Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - LoWs

Dátum: 2009.08.26. 23:37:17
Idézet: Cerberos - 2009.08.26. 23:31:53

Garantált a siker!!!!! Jó játékfejlesztést!


Ha ez egy kis posztapokaliptikus világkép akart lenni a Végzetúrról akkor nagyon eltaláltad
Dátum: 2009.08.26. 23:19:13
"Hogyan szerezzen az ember sok LE-t egy portyából?" c. kontár munkámat publikálom:
-Keress legalább veled azonos szintű végzeturat.
-NE gyémánt legyen
-Prémiumosként ne legyen 10/1 alatti szerzett/vesztett LE-je.
-Lehetőleg 1nél nagyobb győzelem/vereség aránya legyen.
Ha mindez teljesül, jó eséllyel indul az ember finom zsákmányért. Nekem bevált
Aki nem szed össze akkora rutint 2-300 portya alatt, hogy ránézve a karakterlapra megtudja állapítani az esélyeket, az inkább ne is portyázzon:P Magas szinten sokezer portya után nem hiszem, hogy gondot okoz bárinek is a random megtippelése. De ha ez nem is megy, akkor is meg lehet nézni, hogy eddig milyen arányban volt sikeres a portya az adott célpont ellen. Ez sem egy nagy kunszt.
A játék kismillió védekezési módot ad a gyengébbeknek, viszont a támadóknak csak akadályt és nehézségeket ad. Aki gyenge, az azért az mert nem használja ki ezeket a lehetőségeket és hagyja magát kifosztani minden áldott nap.
Nem is beszélve az apró trükkökről.
Pókként számtalan ilyennel találkoztam.

Felzárkózni? Úgyis előbb-utóbb kiesik az ember a hatósugárból.
10-20as projekció vagy miaszösz mellett meg már jöhet a drága ellen, úgyis üres kézzel távozik. 4-5 ilyen után megunja a TP-t és tovább áll. Nem kell mindenkit legyőzni aki az utunkba kerül, elég ha minimum azt elérjük, hogy ne érje meg neki támadni, akkor jó esélyünk van a viszonylagos békére és üthetjük nyugodtan a nállunk 4-5 szintel alacsonyabbakat
1. Nem csak tapasztalat alapján lehet javaslatokat tenni.
2. Találkoztam már a problémával. Konkrétan bajnoki viadalon. Döntőt játszottam egy gyémántossal. A varázslatom nem talált be, az ővé viszont igen. Hiába ütlegeltem végig 5 körön keresztül, 40 sebzéssel kikaptam. Pedig magasabb IQ-m volt és az összes tulajdonságom jobb volt az övénél. Most mondhatod, hogy random... meg luck... de ezt a meccset akkor is a varázslat dönötte el. Tudnék még más példákat is hozni. Több csatám is volt smaragdok ellen, hasonló kimenetellel. Szóval, szerintem érzékelem a probléma lényegét, attól, hogy engem nem végeznek ki egy varázslatból.
3. Ha nem mondtam volna meg a szintemet akkor esetleg megfontolnád amiket írtam?
Nem lehetséges, hogy valaki gondolkodik a problémán és megoldást keres rá, mielőtt 1 kör alatt kivégeznék?
Szerintem lehetséges.. ezt hívják előrelátásnak
4. Más is ismeri a végzetúrwikit. A tárgyakat bárki összeállíthatja. Kiszámíthatja a varázslatok sebzését... csak meg kell gömbözni egy 60 felettit és a tulajdonságai alapján már is lehet logikázgatni. Nem kell ahoz 60 felettinek lenni.
Jól lereagáltad.. köszi
Megragadtad a mondanivalóm lényegét
Szerintem meg lehet oldani az IQ+Támadásos tárgyak problémáját egyszerűen:
-Nem azonos stílusú tárgyakat veszel. Pl: a páncélod mindig IQ+Védelem a pajzsod/fegyvered meg mindig Támadásra és IQra hajaz. A 2. párost nehéz egy tárgyból megszerezni.. ezért kell kettő. Nem is beszélve a gyűrű/nyaklánc/kavicsok variálhatóságáról.
-Harcosként, Sokkal(!) jobban kell húzni a támadás+erőt mint hiszi az ember. Ez persze sok áldozattal jár, de némileg kompenzálja a magas védelmet.
-Varázslatból érdemes -védelmeset hordani, hogy nagyobb esély legyen bevinni a csapásokat.
-zerintem, harcosnak is kötelező gyúrni szintenként 1-2 ponot a kritikus varázslatra. Ezzel megint csorbítva a smaragdok méregfogát.
-IQra meg alap, hogy rak a harcos is.

Ezkkel máris jelentősen csökken az ellenfél előnye, mégha nem is kompenzálja teljesen. Ezzel még inkább eltolva a csatát random irányba. Ha 40/60 arányban győzől/vesztesz ellene, akkor többször is meggondolja, hogy megtámadjon-e téged. Te meg, harcosként nem támadod meg, szintén a nagy random miatt így egy patthelyzet alakul ki, amit csak az egyikőtök jelentős erősödése bonthat meg. Jobb mintha mindig a kis magucc elkapálná a nagy Konant, nem?

29-es harcosként 82+21 támadással egész jól elvagyok. Csak a 2-3 szintel magasabb "profi" karaktereknek nemigen tudok beütni. Ezt a tendenciát lehet, folytatni szerintem. Emellett van 88 IQ-m is nem nehéz összeszedni és igen hatékony:)
Nekem eddig bevált ez a taktika, ha nem változik semmi a játékban akkor is megfogok élni, legfeljebb nem 8-as győzelem/vereség arányom lesz
Dátum: 2009.08.13. 11:06:40
Hol és mikor szavalta el a Nemzeti Himnuszt Petőfi Sándor?
1845. február 24-én a a Hősök terén
1845. március 15-én a Magyar Nemzeti Múzeum lépcsőjén
1845. Január 20-án a Hősök Terén
1845. március 19-én az Országház előtt

Szerintem: 1. Egyik válasz sem helyes.
2. Sokszor elszavalta szerintem. Pl. '48 március 15-én is.
3. Nemzeti Himnuszt nem ő szavalta el. Ő a Nemzeti dalt szavalta!
stb.. stb...
Dátum: 2009.08.12. 17:35:25
A Cetebe C vitamin készítmény hány mg C vitamint tarzalmaz?
Nem is C vitamin
500
100
1000

Reklám!
Mellesleg: Melyik kiszerelésről is beszélünk?
3adrészt: érdektelen infó
Dátum: 2009.08.05. 16:22:22
Ki volt az idei Forma 1-es világbajnok?
Kimi Raikonnen
Fernando Alonso
Lewis Hamilton
Felipe Massa

Melyik évben? Hamilton volt a helyes válasz, abbol vissza lehet következtetni, de előre nem tudhatja az ember. Legalább egy évszámot biggyesszetek a végére!
Dátum: 2009.08.05. 11:36:06
A napórán az árnyék merrefelé halad?
lefelé
jobbra
balra
felfelé

Melyik irányból nézve? Milyen tipusó napóra? Pontosítani kellene minimum.
Dátum: 2009.08.05. 11:28:40
Hol találta meg „húszcentis kagylóritkaság” nyelű tőrét Fülig Jimmy, Rejtő Jenő művében?
A Grand Hotel pincéjében.
A Radzeer fedélzetén, egy ládában.
A Honolulu-Star szállásmesterének hátában.
Egy kifogott hal gyomrában.

Enyhén spec! Törlés pls!
Olyan mintha Orbán Viktor bal bokájának gyermekkori csontkinövésének történetét feszegetnénk!
Dátum: 2009.07.31. 12:23:47
V3-ra nem tudok belépni. Az utóbbi 10 percben folyamatos adatbázis hiba.
Egy haveromnál szintén ez a helyzet.
Dátum: 2009.07.21. 17:21:51
Ki volt Morgen Freeman társa a hetedik cimű filmben?
Tom Hanks
Tom Cruise
Harison Ford
Brad Pitt

1. Filmtéma.
2. Hiányzó nagybetű
Dátum: 2009.07.19. 20:13:42
Az alábbi válaszok közül melyik NEM anime?
G-Force
Pokémon
Naruto
Bleach

Anime.. megint az alapműveltség része. Én tahó vagyok, ezért nekem spec.
Dátum: 2009.07.19. 17:48:21
Mikor volt a magyar Szabadságharc és Forradalom?
1848 március 15.
1769. január. 1
1847 december 9.
1848. szeptember 16.

Melyik?
Eredetileg forradalom volt, később lett szabadságharc.
Mellesleg, fordítva szokták megnevezni: 1848-49-es forradalom és szabadságharc. Hogy legalább a kronológiai sorrend meglegyen az elnevezésben.
Dátum: 2009.07.19. 10:46:20
Hány vadászatot indíthatsz egyszerre maximum?
Helyes válaszként a 20 volt megjelölve. De ez már nem igaz. Hiszen gyorsítással fel lehet tolni 50re. Jó a kérdés, csak módosítani kéne, hogy aktuális legyen.
Dátum: 2009.07.18. 20:41:23
Hány év telik el Yoda halála és Darth Sidius halála között?
1-se
5
2
10

Szeretem a Star Wars-t de ez még nekem is spec.
Dátum: 2009.07.17. 17:56:17
Miért üldözik Narutot? Mert ő a...
...hétfejű sárkány.
...háromfejű kutya.
...ötszárnyú sas.
...kilencfarkú róka.

Már megint az anime! Speciális! Kéretik törölni.
Dátum: 2009.07.17. 13:26:00
Mihez van szükségünk sikérre?
versenyelemzéshez
almaszedéshez
kenyérsütéshez
bankszámla nyitásához

Valaki fordítsa le!!!
Törlendő...
Dátum: 2009.07.17. 12:37:41
Az alábbiak közül országban használnak általában balkormányos autókat?
Anglia
Sri Lanka
Ciprus
Magyarország

Jó kérdés. Nem ágom, hogy mit akar
+ Helyesírás sem az igazi.
Dátum: 2009.07.17. 12:35:45
Hány húrja van egy gitárnak?
7
2
6
Ilyen hangszer nem létezik!!!!

Ha ilyen nem létezik akkor miért írta?
Sok !!!!!! jel!
Milyen gitár? Nem mindegy.