Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kethios

Mod: Hallgass Darah-ra ↓
Dátum: 2010.05.06. 13:47:46
Melyik nem antivírus program?
Nod32
Daemon Tools*
AVG
Advanced Cleaner

Nem ált. műveltség.
Láttam olyan kérdést ahol ugyanígy programra kérdez rá. Az sem az, Kóc, de bent van az adatbázisban. Engem nem zavar, max kikeresem gugliban.

Tessék itt van egy:

Melyik nem antivírus program?
Nod32
Daemon Tools *
AVG
Advanced Cleaner

Mod: példa
Dátum: 2010.05.06. 10:03:35
Te Ric, ők nem a Fekete liga V4 manifesztációi?
Dátum: 2010.05.06. 09:59:00
Nekünk is.

az Extratápos Zöldmutánsok szövetség hadat üzent nektek! A háború Ma, 13:05:12-kor kezdődik.
Mi a Spyware Terminator?

Videolejátszó program
Antivírus
Rosszindulatú szoftver eltávolító
Kémek által használt kis kaliberű lőfegyver

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!

Miért?
Dátum: 2010.05.04. 19:34:21
Melyik nem magyar fiém?

Indul a bakter ház
Egy szoknya egy nadrág
Egy bolond százat csinál
Taxi 4

Fiém? Na ne már. Javítandó.
Dátum: 2010.05.04. 13:10:40
Idézet: Birka - 2010.05.04. 13:01:39
Milyen alapon törölsz egy regisztrált játékost?
Bőven elbírja az adatbázis...

Azt kellene betenni, hogy ha valaki x napja (mondjuk x legyen 7 vagy 14) nem lépett be, akkor autómatikusan katakombába kerül, ha van katája, ha nincs.


Ez így jó lenne. Sweepet lehetne hetente futtatni. x=10 napja inaktív arcokat pedig egy tárolóba mint azt fent írták: virtuális katakombába helyezni. Ha a karakter ismét belép, csak kijön és kész. A tartósan inaktív/katakomba/kijövök/inaktív/katakomba játékosokat pedig határozott idejű katakombába rakni.
Dátum: 2010.05.04. 12:51:31
Gondolom erre is van egy megírt algoritmusuk, ami n+x napja inaktív karaktereket törli. N az utolsó sweep és x az eltelt inaktív napok. Ha nincs, akkor sem nagy baj mert nem nehéz írni egy ilyet.
Dátum: 2010.05.03. 13:30:11
Nincs mit.
Dátum: 2010.05.03. 12:53:33
Speciális tárgyakat kell magadra aggatni amelyeknek van kábítás/bénítás xy% tulajdonsága. Nézz körül a lélekkufárnál, vagy a térkapus cuccok között pl Kábító gyűrű. Ezután portya során ha azt látod hogy:

eltaláltad. 355 sebzést okoztál. Fegyvered kábít. -10 támadás

Akkor elkábítottad.
Dátum: 2010.05.02. 17:36:57
Aki feltette a kérést, a Geiger-Müller cső-re gondolt. Baromira idegesítő az ékezet nélküli elfogadott kvízkérdés.
Dátum: 2010.04.30. 09:45:48
Ebben van valami.
Dátum: 2010.04.30. 09:36:30
Ez így igaz.

Bár az átöltözős kényelmi funkció az terheli a szervert, mert ugye az üzemeltetői oldalról működik, de jó hogy van mert nem mindenki tudna használni egy iMacro átöltözést. (Mert az a mozilla egy kiegje, és nem mindenki preferálja az FF-et.)

Kíváncsian várom a JV véleményét ezekkel kapcsolatban, mert amíg ők nem nyilvánulnak meg, ahogy te is mondtad - fölösleges bármilyen érveket felvonultatni.
Dátum: 2010.04.30. 09:31:22
Arról már lekéstem. Na majd utánakérdezek. Ezeket jó lenne a világ indulása előtt tisztázni, szerintem.
Dátum: 2010.04.30. 08:40:38
Kóc, itt is van CSP add-on mint azelőző V4-en amikor az EF elért egy bizonyos szintet? (bár nem emlékszem a pontos szintre)
Dátum: 2010.04.30. 08:39:06
Nem csak a kvízes scriptekről lehetne itt beszélni. Itt van például az iMacros, ami állítólag nem script hanem makró (xD). Én használtam, mert nagymértékben megkönnyítette a játékot, amikor munkában játszottam. Automata átöltözések, automata sajt, automata gyógyital/TT/térkapu kombó stb. Ami jó benne, hogy nem terheli a szervert, mert csak bizonyos linkek között navigálja a böngészőt megkerülve egy rakat felesleges kattintást.

A most bevezetésre került kényelmi funkciók majdnem ilyenek, így gondolom aki nem veszi meg ezeket őskőért, de az iMacróval ugyanilyen (ha nem jobb) funkciókat be tud magának állítani, az nem követ el szabálysértést.

Szeretném a véleményeteket látni itt, mert azon gondolkozom, hogy megosztom mindenkivel az általam írt makrókat, mert tudom, hogy sokan vannak úgy mint én. Munkaidőben játszanak, esetleg kevesebb a szabadidejük stb.
Dátum: 2010.04.29. 09:21:35
Hmm.. akkor ugrott a gyors prémem és az avatárom. (Egy időre míg a bank a paypalomra utalja a pénzt)
Dátum: 2010.04.29. 09:18:31
Álomvirág ment a 10-es. Én is láttam már scriptet hibázni ismeretlen kérdés esetén. Az, hogy a script használata az kényszer - teljesen igaz. Nem tetszik de igaz. Sajnálatos, hogy így van. Személy szerint soha nem használtam és nem is fogom. Ha elrontok egy kérdést, akkor az legyen az én bajom és legközelebb majd emlékezni fogok rá, így is megőrizve azt a tudást amit a kvíz során az ember megszerezhet.
Dátum: 2010.04.28. 15:01:16
Esetleg egy számlálót beiktatni rá, (ami hidden módon működik) hogy 10 hibás/javítandó értékelésnél vegye ki a játékosoknak adható kérdésekből, így majd az adminok javítják/törlik. Ezzel megakadályozva a visszaéléseket.