Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - gsziszi

Dátum: 2009.05.31. 13:55:27
Mikor ért véget az utolsó jégkorszak?
20.000 éve
93.000 éve
4.000 éve
40,000 éve

A wikipédia szerint 10000 éve...


Ráadásul ez el is avul
Dátum: 2009.05.31. 13:50:45
Nincs megjelölve, hogy mennyi idő alatt. Fél percről van szó bizonyára
És megkérdezném, hogy melyik országban?
The term rōnin is also used in modern Japan for students who have failed the yearly school entrance examination for the high school or university of their choice, and then decide to spend the next year studying to retake the exam. This use derives from their having no school to attend, as a ronin samurai has no leader to serve.
Az érdekes rész a "used in modern Japan" - az újkori Japánban használják...

http://en.wikipedia.org/wiki/Ronin
Ennyit erről. Magyarországon ennek nincs értelme. Szerintem kérdezz mást!
Bár a három világon 9000 helyes válasszal nem találkoztam vele.


Több, mint 120.000 kérdés szerepel az adatbázisban. A rossz kérdések fele legalább a már szerepelt problémával szembesül.
Dátum: 2009.05.29. 22:10:56
Tudom, hogy közös az adatbázis, de emlékeim szerint nem kaphatod meg a saját kérdésedet...


De igen. Bár igen csekély az esélye.
Dátum: 2009.05.29. 22:09:55
És tudni kell, hogy pl. HP esetében 8 rész lesz filmből, míg könyvből csak 7 van, mert az utolsó részt két részben adaptálják.
tavasz, nyár, ősz, tél köznevek, kisbetű plusz az előttem szólók
8. osztályos kémia:
IV. Szerves kémia
31. Oxigéntartalmú szerves vegyületek. Az alkoholok

mindenképp mehet
Dátum: 2009.05.29. 14:48:23
ha valaki meghal, nem kap nyugdíjat. beugratós
a nincs rendelkezéses válasz viszont kissé aggályos
Cras kissé eldurrant
Dátum: 2009.05.28. 13:26:00
Lilith van a Zsidó Bibliában. Tudjuk, hogy a Biblia csak részben vette azt át, ahogy az Iszlám is. Lehet vitatkozni rajta, de általános műveltséghez elég az Éva.
Ezért született az új wikis bejegyzés. Oda lehet irányítani az embereket. A hibás kérdések 98%-át lefedi.
Maci neked is javaslom, hogy ezt böngészd át:
http://vegzetur.wikidot.com/kerdezes
én elfogadnám
Dátum: 2009.05.27. 13:24:00
Ráadásul a tizedes vessző legyen már vessző lééégyszíves!
Próbáld itt megtalálni, mit rontottál el:
http://vegzetur.wikidot.com/kerdezes
Nem fusztráló, hanem frusztráló. Ahh valaki más is észrevette. Kíváncsi meg hosszú í. Szegény.
Nekem sem fogadják el minden kérdésemet, de emiatt hőbörögni olyan, mint hangszigetelt üvegen át kiabálni. Azt nem értem, miért kell személyes sértésként megélni az ilyet. Itt nem rólad van szó, hanem egy kérdésről, amit egy független ember vagy jónak értékel, vagy nem. Szerintem ez a játék bája is valahol.
Azt javaslom mindenkinek, hogy próbáljon meg igen alaposan kimunkált kérdéseket feltenni, nem pedig a plafont/tv-t/google-t bámulva felböfögni akármit.
Ha pedig nem fogadják el, hát nem hiszem, hogy bárki is belehalna. Itt a fórum, lehet kérdezni, és nagy százalékban meg is találjuk közösen az okot, amiért valószínűleg visszadobták, és legközelebb sikeresen átmegy a kérdés.
Ha bizonytalan vagy a kérdéseddel kapcsolatban, akkor erre van külön fórum, ahol gyakorlott kérdésfeltevőkkel értekezhetsz róla, mielőtt feltennéd.
Úgy látom, ezt minden oldalon le kell írni
Már jó ideje nem partnerek.
Én a kérdést is átfogalmaznám kissé:

Ki volt... a 80-as években...