Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Shiako

Dátum: 2009.02.01. 15:25:22
A stressz teszi lehetővé, hogy az agyad is maximumon pörögjön. Növeli a szellemi teljesítőképességet is. Az más kérdés, hogy az emberek nem tudják kezelni, és az életmódjuk sem alkalmas a levezetésére. A szervezet meg szépen túlterhelődik. :idea:
Dátum: 2009.01.31. 12:19:55
.
Dátum: 2009.01.30. 21:18:41
Idézet: Miklós - 2009.01.30. 13:06:28
Szokták mondani, hogy a stressz alkati kérdés is. Nos, talán annyiban, hogy vannak emberek, akik nem foglalkoznak a problémákkal (de azok attól még ott vannak), meg olyanok is, akik túlaggódják magukat a legkisebb problémákon is.


Ezt annyiban pontosítanám, hogy vannak emberek, akik annyira gyakorlatiasak, hogy nem a probléma nagyságát nézik felmerülésükkor, hanem azonnal a megoldáson gondolkoznak. A feladatokat automatikusan rendszerezik és értékelik a lehetséges kiutakat. Nekik éppen azt kell megtanulni, hogy a privát szférában a partnere sokszor nem gyakorlatias megoldást vár (, sokszor azért, mert Ő is ismeri, csak éppen arra van szüksége, hogy elmondja, meghallgassák és együtt érezzenek vele) .

Egyébként a stressz maga nem egy káros dolog alaphelyzetben. A szervezet arra találta ki, hogy nehéz helyzetben javítsa a szellemi és fizikai teljesítőképességet. Az már gyak. a civilizációs betegség, hogy az életmód ezt is túlzott dózisban adja, az emberek pedig nem tudják kezelni, oldani.
Az egészségtelen életmód pedig nem segít. A rendszeres testmozgás enyhíti a stressz hatását. Az egészséges étkezés is. És meg kell tanulni kikapcsolni, mint te is írtad. Ez az egyik oka annak, hogy a mai napig nincs autóm. Az alatt a fél óra alatt, míg be- és hazaérek, nagyrészt sikerül átállítani az agyam.
Az más kérdés, hogy sokszor otthon is kell dolgozni.
Dátum: 2009.01.29. 16:43:54
Mit jelent a vo pu chuan(kínai)?
Dátum: 2009.01.29. 11:43:48
Mi nem illik ide? :think:
Dátum: 2009.01.26. 08:52:07
Köszi, közben sikeresen elolvastam a leírást.
Idézet: Typhoon - 2009.01.25. 23:37:43
Viszont amiről nem írtál és nagyon más se szokott írni róla az a story. Na ez az a dolog ami a WOW-nak nincs.


Eddig ezt próbáltam leírni. Akkor rosszul. :respect:
Dátum: 2009.01.26. 08:38:13
Amikor megadhatom, hogy milyen állatot akarok elfogni, az csökkenti a csapdakészítésem hatékonyságát? Tehát csak akkor van esélyem elfogni bármit is, amikor a kért állat jön?
Passz. Én két óra alatt azt sem nagyon döntöm el, hogy mivel is akarok játszani.
Az össze-vissza rohangálásban meg lettem szólítva, így reagálok, mert nagyon ponttatlanul fogalmaztál rám nézve, vagy csak nem értetted meg, amit írtam:
- nem a rohangálással van bajom, hanem azzal, ha nem tudsz mást csinálni az elején, mint üss le 3 szörnyet megbízás. Hozz 4 bundát (üss le és nyúzz meg 4 szörnyet. Stb. Ez nagyon unalmas. Semmi változatosság. Később lehet, meg összemunka, de mire odáig érek, már lemondtam róla, hogy pénzt áldozzak rá. :idea:
- Azt a pénzt, amit a meglévő, IRL ismerőseimmel töltött programokra, játékokra költök inkább. :idea:
- A küldföldiek megismerése megint egy jó dolog, bár nekem szerencsére megy netes játékok nélkül is, de mindenképpen jó volt olvasni, hogy milyen kapcsolatokat sikerül kiépíts a játékon keresztül. :respect:
Dátum: 2009.01.23. 11:15:05
Igen, ez a sapka effektus. Ha ksiebb szövetségeket is támadunk, akkor meg mi vagyunk a csúnya bácsi, aki elveszi a gyerek játékát. :idea:
Dátum: 2009.01.22. 15:50:02
Az jó, mert ritkán üt belém 200-250nél többet a térkapus szörny. :think:
Ha pedig a láthatatlanságot tátütik, akkor vagy te aránytalanul gyenge vagy a másik erős.
Én ebben a háborúban, mikor már egyértelmű volt az eredmény, tesztelgettem a láthatatlanságot, és igen nagy védelmet ad mai formájában.
Dátum: 2009.01.21. 12:39:57
Csak annyit fűznék hozzá, hogy mindenki magát minősíti a hozzászólásaival. Mi is, ti is.

Valóban megoldás, és győzelem szempontjából sikeres volt, hogy katakombába bújtatok. Esetleg számoljátok ki, hogy megérte-e? Amennyiben igen, és mi hetente támadunk, mert ugye ezt tényként kezelitek, akkor 2 hetente megtudjátok csinálni. Amennyiben nem érte meg, akkor is dagonyázhattok benne és hirdethetitek, hogy megvertetek minket.

A győzelmetekhez és a fegyelmetekhez tudok gratulálni, a stílushoz nem. Bocs.
A WoW-val érintőlegesen foglalkoztam, de láttam egy nagy hibáját. Számomra.
Mint mindne fizetős játékot, ezt is ingyen próbáltam ki, az egyik ingyenes hétvégén játszottam vele. Elég sokat a saját értékrendem szerint. Ez alatt nem tudtam mást csinálni, mint küldetéseket teljesítek, ami abból állt, hogy mászkáltam a pályán és futkározó állatokat csapkodtam. Persze nem csak ezt tudtam csinálni, de túl sok érdemelegsre ezen kívül nem volt lehetőségem. Ez merőbe unalmas volt, nem éreztem azt az izgalmat, vagy szabadságot, amiről mások meséltek. Lehet, hogy az kicsit később jött volna, de az alatt a pár nap alatt nem tudtak nekem oylat nyújtani, hogy fizessek nekik a játékért.
Dátum: 2009.01.14. 07:41:53
Most akkor lehet napra kérdezni, vagy sem? :think:

Mikor lett vége az első világháborúnak?
és 4 egymást követő nap közül kell választani
Dátum: 2009.01.10. 14:25:58
Mondjuk magyar állampolgárként nem nagyon maffiáznék és korrupcióznék le egyetlen más országot sem.
Dátum: 2009.01.09. 12:47:47
Szvsz Oroszország sokkal inkább siet kína felé, főleg hogy EU meg függetlenedni akar tőle. :idea:
Dátum: 2009.01.08. 15:56:04
Erről az erőszakos gázbevezetésről hol hallottál? Nekem és a családom, rokonságom figyelmét valahogy elkerülte az erőszak. :think: Sőt, én arra emlékszem, hogy hogy irigykedtek egymásra a különböző faluk lakói, hogy nálatok már van gáz, nálunk még nics és fát kell venni, vágni, rakni a kályhát. :think:
Egyébként természetesen lehet álvita, ahogy lehet minden egy óriási összeesküvés része, ami a pénzesek érdekeit védi, de ha a csupasz tényeket nézzük, akkor kiderül, hogy miért jobb a demokrácia diktatúránál, a szabadverseny a monopóliumnál.
Egyébként meg úgyis megszívjuk.

szerk.: Egyébként meg van épp elég szakma, ahol nincs szombat-vasárnap-ünnepnap.
Dátum: 2009.01.06. 11:27:55
Melyik férfi keresztnév Magyarországon?

rossz, hibás kérdés

Elnézést, hogy nehezet és speciálisat kérdeztem. :respect:
Dátum: 2009.01.03. 07:40:33
Mikor született Will Smith ?