Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Saphyr

Oldal: 1
Dátum: 2009.02.09. 10:51:03
Az még benne a pláne, h a szabályban ez áll: Ne kérdezz olyat, ami lexikális tudást igényel (pl. évszámok) vagy csak egy speciális csoport ismeri rá a választ (HKK, képregények stb).

Én mégis naponta találkozom ilyen kérdésekkel, amik vhogy mégis átmennek a rostán...
Dátum: 2009.02.09. 09:43:38
Feltettem ama kérdést, hogy "Az felsoroltak filmek közül melyikben nem játszik Will Smith?"

Értékelés: A feltett kvízkérdésed "Rossz kérdés" értékelést kapott!
Indoklás: Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Sőőőőt, még 1 figyelmeztetést is kaptam, hogy elveszthetem a kérdésfeltevés jogomat.

Ez már abszurd! Ez "túl speciális", de a naponta kapott mindenféle játékkal és mai mesékkel kapcsolatos kérdés nem az??
Úgy vélem sürgősen meg kellene reformálni a kvízt!
Dátum: 2008.10.14. 08:51:48
1. A kérdőjel valóban hiányzik a végéről.
2. A válaszokból kiderül, hogy melyik Napóleon, még ha az "I." hiányzik is a név elől.

Valóban eszméletlen... hmmm... érdekes kérdésekkel találkozhat itt az ember, de a szörszálhasogatás sem vezet sehova
Dátum: 2008.10.13. 10:42:44
Nem, nem szakítottam meg a vadászatot, de azóta már előfordult megint egyszer.
Dátum: 2008.10.11. 10:54:43
Nekem tegnap még volt 13 "jó kérdés" értékelésem, ma van 10 és 3 rossz (fogalmam sincs, hogy melyik az a 3) Ugyan azt írja, hogy 0 "azonnal törölni" értékelésem van, mégis a legutoljára feltett kérdésem (amelyre már sokan válaszoltak és eddig jó kérdés volt) mára "azonnal törölni" lett. Nem igazán értem...

És a másik problémám:
Az ehhez a vadászathoz tartozó kérdésre sajnos nem tudtál helyes választ adni.

Nagyon nehezen tudok úgy jó választ adni ha még kérdés sincs. Bevallom vannak gátjai a képességeimnek
Oldal: 1