Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Napalm

Oldal: 1
Dátum: 2010.11.24. 00:05:11
egy olyan jellegű minimális javaslatom lenne, hogy engem személy szerint nagyon boldoggá tennétek, ha egyszerre el lehetne küldeni az összes állatot gyakorlatozni és ne kelljen egyesével végigbotorkálnom mindegyiken:) Csak egy kis gomb felülre, hogy elküldöd mindet gyakorlatozni?
Utána még egy üzenet, biztos hogy az összes állatod elküldöd x órára (természetesen válaszható) gyakorlatozni? Ennyi:)
ez ok, de honnan van az első több száz ezer LE, amivel eléred a kreatívat és a magas kivégzést?
Olyan minthogy csak az első pár milliót nehéz megszerezni, utána már könnyebben boldogul az ember:)
Itt honnan az első pár "milla"?
Hát ha ti mondjátok hogy teljesen szabályosan tolja, akkor elhiszem, de egyszerűen nem értem a stratégiát. Semmi vadászat, csak portya? De hogy lehet olyan brutálokat sajtolni játékosokból, hogy ennyi LE legyen. Én is nyomom amennyit csak tudom de egyszerűen a közelébe nincs annak a szintnek amivel ezt el lehet érni.
Nem tudom hogy biztos lehetek e benne, de nézd meg az adatait:

Legtöbb okozott sebzés: 156
Tulajdonságösszeg: 521
Szakértelemösszeg: 307
Teljesített küldetés: 31
Összes építés: 110.584
Zsákmányolt lélekenergia: 2.098.599
Elvesztett lélekenergia: 17.910
Helyes kvíz-válaszok: 600

szerintem ez horribilis és lehetetlen.
Ragaszkodom a 15-ös szintű barbapapa nevezetű végzetúr felülvizsgálatához, mert vagy csal, vagy én csinálok valamit nagyon nagyon szarul ebbe a játékba.
A Bajnoki viadalon lett a kategóriám győztese, de nézzetek utána, mert ez szerintem nem természetes. köszönöm.
Dátum: 2009.05.14. 00:01:45
Mi a józan paraszti ész? ránézel egy karakterre és megmondod mennyi LE- van nála amit lenyúlhatsz?
Dátum: 2009.05.13. 23:37:36
De ez csak szerencse kérdése nem? vagy van valami módszer amivel kiszúrható a fejős tehén?
Dátum: 2009.05.13. 23:30:41
a portyázás jól indult, jött az LE rendesen, de 3-as. 4-es szinten ilyenek vannak hogy 0, 2, 4, 25, stb. Nem is tudom mikor volt 100 felett a zsákmány:)
Dátum: 2009.05.13. 23:14:03
hát ez az, hogy lehet ennyit szerezni? Mert ugye mondjuk az én esetemben a kvíz kérdések 90%-a megvolt, minden nap portyázások, vadászat, és a közelébe sem vagyok ennek.
Dátum: 2009.05.13. 23:06:15
Nem azt mondom hogy csal, csak azt hogy tényleg aktív játékos vagyok és nem tudom elhinni hogy valaki ennyivel több LE-t képes szerezni és elsajátít egy olyan skill-t aminek elvileg (Wikidot szerint) a Tanulási szintje: 15
nem extrém ez kicsit túlságosan?
Dátum: 2009.05.13. 22:58:29
most komolyan, amúgy igen, Nyunyu-ról van szó. Nem értem. Hogy lehet ennyire extrém különbség két 4-es kari között és isten a tanúm rá, én folyamatosan megállás nélkül nyomom amióta elkezdtem az egészet!:D
Ennyi LE-t hogy lehet szerezni ilyen rövid idő alatt?
Dátum: 2009.05.13. 22:55:07
nah, akkor most valaki magyarázza meg ezt plz!
4-es szinten egyes világban van kivégzés?!?!
Ráadásul extrém magas?! hogy van ez?
Dátum: 2009.05.13. 22:09:16
Szasztok! Én azt nem értem, hogy lehet az, hogy megtámadok valakit, a végére többet sebzek , van hogy 20-al (4.es szinten vagyunk mind a ketten) és mégis ő nyeri a csatát. FOLYAMATOSAN!!!
Oldal: 1