Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Shiako

Dátum: 2009.03.11. 12:17:15
.
Dátum: 2009.03.11. 11:16:10
Idézet: Mazlee - 2009.03.11. 10:25:57
mikor fogod fel végre hogy a toronyváltoztatás azért lett "kisírva" mert EREDETILEG IS ÚGY KELLETT VOLNA BEKERÜLNIE?????


Tehát el lett cseszve? Nem csak elszámolva, rosszul modellezve, hanem elcseszve. Mindkét eset játékegyensúlyi borulást okoz. Melyik a jobb? :think: Szvsz teljesen mindegy, a végeredmény ugyanaz a játékosok szempontjából. Hogy javítva lesz-e, az megint nem attól kell(ene) függjön, hogy direkt vagy hülyeségből lett elcseszve. :idea:

Egyébként meg annyi változott számomra, hogy most miden hajnalban olyan játékos visz a kínzókamrába, aki eddig a közelembe sem szagolt és hordagyűlölet nélkül most sem tenné, viszont ugye jól termelek. Nem stresszel, mert inkább egy nálam "gyengébb" erősödjön belőlem, mint egy erősebb még jobban.
Ott volt mind a két eset, nem csak a negatív.

Szóval olvassanak figyelmesen kartársak, legyenek szívesek!
Van pár EÜs ismerősöm/rokonom és a hálapénz kb. úgy működik, hogy amikor adod, nagyon kedvesek veled, egyébként éppúgy tesznek rád vagy nem, ahogy egyébként tennék.
Dátum: 2009.03.04. 14:13:16
Szvsz aki nem gyémánt, annak nagy valószínűséggel megéri, a gyémántoknak meg gyak. nem.
Dátum: 2009.03.04. 14:12:17
Az hogy van, hogy a csata utolsó 3 körében csak én találok, majd kifekszem, mert túl sok sebet kaptam? Akkor hogyan támadtam még 3x? :think:
Dátum: 2009.03.04. 10:16:48
Nem is az ÁFA növelésével van gond, hanem amikor egyenlőséget vonnak az azonos mértékű ÁFA emelés és SZJA csökkentés között.
Dátum: 2009.03.03. 21:44:08
Most abba ne menjünk bele, hogy alapból meggyanusítanak, hogy lopok (hol az ártatlanság vélelme?) és csak annyit érnek el vele, hogy arra költendő pénzt is külföldön költjük el. :S
Azért azt vegyük figyelembe, hogy nagyon sokan semmit sem fizetnek a TBnek. Makro szinten nagyon sokat segítene, ha TB-ért kapna mindenki alapellátást, amibe beletartoznak a szükséges műtétek, így a veseátültetés is, de ugye a legolcsóbb eljárást kapná. Akinek van pénze/igénye fizessen más biztosítónak, aki állja a költségesebb, nem feltétlenül szükséges eljárásokat, vagy ne fizessen semmit csak az adott szolgáltatás díját, amit ténylegesne igénybe vesz.
És ez megint egy olyan dolog, mint a nyugdíjreform, hogy lesz egy réteg, aki megszívja gyakorlatilag azonnal. És az ember hozzáállása pedig mutatja, hogy demokratikus szocializmust szeretnének az emberek.
Ha piaci alapon működik a rendszer (mondjuk nem szeretem a tiszta piacot, mert akkor valaki mindig rosszul jár), akkor a biztosítónak érdeke, hogy fizess, de ne vegyél ki pénzt, tehát ösztönöz téged arra, hoyg egészségesen éljél. És az egészséges élet nem csak a primőr áron múlik (aminek vitamintartalma kérdéses, de legalább sok gázt kapott a konténerben). A dohányzás is érdekes kérdés, mert ugye bevezették a dohányzásmentes szórakozóhelyeket és már megvannak az első érdembeli statisztikák melyek szerint kevesebb cigi nem fogy, de a pubok/kocsmák látogatottsága 30%-kal csökkent.
Mi veheti rá az emberek tömegét, hogy megtegyen valamit, ami nem kényelmes? Ha pénzt kap érte (mégha átvitt értelemben is).

@winnie
"Remek" húzásnak nem tudnék nevezni egy a társadalom számára káros döntést, mert rá kellene döbbenni, hoyg a politikusok azért vannak, hogy az ország és a társadalom fejlődjön, gazdagodjon, és nem azért, hogy hatalomra kerüljön és kizsigerelje ennek érdekében, aki elé kerül, mert a lényeg azon húsos fazék sűrűbb része.
Dátum: 2009.02.27. 18:21:17
Igen, a demagógiád nem csak PM-ben, hanem itt is előjön. Még jó, hogy itt legalább a szavaid megválogatod. :respect:
Egyébként nyílvánvaló és azzá is tettük, hogy nem a háború miatt van, hanem a döntetlenezőink agyonverése, majd az ezt igazoló, minket nagyképűséggel és egyéb kedves jelzőkkel történő megnyilvánulások miatt.
Ha mi aljasak és lenézőek voltunk, hogy a háborús ellenfél által elérhetetlen tagjaink döntetlenezéshez vetkőzve álldogáltak, akkor Liadas hozzászólása tökéletesen találó, ahogy CaveMan (:respect:) jelezte is.

Mivel te sem idézel az én PMjeimből, így én sem fogok a tieidből, csak a sajátomból, amit legutóbb küldtem:
"Én meg 10x jobban. :Đ"
Remélem nem kell magyarázni, hogy melyik reklámhoz kapcsolódik és miről szól.
És az miért baj? :think:
Dátum: 2009.02.26. 20:16:35
Csináltatok? Volt erkölcsi fölényünk?
Emlékeim szerint cafat rongyok voltunk, hogy nagyképüségünkben ott álltunk hiányos öltözékben. :think:
Dátum: 2009.02.26. 19:18:45
Igen, azt el kell simerni, hogy napi szinten jót szórakozok azon, hogy olyan viselkedés miatt sírnak egyesek, amit a maguk részéről elfogadhatónak tartanak, azt gyönyörűen meg tudják a maguk részére erkölcsi magasságokba repítve indokolni, de mikor az előre jelzettek szerint visszakapják, már csak erkölcsi mélységekbe taszíthat ugyanaz a viselkedés. :Đ
ÉN gratulálok! :respect:
Dátum: 2009.02.26. 15:27:08
Főleg, hogy az ÁFA növelése a legtöbb fogyasztási cikkben duplán fog jelentkezni. :idea:
Dátum: 2009.02.25. 11:11:41
Demagóg és süket/vak is lehet az ember, általában fanatikusnak hívják őket.
A "hőbörgés" azon ment, hogy ha valaki elcsesz valamit, akkor ne mások szívjanak miatta. Támogatjuk a szabály megváltoztatását, de igényt tartunk a befektetett energia ellentételezésére. Ennyi. :idea:
Szvsz nem kellene a szövetség váltást büntetni, de a ki-be lépkedést igen. Ezt egyszerűen lehetne azzal, hogy abba a szövetségbe, amelyikből kilépett vagy amelyikből kirúgták, 30 napig ne léphessen vissza.
Dátum: 2009.02.24. 22:04:32
A magyar gárda egy "európai" demokráciában már be lenne tiltva. :idea:
Dátum: 2009.02.24. 21:46:12
Aha. És neked van napi 50ppd és átlagban 1000LEt hoz?
Csak mert akkor gratulálok! :respect:
Dátum: 2009.02.24. 16:51:15
Az 50k, hogy jött ki?
Dátum: 2009.02.24. 13:54:58
A lélekkút viszont nem 20+20as. :idea: