Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Shiako

Dátum: 2009.04.16. 09:37:35
3-as verzió
Dátum: 2009.04.16. 09:19:06
KIT NEVEZTEK CSÁSZÁRNAK A MAGYAR FOCIBAN?


Egy labdarúgó mérkőzésen hány játékvezető dolgozik?
Jó megoldás szerinte: 4
MIlyen labdarúgó mérkőzés? (kispálya, nagypálya, osztály) Ezek függvéynében 1-4ig bármennyi lehet.
Nem konkrét példára gondoltam, hanem lehetőségekre, amik igencsak fennállnak.
Béke csarnok

Korlátozni kellene, hogy hadüzenet után ne lehessne felépíteni, míg véget nem ér a háború. Ezzel meg lehetne odlani, hogy kibúvónak használják olyanok, akik közben nagyon szeretnének másokat csapkodni. :idea:
Dátum: 2009.04.15. 11:29:44
Mondjuk én a béke csarnokát zsigerből lekorlátoznám, hogy hadüzenet után ne lehessen építeni, amíg a háború véget nem ér. :think:
Dátum: 2009.04.14. 12:04:41
Nem, okot nem kell rá. INkább arra, hogy ne. :think:
Dátum: 2009.04.08. 11:42:45
Hányas metrót épitik jelenleg Budaesten?
Dátum: 2009.04.07. 17:30:39
OFF
Érdekes, hogy te is így látod e toportyán eléggé kilóg a sorból. Eddig azt hittem egyedül vagyok a véleményemmel. GYorsan ki is írok egy szavazást. :Đ
ON
Dátum: 2009.04.06. 17:12:45
Lehet, hogy volt korábban csak elfelejtettem, de miért lehet cspért venni dukátot, ppért pedig nem? :think:
Dátum: 2009.04.02. 17:15:58
Az 5 hónap hosszú.
A ki-be ugrálást ennél egyszerűbben és használhatóbban is meg lehetne oldani, erre születtek ötletek az érintett topikban.
Dátum: 2009.04.02. 11:42:52
Mitológia Készítette: 50csillag Ki oldotta el a Kaukázusban sziklához láncolt Prométheuszt?

:think:
Dátum: 2009.04.01. 08:57:31
A minimális VF portya nélkül is kevés, mert pl. 10% esetén alig lassulsz le, mire éreznéd a hatását, már eleged lett végképp a játékból és addig is tevét nevelgettél, mert ugye csak avadászat marad, térkapu, portya ugrott.
Amit én abból közgazdasái szempontból láttam, az komolytalan, mert mindkét iskolának szembe megy. Finoman ki is röhögték a szakemberek.

Az előrehozott választással az a baj, hoyg az EU választással egy kalap alá véve eléggé fals eredményt hozhat, bár mi az EU szavazáskor is képesek vagyunk a napi belpolitikát belekeverni a döntésünkbe. :think:
Emlékeim szerint én legjobb esetben is 1 azaz 1 pártot szavaztam be, így akár hőböröghetek is a többieken, de még azon is, akit beszavaztam, hisz sem a kormány, sem az ellenzék semmi értelmeset nem csinált az elmúlt pár évben. (Tisztelet a kivételnek! :respect:)
Normális országban már mindkét nagy párt vezetősége régen megbukott volna. :'(
Jelenleg a legtöbb pénzt az önkormányzati törvény viszi, ami 2/3os, így minimális egyetértés és együttműködési szándékra lenne szükség. Hangsúlyozom: lenne.
Dátum: 2009.03.31. 15:01:01
Azt felejtitek ki, hogy a VF-et a portya kiegyensúlyozza és viszont. Amikor megerősödsz, többet ütsz, több TP, megindulsz felfelé. Amikor beéred a többieket, már nem fogsz tudni annyi tpt szerezni, kezdődik újra. Ez egy kicsi kis libikóka. Azok, akik átszaladtak a szinteken eddig és pofozógépei voltak a többieknek, mert későn fejlesztették ki az LE szerző szakikat vagy szimplán nem elég kockák meló előtt/alatt/után is egyfolytában a játékot figyelni, így leszakadtak TÖben és SzÖben, most kaptak egy alternatívát, hogy korrigáljanak. És nekik nagyrészt édesmindegy, hogy a toplista 20-adik vagy 40-edik oldalán vannak. :idea:
A FIDESZ jelenlegi támogfatottsága (értsd, hogy 2/3-dal alakítana kormányt egy mostani választásnál) legalább akkora részt az MSZP népszerűtlensége, mint a saját népszerűsége miatt van, így egy "kamikaze" kormány, amely a gazdasági döntéseket, szerkezátalakításokat megcsinálja szintén elérhetne megfelelő támogatottságot, a probléma inkább az szvsz, hogy nem találni jelenleg olyan személyt MAgyarországon, aki ha kiáll és elmondja, hogy mire van szükség és annak mikorra, milyen hatásai lesznek, az emberek elhiszik neki.
Eközben probléma, hogy mi itt kifelé csak a gazdag országokkal fogunk menni, de ha csak ülünk és várunk, akkor velük sem. Egy előrehozott választás pedig ugye azért gázos, mert mikor lehet megcsinálni gyakorlatban és az a kormány mikor tud érdemben dolgozni? Viszont jelen heéyzetben jó lenne egy 2/3os kormány, de kik alkossák, akikben megbízol anniyra, hogy jól tudják és fogják használni a többséget? Van 1-2 2/3os törvény, amit igencsak ki kéne pofozni.
Dátum: 2009.03.29. 20:08:49
Folytasd a mondókát. A sör a bor a pálinka...

Nincs ott a helyes válasz és tele vannak helyesírási hibákkal.
Dátum: 2009.03.26. 20:35:59
Nem találom. Egyszer sem.
Dátum: 2009.03.26. 19:48:57
Idézet: Gau84 - 2009.03.26. 17:38:33
Elmondtam már párszor, hogy az, hogy a gyémántnak bármiféle hátránya lenne hordabónuszból, rettentő nagy marhaság.


Ezt az egészet értem, de neked nem kellene bizonyítani? Vagy csak annak kell, aki más véleményen van veled szemben? :think:
Dátum: 2009.03.26. 17:38:24
Miért is?
Dátum: 2009.03.26. 17:36:02
Olyat lehetne, hogy az aktuális ÉPnél kiírja, hogy az mennyi a maxhoz képest?