Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - gsziszi

Elhiszem neked. Megint igazad van. A FIDESZ rövidítést és az MSZP rövidítést nem a média, hanem a pártok alkották. Így hívják magukat. Arról nem tudok, hogy a Jobbik Jobbiknak hívja-e magát, tekintve, hogy nem vagyok érdekelt a témában, de neked elhiszem.
1. Fidesz és az MSZP is rövidítés, akárcsak a Jobbik...

Akkor az a lényeg, hogy ami nálad rövidítés az nem rövidítés. Vágom! Bocs, csak gyenge vagyok én hozzád, nehezen tudlak követni.
Bocsánat.
Na, akkor az a lényeg, hogy te mindent jól csináltál és valami fakezű lepontozott és ezt nem tudod most feldolgozni, ezért mindenki megkapja a magáét. Nyilván teljes joggal.
Bár én még mindig azt mondom, hogy a drága idődet kár ilyen agyalágyultakra pazarolni.
Már megint igazad van. Sajnos itt mindenki teljesen hülye rajtad kívül. Nincs mit tenni. Megint csak azt mondom, kár lesüllyedned ilyen mélységbe. Valószínűleg célszerűbb lenne hozzád mérhető, magasabb színvonalat keresned. Mi meg hadd főljünk csak itt a bűzös levünkben. Mit szólsz?
Eyesis teljesen igazad van. Szerintem nem is érdemes tovább próbálkoznod. Szerintem se a kvízkérdések írását, se a fórumozást ne erőltesd. Valószínűleg úgysem fog sikerülni. Akkor meg minek szenvedni vele, nem igaz?
A Jobbik az mióta rövidítés? Jucus nem ezt mondta.
Oszd meg legalább a szövitársaiddal is!
Dátum: 2009.06.25. 10:47:31
Ha most erre a feltett kérdésemre Te rossz kérdés értékelést adnál, bár biztos eszed ágában sincs, de ha mégis.. Származna-e belőle hátrányom?

Igen szidhatom a fejed, mert buktam a lélekenergiát
Mindegy így sem , úgy sem kapok semmit
Nem semmi hátrányom nem lenne, hisz tehetek fel újat
Teljesen mindegy, mert akkor is megkapom a lélekenergiát

nc
az első elutasítása teljesen jogos, tekintve, hogy szerepel benne a "nincs virága" válaszlehetőség.
a másodikban nem szerepel, ezért elfogadták. ez is oké.
a harmadiknál kicsit billeg a dolog. az nem elvárás, hogy mindenki ismerje a gombákat, így az sem feltétlenül elvárható, hogy tudja, hogy egy gombáról beszélünk. mondjuk elég banális dolog a csiperkéről nem tudni, hogy gomba, de valami ilyesmit tudok vízionálni.

az értékelők emberek, nyilván nem egyformán értékelnek. ez nem a hangulatváltozások miatt van.
Mindig más a hibás...
Apák napjás kérdés volt már, jó is rossz is. Szerintem ne tedd fel.
Nem Táncsics az érdektelen, hanem ha valami nagyon speciálisat kérdezel. Megtudhatnánk mi volt a kérdés?
Elolvastad?

http://vegzetur.wikidot.com/kerdezes
Vagy: hogy folytatódik Csukás István verse? Mindjárt szebb a kérdés.
Igen, maradj a műveltségi kérdéseknél, de olvasd el az aláírásomban lévő cikket. Az majd segít, hogy ráébredj, mi a baj. Remélem.
Vagy teszem azt, nem is akarja tudni, mert láma. Attól még lehet művelt, ez pedig műveltségi kvíz. Maradjunk már a műveltségi kérdéseknél, ha lehet. Légyszíves!
Csak olyan volt, hogy melyiket nevezik Vörös Bolygónak is
A kinematográf feltalálásával együtt mi volt, ami útjára indult?

A mozi, mivel a kinematográf nem más, mint a filmfelvevő gép.
A sebességkorlátok átlépésének figyelése, mivel ez a trafipax, ami a sebesség mérésére alkalmas.
A űrséta, mivel ez az űrruha másik elnevezése.
A hangsebesség feletti repülés, mert ez a szerkezet nem más, mint egy szuperszónikus szélcsatorna.
Igen, a szóközök miatt lett visszadobva javításra. Örülök, hogy megkérdezted. Írásjelek után szóközt kell rakni.
Meg lehet kérdezni a kvízben, hogy miért kell
Dátum: 2009.06.20. 00:00:02
A döglött topicokat nem lehet törölni?
.
Közterületi felület illegális felhasználása reklámcélra; vadragasztás.

Köztéri felület engedély nélküli használata reklámcélra, vagyis vadragasztás

Magyarul.
Nem használása, hanem használata.