Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Lollypop

Oldal: 1
Dátum: 2009.07.15. 21:48:45
Rögtön holnap bátorkodnám létrehozni a 'Zafír klán' szövetséget

aki akar jelentkezzen!
Dátum: 2009.07.12. 21:41:33
én csak idéztem a topic nyitójától,majd hozzá tettem amit gondolok....kb ő is ugynezt írta,csak én szakértelem szinten írtam tovább....
Dátum: 2009.07.12. 21:24:07
figy,nem én nyitottam a topicot,én csak ötleteket írtam.Meg a többiek is.Azért nyitották ezt a topicot nem?Ha nem is valósulnak meg ezek az ötletek,akkor is jó ide irogatni és kimeríteni a fantáziád
Dátum: 2009.07.12. 16:00:37
de persze csak a férj beleegyezésével x)
Dátum: 2009.07.12. 15:59:34
"Végzetúrcsemeték
- létrehozása (házasság után szakértelmi vonalon. a két fél fejlesztésének vektoriális összege ...)
- nevelését (mondjuk a kennel hasonlatára lehetne akár ovi/iskola is )
- funkcionális kezelése (mint a harci állatainknál, a szakértelem vonalon keresztül)"

ehhez is hozzá szólnék
hát a gyereket ugye nem a gólya hozza...hát igen akkor szakértelem vonalon meg el tom képzelni

Tanulás X (akkor már érett végzeturak kellenének tanulás 20-25 körül)

amikor elérik azt az X szintet tanulásban,eleve ott lenne egy olyan hogy házasság...azt is fejleszted X szintig,meg a tanulást,és előjön egy új szakértelem(időközben persze több is ),az a bizonyos "Csemeték"...és ezt felfejleszted X szintre és lehet X gyereked
és amíg várandós a mama kapsz mondjuk plusz 20% bónuszt,aztán ha megszületett akkor mondjuk még két hétig 10% bónuszt,és ez egyre csökken ahogy elkezd járni iskolába ahol kitanulja a végzeturság/nőség lényegét....
Dátum: 2009.07.11. 17:43:02
lehetne olyan is a házasság,hogy pl. a szövetségi épületek közt lenne olyan hogy templom és X szinten lehetne benne házasodni,meg pl. (bár ez nem ide tartozik) hogy lenne benne egy bónusz a harchoz stb.
meg ha már van gyakorlótér akkor ilyen lovagi tornákhoz a nőkért is lehetne egy ilyen viadalos épület,ahol meg lehetne rendezni
és ha már a szövetségi templom meglenne,megrendezhetné a két embernek a szövetségük az esküvőt!
nászajándékba kaphatnak LE-t,kufártól sok drága holmit...
Oldal: 1