Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Smargd Harcos

Oldal: 123456789
Dátum: 2010.10.16. 19:05:19
Ugyanazt kapod mint idáig! Csak többe kerül fejleszteni a tulajdonságokat, ezért tűnik kevesebbnek a kompenzáció! Vedd át és kész.
Dátum: 2010.10.15. 14:58:30
Egyáltalán nem vagyok keserű! Egyszerűen a versenyszellem hiányát érzem. Aki leölt 300-400 darabot az bőven megkapott minden relikiát, ez egészen biztos. 1000-et leölni egyáltalán nem volt egyszerű feladat. Ez a kihívás/verseny része a játéknak lett őskővel/forintal jutalmazva. Szerintem ez fontos része egy eventnek, és nekem nem tetszik hogy gyakorlatilag pénzt kaptam érte! CSAK ezzel van gondom.

ÉS még egyszer: JÓ volt az event, nagyon tetszett, jól jöttem ki belőle, DE örülnék ha a következőben lenne MOTIVÁCIÓ és ÉRTELMES +jutalmazás azoknak akik aktívak voltak és jól teljesítettek!

Részemről befejeztem, többet úgysem tudok hozzátenni a dologhoz. Remélem azért értitek miről dumáltam.
Dátum: 2010.10.15. 14:17:39
Elkezdtem erre írni egy választ, de inkább nem teszem.... hihetetlen hogy ennyire nem értik egyesek miről beszélek. Na mind1 ...
MCMad: irtam én valahol hogy bármilyen veszteség, kár ért? Kijelentettem már többször hogy maximálisan elégedett vagyok az eventel. 1 bajom van hogy ha elérek valamit a játékban és belefeccölök csomó energiát azért ne FORINTOT kapjak már!
Dátum: 2010.10.15. 09:39:12
Ok, ez így rendben van! Utólag nem szerencsés a módosítgatás, de legközelebb lehetne valami hasonló elven. A gyorsítás dolgot természetesen kihagyva, és időben meghirdetve hogy lehessen gyűjteni rá előre.

Gondoltam hogy rögtön ez lesz a véleménye mindenkinek aki nem volt TOP-ban..... De én akkor is igy gondolom! Megküzdöttünk érte, valamint én pl nem kis rizikót vállaltam be mint erősen visszafogott karakter a rengeteg TP-vel! Szerencsére bejött a dolog.
Én nem azt mondtam hogy kapjon mindenki egy Inspirátort vagy aukciós berletet!!!! Csak arra hogy ne őskövet, hanem valami egyebet!!! Nekem EZ nem jutalom!!!
Dátum: 2010.10.15. 08:06:32
Miklós:

Nem lehetne egy olyan alternatívát kitalálni a TOP-ban végzett karakterek részére, hogy az ősköves jutalom helyett választhatnak valami tárgyat(aukciós relik pl.), vagy egyebet? Mondjuk szétosztva 1-3 helyig, és 4-10. ig vagy ahogy gondolod!. Szerintem mindenki örülne neki. Nektek is jó(+lóvé ), és mi is boldogabbak leszünk! Tényleg mind1 mi, csak ne őskő legyen..... Sokkal többet ölt bele az aki mindent csak erre tett, és maximális számú sárkányt ölt, mint az aki mellette folytatta a normál mindennapjait. Én legalábbis ha kevesebbet ölök jobban jöttem volna ki.... (ez nem panaszkodás, így is bőven elégedett vagyok)
Dátum: 2010.10.14. 16:11:46
Felnyomtam a támadásomat 1-el, nem változott semmi a jutalomban. Felvittem 15-el, és 1-el csökkent az erő, mágia, tau jutalom. Tehát folyamatosan vizsgálja!
Dátum: 2010.10.14. 14:57:51
Le vagyok pontozva? Nem is figyeltem, de mivel egyáltalán nem foglalkozom vele csak nyugodtan. Amúgy köszi hogy szóltál miatta!


A jutalmazás: én kb erre számítottam,tehát nem ért meglepetés. Ami kicsit furcsa illetve inkább érthetetlen számomra hogy aki aktívan részt vett benne, és ölte a sárkányokat és a TOP ban végzett, az miért nem kap valami egyebet mint kiégett öskövet.( ez inkább az új faja egeremet fogja kompenzálni a + többezer kattintás miatt! Nekem ez egy kicsit csalódás, de mivel Miklós irta hogy mikronnyi jutalmat fog adni ezért nincs mit reklamálni.(bár én azt hittem csak ironizál,de úgy látszik mégsem).

Igazándiból mivel nem lett jutalmazva a TOP külön, nem érte meg ennyire ráfeküdni. Jobb lett volna ha leölök 800-850 darabot, és nem hanyagolom az ismétlő küldiket miatta. Furcsa számomra hogy ezt kell tenni egy ilyen eventnél....
Dátum: 2010.10.14. 12:01:43
Mennyi volt a legtöbb ital ami kiesett egy embernél?
Nekem 1030 dög 40 ital lett a vége.
Dátum: 2010.10.14. 10:54:21
Igazad van Birka! Én a drakonokért kapott lét kihagytam a számításból!
Akkor azt mondom hogy tutira MINDENKI jól kellett hogy kijöjjön belőle.....
Dátum: 2010.10.14. 10:46:54
Elárolom hogy a TOP SEMMIT sem kapott plusszban, néhány kiégett őskövön kívül!
Dátum: 2010.10.14. 10:44:57
Jutalmad az eseményben való részvételért a következő:

+34 Erő, +33 Támadás, +33 Védekezés, +33 Egészség, +33 IQ, +33 Mágia, +33 Taumaturgia
206 Kiégett őskő
(Kiemelkedő teljesítményednek köszönhetően kapni fogsz +5 szerencsét is)
(Ha nem veszed át most a jutalmat, a következő szintlépésedkor automatikusan beírásra kerül)


Tegnap számolgattam, hogy hol kéne lennem ahhoz hogy 0-ára kijöjjek a dologból. 30-35 körülre saccoltam minden tulra.....

Azt kapta mindenki ami várható volt. Aki optimálisan költi el a LÉ-t(mindig spec, minden kimaxolva stb) az szerintem 0-án van minimum.

Amit sajnálok hogy akik a top-ban voltak csak több kiégett őskővet kaptak bónusz jutalmul. (én legalábbis mást nem találtam). Jól esett volna a rengeteg gürizésért valami más!

Ja, és nem számol újra!
Dátum: 2010.10.14. 10:23:39
Már volt róla szó, de nem emlékszem pontosan:

Ha ma még növelek a tulajdonságaimon ugyan ezt a jutalmat kapom, vagy átszámolja azonnal az egészet amint elkezdem növelni a támadásomat.
Dátum: 2010.10.13. 18:25:52
Arra gondoltam hogy aki akar és küzdött a fertőzés ellen az ott van(illetve ott lehet) 60-70. szint környékén az 0-5% os fertőzöttség sávban.
Aki pont 5%-on van az miért szívjon ekkorát? Legyen akkor 1%-on, és szerepjátékosan meg van magyarázva ez is ugyanúgy!
Azt elfogadom hogy hamarabb ne lehessen leküzdeni a fertőzést mint alapesetben optimálisan lehetne, de a 65. szinttől felfelé ez baromi bosszantó és igazságtalan!
Dátum: 2010.10.13. 18:17:37
És mi számít alapesetnek? Az aktuális szint, vagy az event kezdete? Tehát ha 100. szintűként beteszed a LÉ-t és 100. szintű vagy az event végén akkor ugyan azt kapod vissza? Gondolok arra hogy a végén akkor már nem éri meg erőlködni....
Dátum: 2010.10.13. 17:23:24
Ezen dilemmázom én is. Itt van nálam 1M LÉ( IGEn, lehet jönni érte!!! ), de mi a francnak toljam bele ha semmit sem kapok érte? Egyszerűen már azt sem értem minek van az a lehetőség hogy többet nyomjon bele valaki csatánként??? Abból nyomom inkább az IQ-t akkor ha már 1:1-ben számol a végén....

Tudja valaki hogy mi értelme a LÉ-betöltésnek? A plecsnin kívül....
Dátum: 2010.10.13. 15:39:43
Ezt Én sem értem. Ennek semmi értelme! Aki 10% on van egyszerűen utolér és kész! Az igazságtalan szerintem....

Miklós kérlek ezt gondold át! A legutóbbi Zarkanodos történetnél szerintem a töredéke volt a játékosoknak 5% közelében, most viszont gyakorlatilag aki akart az ott van!
Dátum: 2010.10.13. 15:35:22
Akik töltötték be a LÉ-t nagyüzemben de keveset öltek le, tehát a "Betöltött lélekenergia szerinti TOP-ban" vannak azok a betöltött LÉ-t 1:1-ben kapják vissza, vagy arra is van valami bónusz?
Dátum: 2010.10.13. 15:04:14
Miklós ezt az 5% alá nem megy dolgot meg tudod erősíteni vagy cáfolni? Örülnék ha vinné 5% alá is, és mások is szerintem. Gyakorlatilag fölöslegesen szivatná azokat akik közel vannak a végéhez!
Dátum: 2010.10.13. 14:17:03
Akkor tehát holnap kiszámolja a teljeset. A gombnyomásra csak a tulajdonságelosztást számolja újra. Ergó gyorsan lépjek szintet holnap 10 óráig....
Dátum: 2010.10.13. 13:46:55
"Tekintve, hogy a karakter esemény végi állapotából indulunk ki (szint, szakértelmek, tárgyak)"

Ez hogyan fog működni? Az számít hogy holnap 10 órakor hogy áll a karakterem, vagy az amikor megnyomom a jutalom átvétele gombot?
Oldal: 123456789