Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Shiako

Dátum: 2009.02.23. 19:06:51
Most csak azért érzem ebben a részrehajlást, mert elegem van a folyamatos össze-vissza variálástól, a leírások magasról leszarásából a játékkészítők részéről, vagy mert benne van? :think:
Dátum: 2009.02.23. 17:20:07
Én azt nem értem, hogyha a befektetők érdekeit védik a hitelek törlesztőrészleteinek emelésével, akkor hogyan számolnak el a bebukott befektetéseikkel és a negatívban lévő befektetési számlákkal? Mert ugye igen sok van ilyen és eddig széttárt karokat és sajnálkozó pillantásokkal talákoztam. :think:
Dátum: 2009.02.23. 08:49:17
Melyik labdajáték nem illik a többi közé?
tollaslabda
vízilabda
röplabda
kézilabda
Dátum: 2009.02.22. 16:59:54
Én arra azért kérnék egy indoklást, hoyg miért lehet 1 embert többnek is elrángatnia. Sem szerepjátékos, sem életszerű példát nehezen találok arra, hoyg valaki egyszerre több kínzókamrában is adakozzon. Arra még igen, hogy az egész napos után adja a bónuszt.

Előre is köszönöm!
Dátum: 2009.02.18. 19:38:48
Ok, arra akartam utalni, hogy rajtuk kívül még voltak páran (csoportostul), akik homokba dugták a fejüket és kategorikusan elzárkóztak az események néven nevezésétől. :respect:
Dátum: 2009.02.18. 16:59:56
MOndjuk az egészet az SZDSZ nyakába varrni elég nagy csúsztatás lenne.
Dátum: 2009.02.17. 09:26:57
Melyik egy Kárpátia szám címe?

:think:
Dátum: 2009.02.16. 09:49:03
Ez volt most is a módszer, ahogy néhányan végignézték a naplókat:
belép --> üt --> kilép --> belép ...
A győzelmek nem tűnnek el. Igazából szövetségi szinten abból van egyetértés, hogy ez nem volt etikus és ez, ami nem szerencsés a játékban, csak nem kapott elég nagy hangsújt az eddigi fröcsögésben.
Talán most, kevesebb nyállal sikerülni fog. :respect:
Dátum: 2009.02.16. 09:41:50
A jelenlegi kormány ott tart, hogy már nyugodtan bevállalhatná a normális rendrakást, mert nem abba fog belebukni. Az megint más kérdés, hogy a "Bokros-csomag" (amit ugye igazából nem is Ő készített) utáni lehetőséget is elszórakozták, ahelyett hogy kihasználták volna. :S
Dátum: 2009.02.16. 09:37:03
Amennyiben a gazdaságot erősítjük, teremtődik munkahely, emelkedik a fizetés és nem a minimálbért kell mesterségesen magasan tartani, aminek pontosan leírtad a következményeit.
Dátum: 2009.02.15. 17:08:47
Valóban, és épp ez a lényeg benne. Nem sok fejlesztés, mi is tele tudnánk tölteni ötlettel és sokat dobna szvsz a játékon.
Dátum: 2009.02.14. 20:56:46
Nem lehetne olyat, hogy az állatok 1-1 különleges képességet kapjanak? Vannak szép neveik és képeik, lehetne hozzá kötni egy képességet is. Pl. manafaló vyarg: 2-3% esély körönként, hogy elvonjon k10 VPt. Nem nagy hatás, de színesebbé teszi a játékot, növeli a szerepjátékos élményt.
Nem is azon mosolyogtam, hogy szerinted a férfi kollégák jobban tudják értékesíteni a termékeket, hanem azon, amit ajánlottál neki. És ezért veszélyes minden kolléga, mert általánosítanak róla. Óriási veszélyek vannak az ügyfélszolgálatban, amit kezelni kell tudni.

Abban teljesen igazad van, hogy reklámra szükség van. Meg kell ismertetni magad és a termékeidet a célközönséggel. Ráadásul egy olyan ágazatban, ahol nincsenek igazi különlegességek, nagyon sokat számít, hogy mennyire fogod meg azokat, akiket szeretnél. És az is igaz, hogy jelenleg itthon még nincs igazán nagy igény megfelelő személyekre a boltokban, mert a vevő az árat nézi és azon lepődik meg, ha kedvesek, segítőkészek vele szemben és nem nyűgnek tekintik. Idővel persze ez is változik majd.
A reklámok akkor jók, ha tükrözik a vállalat értékrendjét és azt közvetítik, amit eredetileg is szeretne. de a legfontosabb a jelenelgi trendek szerint, hogy elérje a célközönséget és vásárlásra késztesse. Az értékteremtés, image építés jelenleg még nem divat. Ahogy az sem annyira, hogy a meglévő ügyfeleket megtartsák, pedig az általuk terjezstett reklám sokszor többet jelent, mint a fizetett.
Csináltam tavaly egy kimutatást a marketingeredményekről és igen dúrva értékeket mutatott, hogy hányan jöttek azért, mert a tetsvér, a szomszéd vagy a haver volt és ajánlotta, stb.
Engem kicsit a tiéd mosolyogtatott emg.
Nem az ügyfélpanaszokról szóló rész, hanem az eleje. Szintén dolgoztam mobilcégnél, jelenleg szállodában vagyok értékesítési vezető és kiröhögne a főnököm, miközben kirúg, ha azt mondanám a vendégnek, bocs, menjen a férfi kollégához a recepción/étteremben/stb, mert jobban jár. Vagy inkább a szomszéd szállodába az út túloldalán.
Dátum: 2009.02.13. 11:18:59
Már a bűnözőknek sem lehet hinni? Vagy az újságnak?
2 napja még az volt, hogy élve nem fogják el. :think:

Anyway:
Ez most egy jó kényes téma, emiatt csak annyit fűznék hozzá, hogy jelenlegi helyzetben minden szinten ürülékes a palacsinta.
A rendőrség sem egy szent, sajnos ismerek onnan is párat, egyiket sem emelném piedesztálra, mert ahogy néhányan semmibe veszik őket, ugyanazt napokta kiosztják a közembereknek, bűnözőknek, ki melyikkel találkozik (van köztük motoros, sima járőr, készenlétis).
A többit meg látja mindenki. Politikai szinten sem érdek a tisztánlátás, különben nem röhögnék sírva a vagyon bevallásaikon. A piti bűnöző szív, a fifikás, nagystílűbb meg röhög, mert simán kijátsza a rendszert.
stb, stb
Dátum: 2009.02.07. 21:51:54
Ha kidobunk 2 tárgyat az ablakon, akkor melyik ér le hamarabb?
a nehezebb
a könyebb
egyszerre

Szerintetek?
Mivel nincs semmilyen kézzel fogható értelme, igen. Éppúgy, mint annak, amit végül választottál. Ha írok egy ártekezést a búravöcsögéről, akkor annka semmi értelme, amíg a szóhoz nem kapcsolok jelentéstartalmat.

@winnie
Vagy? Akkor már megint nem tudni, hogy miről van szó. :idea:
Dátum: 2009.02.05. 11:19:27
A kereskedelem szakértelem 10. szintje hány szinttel enged magasabbról vásárolni?

1
2
3
4


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

A tudás tényleg spec., de nem pont mi vagyunk rá specializálva?
Most ki a "terrorszövetség"?
Csak mert megint egy zengzetes elnevezés, ami így első olvasatra járni sem tud, nemhogy csak sántítana. :think:
Mostanában rászoktam, hogy megnézem, miben táborozik. Ha buzogány és fény, akkor vetkőzöm én is. Sokat nem bukok, ha kikapok, ha meg döntetlen, akkor legyen egy jó napja.
Persze, néha előfordul, hogy állat beragad, vagy nem nézek felszerelést, és le van vetkőzve, de ez 1-2 naponta 1 eset és én elnézést kérek, Ő meg elfogadja.
Hamarosan pedig mindenki végez és ennyire minimális odafigyelésre se lesz szükség.