Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Shiako

Dátum: 2008.11.01. 19:35:39
A végső szavazatokat én nyomtam be. Nem fogom a vallással kapcsolatos véleményemet/nézeteimet hangoztatni, vagy mellékelni a hittan bizonyítványomat, mert senkinek semmi köze hozzá. Szimplán a jött a körüzenet, hogy jó lenne a szavazatokat leadni, mert napk óta vannak függőben lévő dolgok, én meg szavaztam.
Egyébként egyre szánalmasabbnak érzem az egész dolgot. :S

Én továbbra is a háborúk szabálymódosításának bevezetésének módjáról szóló hivatalos állásfoglalásra vagyok kíváncsi! :idea:
Dátum: 2008.11.01. 09:36:58
@Rius
Hát igen, a nagy emlékezés közepette azért sikerült úgy ébredj, hogy egyből megtámad. Együttérzek a fájdalmaddal!

szerk.: mellesleg a nagy elhunytgyalázás közepette 3-3 az állás. Földet ránk!
Dátum: 2008.10.31. 20:42:50
Azért a mostani régebbi tagok nem éppen templomegerék és ugye a saját piacukat teremtik meg azzal, hoyg az új tagok fejlődésével egyre vásárlóképesebb piacokat teremtenek maguknak. :idea:
Dátum: 2008.10.30. 08:00:28
Azért elolvasnám egy illetékes hozzászólását, hogy mégis milyen megfontolások alapján jártak úgy el, ahogy. Mert ugye a hallgatás is minősít. :idea:
Dátum: 2008.10.29. 22:24:40
Nem is ez a gond, mert a 10 különbség ellen nem is érte volna meg küzdenünk, de ez az emberek feje felett döntés, mindenféle értesítés nélkül, hiába volt előtte beszélgetés róla, nem korrekt, hogy engedjem érvényesülni a neveltetésem, és ne használjak hasonlatokat illetve erős kifejezéseket. :S
Dátum: 2008.10.29. 18:23:34
Viszont attól hogy van alapvető műveltséged, még egyáltalán nem biztos, hogy bármi fogalmad van arról a politikai kérdésről, amiről szavazni kell. :idea:
Dátum: 2008.10.29. 12:50:46
nem
Dátum: 2008.10.29. 12:35:23
Nem a változtatás ténye a lényeg, arról volt épp elég vita, mégha a 2hét-10győzelem nevetséges feltétel, hanem a bevezetési módszer.
Dátum: 2008.10.29. 12:33:33
Szeretnél egy disznóbőr csizmát, hátha az divatosabb és egy harci manót ölebnek, mert Milánóban ez ment akifutón? :Đ
Dátum: 2008.10.29. 12:27:06

Még is mi a búbánatos, hogy csak így megcsinálni valamit, mindenféle előzetes értesítés, bevezetési határidő az átállásra felkészülni, akármi!
Ez minősíthetetlen!
Tudnám még részletezni, hogy mire hasonlít, de nem ártana az illetékeseknek elgondolkozni rajta, hogy hogyan állnak a dolgohoz, ha hónap elején fele fizut kap, majd mikor jobban megnézi a fizetési lapját észreveszi, hogy csökkentették, de b*****k szólni neki, végülis úgyis észreveszi.
Mégis hol élünk, vagy mi a fene ez? Néhány ember játszótere, ahol azt csinál, amit akar? Ez most piacgazdaság és a vásárló közönség kiszolgálása, vagy szockó, ahol ezt kapod, azt örülj, hogy nem forró vasat a hátsódba?
Dátum: 2008.10.29. 12:16:43
Bele lett nyúlva a háborús rendszerbe? Most veszítettünk úgy háborút, hogy messze voltunk a 2:1-től. :S
Dátum: 2008.10.29. 11:26:03
Hello!

A bankkártyás fizetés mikortól lesz elérhető?
Dátum: 2008.10.29. 11:15:18
A SZovjetek által ránkerőszakolt nehéziparnak mi köze a hagyományosan agrárkultúrájú Magyarországhoz? Hogy a KGST becsődölt, nem kell ecsetelni. Hogy a nehéziparunkat nem lehett fenntartani, de mivel évtizedekig ránk volt erőszakolva, így a mezőgazdaságunk meghalt, szintén. A "2. ipari forradalmat" úgy ahogy van kihagytuk, így le vagyunk maradva.
Lehet azt játszani, hogy nem kell EU, meg nem engedjük be a külföldi cuccost, majd vesszük a magyart, mert igaz, hogy savanyú, de a miénk és lehet kényelmeskedni, mert nem vagyunk rákényszerítve a fejlődésre.
Jelenleg EU szinten örülhetünk, mert több pénzt lehet kiszedni, mint be kell rakni, ráadásul a képviselők számának meghatározása alapján elég nagy szavunk is van. Az más kjérdés, hogy a kapott pénzzel mi lesz, mert itt a nagy gond. A lekérhető plusz források felhasználása siralmas.
A Dexter valóban egész jó.

Mondjuk, ha sorozat, akkor évekig a BL vitte nálam a prímet. :Đ
Dátum: 2008.10.26. 08:10:02
"Mi Arnold Schwarzenegger leghíresebb "beszólása"?"
Ok, hogy nem tud spanyolul, de ez gáz: "Asta la vista Baby!"
Valahogy úgy vagyok a sorozatokkal, mint a filmekkel, zenével, könyvekkel: ami jó, az jó. Eddig csak a Fireflyra tudom maradéktalanul azt mondani, hogy fasza volt, de lehet hogy csak azért, mert hamar vége lett. Ott még a mozifilm is jó, de a szinkron borzalmas.
A 24-nek most fejeztem be az 5. évadját, kezdem a 6-at, de egyre fárasztóbb, a 4. évad adott egy kis felüdülést, egyelőre az maradt a legjobbnak.
Dr. House szórakoztat ha látom, de azt is meguntam, mert már semmi újat nem mutattak, de mindig kikapcsolódás leülni elé.
Bemutatásakor szerettem a Kisvárost és az Angyalbőrbent is, valamint a Kernes-magánnyomozósat, de újra nézve már nem szórakoztattak. A mostani magyar sorozatokból amit láttam, az éppoly szánalmas, mint a délamerikai szappanoperák, nem bírom a folyamatos picsogást.
Heroes kiborított, hogy gyakorlatilag történet nélkül, sok szereplővel, jól megvágva eladják, hogy szinte semmi sem történik, pedig nagyon szerettem.
South Park nagyon jó, annál már csak a Simpsonék jönnek be jobban.
Dátum: 2008.10.25. 10:37:17
Azért a zeitgeist eléggé megkérdőjelezhető. :think:
Dátum: 2008.10.25. 10:33:30
Hmm, az is lehet, hogy benéztem. :think:
Dátum: 2008.10.25. 09:50:14
Idézet: Kocos - 2008.10.25. 09:39:52
Idézet: Shiako - 2008.10.25. 09:10:28
"Budapest melyik része van a Duna bal oldalán?"
Szerinte Pest. :S


Szerintem is.


Igen, csak elírtam a kérdést, nála jobb oldal volt. Úgy meg rossz.
Dátum: 2008.10.25. 09:18:17
OK, de ki tud megfizetni egy VALÓDI szakértőt? Mert MONDVACSINÁLT van számtalan, és ha pénzed van az igazira, akkor sem tudod megkülönböztetni, ha nem értesz hozzá. :idea: