ezért esik rosszul a most már 37%-osra feltornázott portya nyerési mutatóm, a fennti erőviszonyok mellett.

szerk.:
kérdés:
szövetségalapításnak milyen költségei vannak? jár vele valamilyen plusz alapból? Ha alapítok egyet, de nem működik, mert pl. a tagok nem dolgoznak bele, akkor van-e lehetőség a megszűntetésére, a befektetett energia egy részének visszanyerésére?
Dátum: 2008.09.23. 11:42:26
Ha növelem az egészségem, akkor az mindig csak 1-1 ponttal fogja az életenergiát növelni? Csak mert ez így eléggé nem éri meg. Inkább költök másra és a szintlépéskor majd megnő rendesen. :think:
Dátum: 2008.09.23. 11:05:52
Játékleírás/karaktered

kérdés:
miért léptet ki a játék időnként, ha belépek a fórumba?

szerk.:
kérdés2:
értem én, hogy véletlenszerű, megr szerencse, mega módosítók kis %-a, de ennyire szerencsétlen vagyok, hogy nálam kevesebb tulajdonságösszegű és gyengébb fegyverzetű, gyakorlatilag csak vesztett életenergiájú ellenfelek is simán legyőznek? Már elnézést, de a 3-13-as arány, (amiből 2 győzelem pihenés közbeni védekezésből származik,) igen rossz arány. :think:
Dátum: 2008.09.22. 20:49:39
A gondom, hogy találtam olyan kvízkérdést, ahol rossz volt a válasz. HA jól emlékszem, a kínai horoszkópos volt. Mondjuk lehetett tippelni, mert csak 1 volt a valós közelében.
Dátum: 2008.09.22. 20:03:52
Nekm volt 1-2 apróbb akadás, de most egyelőre mindin okés.
Viszont nem lehetne a fórumnál egy legutóbbi bejeletkezés után íródott hozzászólkásokat listázó lekérés? Csak hogy egyszerűen fogalmazzam meg.
Dátum: 2008.09.22. 18:21:02
Hello!

A kiégett őskő hogyan lesz aktív? VAn rendes őskövem is. Kell vele valamit csinálni?
Köszi!

Üdv:
Gabi