Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Phobos7

Oldal: 12345678
Dátum: 2012.01.03. 09:41:48
szia

direkt nem írtam nevet, nem a név az érdekes, hanem hogy amióta elkezdtem a játékot ezek a nagy "ploglamozók" csak rossz irányba "fejlesztik"

nem értem mire jó nekik a piacvesztés de ők tudják...

én nem erőltetem a játékot, napi 5 perc max tatásan haladgatok, nem akarok a vadász mezőnybe besímulni, ha így történne törlöm a karatert és a többit is az össze világról, megkérem a szolgáltatómat, hogy a vu IP címét törölje az elérésemből, hogy még véletlen se tudjak ide kattintani...

*** moderálva ***
Dátum: 2012.01.02. 10:31:12
Köszi

bajnoki:

A csatában összesen 168 sebzést okoztál, és 682 sebzést kaptál.
Ellenfeled nyerte a csatát.

sima csata, extrák nélkül:

A csatában összesen 3414 sebzést okoztál, és 346 sebzést kaptál.

Reális volt valóban

*** moderálva ***
Dátum: 2012.01.02. 09:23:02


Mivel ez sem nagyon érdekel már, legalább lesz valami egyedi a karakterlapon ami másnak nincs

az meg igenis hiba, ami miatt itt a helye a reklamációmnak, hogy 182-es tulajdonságból kivonnak 220-at... Ilyen esetben már nincs is meg az a tul. összegem, a negatív érték, meg nem értelmezhető... Lehet miattam nem volt bajnoki, mert kikészül a szerverük a logikai hibától
Dátum: 2012.01.02. 08:46:18
Én is kaptam párat, de nem csodálkozom a félmunkásokon

És ez úgy tűnik ma sem jött össze...

A következő, sima bajnoki viadal időpontja: Ma, 03:00
A viadalra már beneveztél.

Csak vegyetek már fel valakit aki legalább az órát be tudja állítani a gépen, mert úgy néz ki ez meghaladja a "programozók" képességét...


GRAT!!!
Dátum: 2012.01.01. 13:09:57
Te meg egy noname vesztes karakter lehetsz ha így látod, nem sietek a szintekkel, de kizárólag a bajnoki miatt játszottam eddig...

De ezek a félhülye programozónak titulát noname alakok elszúrták a játékot, olyanok mint a politikusok
Dátum: 2011.12.30. 11:34:28
BUÉK mindenkinek
Dátum: 2011.12.30. 11:32:20
Üdv a "programozó" "jófiúknak"

Ez a bajnoki nevezés továbbra is nevetséges hogy a 182-es tulajdonságomból 220-at fog levonni... Maradhatnánk a 66-os mínuszban?
Dátum: 2011.12.13. 17:34:03
Káromkodás nélkül viszont meg sem hallgatnak, ha belinkelném a levelet amit küldtem nekik lehet letiltanának örökre
Dátum: 2011.12.13. 13:21:16
Úgy sincs semmi értelme egy ilyen rendesen gyökereiben elszúrt játéknak, amikor kezdtem tök jó volt, azóta minden változás a portya ellen van, most meg a maradék cél is kiöltétek belőlem... de úgy látom van változás, de ez nem változtatja meg a továbbiakban a véleményemet a játék fejlődéséről. A pipát azért tegyétek be a nevem mellé, hogy véletlenül se nyerhessek

puszi AVE Miklós
Dátum: 2011.12.13. 07:25:43
Haver, ezt ugye nem mondtad komolyan?????

A moderálva felirat alatt azért kb sejthető hogy köszöntem el *** moderálva ***
Dátum: 2011.12.12. 13:31:50
Már a 22 x 3 is totál esélytelen vagyok, de hátha becsúszik, valószínű emiatt kapok ki zsinórban, de -50-es egészséggel nem kell sokat kapnom hogy kinyúljak, egy buzogánnyal is helyben hagynak... *** moderálva ***
Dátum: 2011.12.12. 13:23:17
na ja, de 3x nyertem a kategóriámban... 2x egymás után kikaptam, ezen az új valamin is kikaptam... most tévedésből nyertem, erre most bejön ez a faszság, hogy 220, hát mínusz tulajdonságokkal nem sok az esélyem... nem sok pénzt költök eztán a játékra, az értelmetlen baromságok miatt... a maradék még meglévő kedvem is levették ezzel...

*** moderálva ***
Dátum: 2011.12.12. 09:58:50
Meglehet Amíg kedve és türelme van az embernek hozzá....
Dátum: 2011.12.12. 09:57:15
Mivel már sokszor nyertél a szintednek megfelelő kategóriában, ha ugyanitt indulsz, -220 büntetést kapsz a tulajdonságaidra és -220%-t a harci szakértelmeidre.

Töröljétek inkább a játékot, mert ezzel a maradék kedvem is elvettétek a játéktól... Amikor tetszett, havi őskő vásárlásom elég tetemes volt, most évente kb 100 követ veszek, ezután még annyit sem... És ezzel tuti más is így van, vagy okosan törölte magát....

*** moderálva ***
Dátum: 2011.09.22. 17:47:16
Összesen 205 db

Ennyi alatt nem jött össze az a dupla dukátos cucc, mondhatom szép
Dátum: 2011.09.18. 15:30:18
sziasztok

Ha betartjátok az általatok felállított időkorlátokat, amire sokszor nem vagytok képesek, néhány játékos nem tudott volna olyan tárgyhoz jutni amihez jutott. Sőt tele van a kezdőlapotok is helyesírási hibákkal, amit ha gondolod beollózok majd. Én elsüllyednék szégyenemben, ha ilyen hibákat vétenék és pénzt is kérek a játékért. Továbbra is azt mondom, hogy nem az ellenfelemtől sajnálom a fegyvert, mert szemfüles volt és kihasználta a hibátokat, amire úgy tűnik büszkék is vagytok... Ez kb olyan mint a legutóbbi evenet, amikor szintén bölcsen hibáztatok, nem si akármekkorát, mert nálatok a dátumozás kimaradt az általános suliból...
Dátum: 2011.09.03. 15:07:24
Valami értelmes 3x - 5x szintűeknek való tárgy is akad vajon? 50 dög után konkrétan semmi nem esett csak lötyik... hát köszi
Dátum: 2011.07.15. 14:49:31
Ez azért vicc volt az 1%-os találtai esélyemmel

950 kihívás 250 vadászat, kerek 1%-ot hozott, még szerencse, hogy olyan tróger lassú és rosszul leprogramozott az egész VU, hogy a portya menüben 10 kihívást simán meg lehetett csinálni úgy, hogy csak kattintgattam rájuk és nem történt semmi, csak a végén bedobta, hogy nem mehetek több kihívásra és hogy -20%-ban vagyok Amúgy -70-ben kellett volna lennem, de ez legalább nem igényelt 10mp-nél többet....

Vissza is térek a napi 5 percre, az összes v1-v2-v3-on összesen és soha többet őskő megoldással....

Valami újabb elszúrást még igazán kitalálhatnátok, hogy tényleg a törlés gombot keresse inkább az ember
Dátum: 2011.07.15. 08:14:09
Ez tükrözi az egész játék maradék színvonalát sajnos, ami ugyebár úgy 2 éve elfogyott...

Amúgy kötelező a fórum olvasás, hogy beleférjen a napi 5 perc játékomba? Ezt azért nem gondoljátok komolyan? Ha pár napig nem tudsz játszani akkor sem maradsz le, valami ilyesmi volt a kezdőlapon... Akkor miért nem írjátok ki, hogy héééééééééééééé!!!! Napi 30 perc kötelező fórum olvasás is kell a játékhoz!!!

Ez már a vicc kategóriát rég túllépte

Ha nincs event, én már csak építeni járok fel, és most még az eventet is elbaltáztátok, hát a követekzőből már kimaradok, ha ekkora minőségtelen lesz az egész és a végén felteszitek a koronát az egészre....
Dátum: 2011.07.01. 21:31:36
Ez az event továbbra is nevetséges...

bő 500 nyert kihívásbó és 100 vadászatból kerek 4 térképet találtam, ez milyen esély?

Első számolatra 0.6%... ez a még a beígért 2%-hoz képest is 30%....
Oldal: 12345678