Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Shiako

Dátum: 2008.12.30. 16:44:10
Mondjuk amíg a BKV meg a MÁV, meg a hasonlók nem annyiért adják szolgáltatásaikat, amennyiért megéri (van haszon, van keret fejlesztésekre, stb.), addig nem kell egyből korrupciót emlegetni. Attól függetlenül, hoyg Mo-on mindenhol van, meg lopás, meg ügyeskedés, de közben minden Bp-i elvárná, hogy ingyen járhasson a tömegközlekedéssel, és felmérések bizonyítják, hogy ha 1-200 méternél többet kell sétálnia a következő buszmegállóig, akkor fel van háborodva, és szerinte elégtelen a BKV szolgáltatása.
Meg amíg mindenki hülyének néz, hogy elsétálok a 10 percre lévő metrómegállóig, és nem villamossal megyek 1 megállót. :idea:
Dátum: 2008.12.30. 16:35:46
Belső Kínába ma sem jutsz el, csak megfelelő engedélyekkel, mert ott nincs csillogás, csak nyomor, éhezés, és kizsákmányolás. Kérdés, kapsz-e engedélyt. :think:
Dátum: 2008.12.27. 19:14:01
Kié volt a lándzsa, amely megsebezte Jézust a kereszten?
Dátum: 2008.12.26. 19:27:22
Én nem a hitelek létében látom a hibát, hanem abban, hogy az emberek nem értenek a pénzhez és nem tudják felmérni, hogy mit tudnak kifizetni, bevállalni.
Dátum: 2008.12.24. 11:09:25
A mÁV bevételeinek jelentős része az árufuvarozásból van. A személyszállítás csúnyán veszteséges.
Elég 1 "azonnal törölni" és nem lesz megbüntetve, aki ilyeneket nyom. :S
Beleszámít a 25%on kiesett is. :S
Viszont ez utóbbit (jó kérdések feltétele) sem tudod rendesen ellenőrizni, mert nekem pl. 2 kérdésemet rakték azonnal törlendőre, ahol az egyik mondjuk túl specifikus tudást idényel (kortárs író könyveiről kérdeztem), a mostani pedig egy logikai kérdés volt, amire kb. fél perc alatt rá lehet jönni.
Ezen kívül van 9 olyanom, ami a 25% miatt esett ki, amikben ilyen van pl.: "Mit jelent a potens kifejezés?".
Nem hiszem, hogy egyedül vagyok ezzel. Akkor olyanok fognak értékelni, akik 1+1-3+25=? kérdéseket raknak fel? És a legszebb, hogy találtam ilyenben oylat, ahol abszolút rossz válaszok voltak megadva. :Đ
Ugye ne már más döntse el, hogy mikor vadászom. Ha nem innen közelítem, akkor pedig 3 nap no vadászat, az némi fejlődés visszamaradást jelent. :idea:
Nem azzal van a gond, hogy van a játékban valami, amit nem tudnak ellenőrizni, mert szarul van kitalálva/megvalósítva, hanem hogy ellenőrzés és következmények nélkül lehet törlésre állítani kérdést ilyen büntetés mellett. Ha már annyira demagóg a hozzáállás, hogy dögöljön meg a játékos kiskutyája, akkor minek játsszon vele az ember és fizessen? Ha nem tudják ellenőrizni a játék egy részét, akkor tartsanak önvizsgálatot, hogy mit is csináltak, vagy szedjék ki a 3 napos büntetést, de szemlehúnyva azt mondogatni, hogy jól van ez így, jól van ez így, túl nagy meló lenne megváltoztatni, az gyenge kifogás, és általában állásvesztéshez vezet. :S
Ezzel az a gond, hoyg nagyon jó a lélelknek, meg stb. és annyira jó hogy szeretet, meg világbéke, de most 3 napig hiába válaszolok meg kvízkérdéseket, nem számít bele, hogy újat tudjak felrakni és elvettek sok száz LEt, amit kapni kellett volna a kérdésért.
Aki csinálta, meg este merevedéssel gondolhat vissza, hogy milyen jól megszivattam, tehát duplán jól esett neki a köcsögség. :S
A legutóbbi kérdésed az "Azonnal töröljétek" értékelést kapta, ezért még 71:52:23 ideig nem írhatsz új kérdést. (ilyenkor a kérdés pontok sem nőnek)


Hogy nem lehet megoldani, hogy egy-egy ... miatt az embert ennyire csúnyán elmeszeljék. Most tényleg az a cél, hogy az embernek eldurranjon az agya és minden kérdést "Azonnal töröljétek"-re minősítsen?
Dátum: 2008.12.16. 15:13:04
Ha annyiból állna a mozdonyvezető dolga, akkor összetennék a két kezüket szvsz. :think:
Egyébként elviekben csütörtökön csak a villamos, HÉV közlekedik a BKVtól.
Hetekkel ezelőtt jeleztem, hogy ... (sokféle jelző, hoyg miylen eljárás), amiért következmények nélkül lehet igen keméyn büntetéseket mérni másokra, mert senki sem ellenőrzi, hogy mit jelölsz törlésre. :idea:
Vajon változott valami? :think:
Dátum: 2008.12.09. 18:28:18
Lehetne esetleg egy opció, amellyel az ember eldobja za adott küldetést, de többet fel sem jön neki. Így kihagyhatóak lennének, amiket az ember nem akar/tud megcsinálni, de át kellene gondolni, mert nem kapja később vissza.
Az államcsőd nem jött létre, mert Európának nem érte volna meg, hogy tönkremenjünk. Ezért kaptuk a kölcsönöket olyan feltételek mellett, amilyen.

Elég sokan kerestünk már eddig is azon, hoyg 2.500ért vettünk OTP. És azért ennél várhatóan megy még feljebb is.
Dátum: 2008.12.08. 19:38:53
Igen, mert az ilyenek miatt nem kerülsz előbb-utóbb kvízen kívülre.
Dátum: 2008.12.08. 19:30:57
Ez azért erős volt, mégha a sok hülyeség mellett más már nem fért bele. :S
Dátum: 2008.12.02. 22:40:27
Az "üldözendő kommunizmust"? Elég sok helyen, a fejlett nyugati államok, USA részéről.

A Bibliában sok minden van. Meg annak az ellentettje.
Ha fenntről ütök, akkor ugye magasabb tulösszeg, jobb fegyver és még bónusz is, hogy a kisebbet bántom?
Értem a dolog logikáját, csak azt nem értem, hogy akkor miért olvasom egyfolytában, hogy nem cél a kicsik farmolása, meg védeni kell őket, stb. :think:
Idézet: Miklós - 2008.11.30. 20:16:48
Igen, jól emlékszel Ariel, a harcban a magasabb szintű kap a szintkülönbségnek megfelelő +támadást. Ami egyébként nem számít sokat, de valamekkora előny.


Ok. Ennek mi értelme van? :think: