Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mary Lou

Oldal: 12
Dátum: 2009.05.22. 13:02:07
Az alábbi játékok közül melyik műfaja RTS?
Half-Life
WarCraft 3*
Colin McRae Rally 2005
Worms
Most kaptam kérdésnek! Nem ismerem ezeket a játékokat, csupán hallomásból. Legalább az RTS rövidítés jelentését odaírhatta volna a kérdés feltevője! Mázlim volt a válasszal, mert éppen jól tippeltem, ettől függetlenűl szerintem spec kérdés és csak egy bizonyos kör tudja rá a választ.
Dátum: 2009.05.22. 12:44:15
Mikor van Eszter nap?

Január 3
Október 12
Augusztus 8
Május 24*

ez volt a kérdés, értékelés rossz, hibás érdektelen lexikális tudásra utal. BAROMSÁG!!!! egy perc alatt utána lehet nézi a neten és arról nem is beszélve ha ez rossz akkor nekem honnan kéne tudom hogy Olga, Kálmán és Mária, Frigyes, Kata vagy bármilyen másik név mikor van a naptárban! ha az enyém rossz volt akkor töröljétek az összes ilyen kérdést!!!!
Dátum: 2009.05.21. 18:47:18
Hány tonna 10mázsa ?
0,7
2
1*
100

szerintem 100 mázsa 1 tonna és nem 10. aki értékelte cserélje le a szemét ,de legfőképpen az agyát! szerintem töröljétek ezt a kérdést, mert gyakorlatilag nincs benne helyes válasz.
Dátum: 2009.05.21. 17:26:37
nem fer a dolog mert mint írtam egy idősebb kérdését értékeli egy olyan fiatalabb aki nem tudja a helyes választ és ezért rossznak titulálja a kérdést! lassan már kérdést sem merek feltenni, mert valami agyament tutira lehúzza! szerintem vannak az oldalnak karbantartói akik gondolhatnának ilyesmire. nem ez az első közösség aminek tagja lettem, tisztában vagyok a dolgokkal! baromira idegesítő mikor felteszem a kérdést még utána is nézek a neten több helyen is hogy tutira helyes legyen és mégis lehúz valaki mert neki egyszerűbb a rossz kérdés gombra kattintani mint egy kicsit művelődni vagy körülnézni a világban.
Oldal: 12