Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - CandyGirl

Oldal: 1
Dátum: 2010.04.06. 21:07:29
Sziasztok.Tegnap nagyon furcsa élményem volt a kvízzel kapcsolatban.Elhangzott az a kérdés hogy milyen színü a jegesmedve.Nem tudom már hogy milyen szinek voltak felsorolva csak a feketére és a fehérre emlékszem..Rányomtam a fehéret hisz egyértelmű.és nagy nagy meglepetésemre a Fekete volt a helyes válasz.Nemtudom hogy miért értékelnek jónak egy ilyen kérdést,ami meg tényleg jó azt meg direkt rossznak értékelik.elég érdekes:)
Légyszi nézzetek utána hogy több ilyen ne fordulhasson elő:)
Köszii
Sziasztok.Tegnap nagyon furcsa élményem volt a kvízzel kapcsolatban.Elhangzott az a kérdés hogy milyen színü a jegesmedve.Rányomtam a fehéret hisz egyértelmű.és nagy nagy meglepetésemre a Fekete volt a helyes válasz.Nemtudom hogy miért értékelnek jónak egy ilyen kérdést,ami meg tényleg jó azt meg direkt rossznak értékelik.elég érdekes:)
Légyszi nézzetek utána hogy több ilyen ne fordulhasson elő:)
Köszii
Dátum: 2009.11.18. 15:25:55
mindenkinek van kritikája,nekem is persze,igen sok a hasonlóság mert az is én lennék /Doszy/ de vele már nem tudtam irni mert vége lett a négyes szerónak,,ezért sok a hasonlóság:P
de bocs..
Dátum: 2009.11.17. 17:47:38
ja és mindig vannak olyanok akik nem oda írnak ahová ez tartozna,hát bocsi most én vagyok az:P:D
de ez még megbocsátható bűn,vagy nem?:D
Dátum: 2009.11.17. 17:41:39
Hagya nyugi nem kell kitiltani,nem olyan nagy cslásnak szerettem volna beállitani,de ha mindig ők nyernek esélyünk sem lesz,gondolom h ők már rájöttek a stratégiára,ez van:D amúgy van közötük barátomés gondoltam h ők nyernek de nem jelentkeztem pedig biztos felvettek volna:P
engem nem érdekel már
gratula nekik.és nemkell rögtön kitiltani:P:P
ez csak egy vélemény a sok közül de persze félre lett értelmezve,nem tettem semmi rosszat amiért kitiltanának kedves Hagya:)
Dátum: 2009.11.17. 07:12:01
háát kéremszépen nagyon magamba vagyok szálva:)
ezt magyarázzátok nem tudom hány embernek hogy szerintetek ez nem afféle csalás;)
Dátum: 2009.11.16. 21:12:29
sokszor leirom még....,ha ennyire nem tartjátok csalásnak akkor miért más néven mentetek?
Dátum: 2009.11.16. 20:01:11
a négyes szerveren hogy is nevezzem őket a Hegylakók másodszorra nyertek csak most épp Ájattfajm néven,és ez nem fer
csináljatok vmit különben senkinek sem lesz esélye nyerni
itt a bizonyiték
***

2-0 ide vagyis már kétszer nyertek,gondolom nemkell magyaráznom,kérlek segitsetek különben semmi értelme az egész játknak ez csalás,ne engedjétek h újra ők nyerjenek
üdv:sok szomorú végzetúrnő és végzetúr


***
Oldal: 1