Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Solikka11

Oldal: 12345
Dátum: 2010.03.03. 18:02:54
A szövifórum szerintem tökéletesen olvasható és nem zavaró.
Dátum: 2010.03.03. 10:49:54
Az egyik design elem sok helyen bugos. A karilapon az "Eredmények és tettek" szöveg hátterére gondolok. Ott jól működik, de például fent a hirdetésen amikor látszik, vagy a lejátszott csatáknál, vagy alul a Harmonetes hirdetésnél is hiányzik a bal oldali lezáróeleme a háttérnek. Sztem még pár helyen így van csak nem vettem észre.

Illetve ha megnézek egy már lejátszott csatát, a két karakterkép el van csúszva egymáshoz képest
Dátum: 2010.03.03. 10:39:25
Ha megnézek egy már lejátszott csatát, akkor a


xy - xy. szintű végzetúr
Ugrás a karakterlapjára

Szöveg mögött a háttér bugos. Csak a jobb olali lezáróeleme látszik.
Dátum: 2010.03.02. 21:55:41
Aki keres az talál....találtam egy rejtett hibát
A toplistán, ha az általános listán állsz és rákattolsz a "mutasd a saját helyezésem" gombra, akkor az utána betöltődő oldalon ugyannek a gombnak már nincs háttere, csak egy kis maradéka
Dátum: 2010.03.02. 21:33:02
Na ez már valami kedves Végzetúr csapat!

Nagyon bejön az új design, az új színvilág, meg minden. Még azt sem mondanám, hogy szokni kell, pedig eleinte mindig zavarnak az ilyen drasztikus designváltások. Bár picit világosabban látom az oldalt mint amilyen valójában mert a notebookom monitora nem igazán tökéletes minőségű

Nem nagy dolog de megemlíteném amilyen hiányosságokat, hibákat észrevettem:

- Néhol még van pár pixeles elcsúszás. Például a logó alatt ahol kiírja mindig a kiválasztott oldalt., hogy "Portyázás" vagy "Karakterlap - xy" balra van csúva kb 10 pixellel, vagy csak a háttér nem szimmetrikus nem tudom:) . A szövetség neve a karakterlapon függőlegesen nincs középre igazítva.

- A lapozógombok, feke alapon pirossal kicsit érdekesen néznek ki szerintem.

- A toplista első ránézésre túl sötét, leginkább a sötétebb sorok ( ugyebár minden második sor ilyen).

Azt hiszem ennyi, gondolom látjátok milyen "hatalmas" hibák ezek XD

Gyors is, jó is, stb...

Firefox 3.5.8-al tesztelve
Dátum: 2009.06.30. 20:20:32
Egyetértek! Ha Miklósék nem hagyják figyelmen kívül az ÁFÁ-t az a normális. Ha pedig igen, vagy valahogy kompenzálják akkor az egy kedves gesztus tőlük. (Most ne nézzetek hülyének, természetesen én is örülnék neki ha kevesebbe kerülne, de akkor is ez a véleményem )
Dátum: 2009.06.29. 22:50:49
A Gyémántok Szent Szövetsége várja a jelentkezőket a Világ 2-n!

Jelentkezhetnek tapasztalt és új játékosok egyaránt! Mindenkit szívesen látunk! A heti építés magas, de így hamar erős szövetséggé válhatunk, és megközelíthetjük a TOP-ot! Aki érdeklődik olvassa el a szövetség adatlapját és ha tetszik a szövetség akkor jelentkezzen bátran! Jelenleg 3 hely van még a szöviben, úgyhogy hajrá!
Még egy hónapja jeleztem kb. hogy a "A világ urai nagyszövetség" Világ1 -en lévő szövi adatlapja elég durva, de még mindig úgy van...
Dátum: 2009.06.28. 00:02:06
Na megvan a nyertesünk. Mormord tökéletes választ küldött privátban! Gratulálok!
De a többiek is nyugodtan próbálkozzanak, mert még nem rég került ki a feladvány! Egy ideig, ha többen is gondolkoznátok még rajta akkor szerintem hagyhatunk rá időt.
Dátum: 2009.06.27. 23:46:17
Hmm na ez aztán a fejtörő Le volt írva oda ahol olvastam a feladványt!
Ne aggódj nem mindennaposak, de vannak ilyen agyamentek páran...Én is kaptam pár üdvözlőlevelet amikor mondjuk 5-ös szinten valakit vagy 5-6 szor leportyáztam és szedtem összesen vagy 6000 LE -t Sőt sokkal durvábbakat is írtak már, ez van el kell fogadni szerintem ilyenért nem nagyon fogják még bannolni az illetőt, legfeljebb ha folytatja!
Dátum: 2009.06.27. 23:28:16
Igen, nagyon nehéz Eddig nem ismerek olyat aki rájött volna (én sem jöttem rá). De valaki most privátban már majdnem jó megfejtést küldött.
Dátum: 2009.06.27. 22:11:43
Sziasztok!

Van számotokra egy kérdésem, aki erre rájön az hivatalosan is megkapja a zseni címet!

-----------------------------------------

Egy bizonyos szigeten csak meghatározott szemszínű emberek élnek. Mindannyian tökéletes logikával gondolkodnak, tehát ha valamire rá lehet jönni logikus gondolkodással, akkor ők rájönnek azonnal. A saját szeme színét senki sem tudja. Minden nap éjfélkor egy komp érkezik a szigetre. Mindenki, aki rájött, hogy milyen színű szeme van, elmehet a szigetről. Mindenki tudja, saját magán kívül mindenki másnak a szeme színét, és fejben tartják, hogy hány ember van az egyes szemszínekkel. DE! SEHOGYAN SEM KOMMUNIKÁLHATNAK! A szigeten mindenki ismeri és betartja a szabályokat.
A szigeten 100 kékszemű és 100 barnaszemű ember van. És a Mester(akinek zöld szeme van, de ez lényegtelen). Tehát minden kékszemű ember lát 99 kékszeműt és 100 barnaszeműt és a mestert. DE! Nem tudják, hogy melyik szemszínből mennyi van. Tehát a saját szemükről akár azt is gondolhatják, hogy piros vagy lila stb.…
A Mester mindössze egyszer beszélhet az ott töltött véget nem érő idő alatt. Egyik nap kiáll az emberek elé és ezt mondja:
„Látok valakit akinek kék a szeme”

A kérdés: Hányan hagyják el a szigetet és hány nap múlva?
(Természetesen nem olyan válaszra kell gondolni, hogy, megnézik magukat egy tükörben vagy stb.… a megoldás meglehetősen nehéz, de logikus. És egy kis segítség: A válsz nem az, hogy: „senki sem megy el a szigetről”)


---------------------

Várom a válaszokat...sok sikert
Így történt:
Ma, 18:06 Sheriff Of Nottingham **** Te nyerted a csatát.
A jutalmad 100 lélekenergia és 1 TP. Csata leírása

Ma, 17:57 Sheriff Of Nottingham Pyrokar Te nyerted a csatát.
A jutalmad 1 lélekenergia és 1 TP. Csata leírása


És gondolom értitek hogy 9 perc alatt nem vadászhattam össze 100-at... bocs 98-at.
Amúgy bocs a stílusért csak ez nekem nagyon durvának tűnt
Gyógyital lehetséges...Vagy vett cuccokat , eladta, megint megvette, megint eladta De a szint lépés... Mégha láthatatlan is volt, akkor is 120 lenne a max helyes kvízválasz.

És nem néztem el, 112 LE volt nálam... közvetlenül utána megtámadtam mást is és a 112+1-ből lett 213... Szóval 100-at szereztem tehát nem lehetett 1 nálam eredetileg...ennyire azért nem vagyok hülye
Ha valaki ezt megmagyarázza fejet hajtok előtte:

Győzelem: Vereség:
Rubin horda ellen 0 1
Gyémánt horda ellen 0 1
Összesen: 0 2
Legtöbb okozott sebzés: 0
Tulajdonságösszeg: 140
Szakértelemösszeg: 0
Teljesített küldetés: 0
Összes építés: 0
Zsákmányolt lélekenergia: 0
Elvesztett lélekenergia: 1
Helyes kvíz-válaszok: 144

Cucc: buzogány + bőrpáncél


Pyrokar (VILÁG2 - 1. szintű)

1 LE-t tudtam tőle rabolni (112 volt nálam)

Kérdésem: EZ MI A SZ*R???
Dátum: 2009.06.27. 00:30:44
Sziasztok!

Aki szeretne egy gyorsan fejlődő szövetséghez csatlakozni, az lépjen be a Gyémántok Szent Szövetségébe! Az építés elég sok hetente, de csak így válhatunk nagyon gyorsan fejlődő szövetséggé! A szövetséget most hozom létre! Aki szeretne esetleg velem együtt alapítótag lenni az írjon nekem!

Világ2
Sheriff Of Nottingham
Dátum: 2009.06.22. 12:24:22
Sziasztok!

Nem olyan nagy hiba de már egy jó ideje (kb 1 hete) a menüpontok nem sárgulnak be ha küldit teljesítek vagy ha szövetségi esemény van, meg semmi esetben sem!
Dátum: 2009.06.16. 20:24:18
Magyarul.mit.jelent.a.red.angol.szó?
Fehér
Piros
Sárga
Kék

Ez hülye...no komment
Dátum: 2009.06.13. 21:12:01
Melyik városban található a miskolci Herman Ottó Gimnázium?
Mucsaröcsöge
Miskolc
Budapest
Debrecen

Nehéz....

A Görög és a Perzsai csaták hogy vanak sorendben?
Szalamiszi,Maratoni és a Thermopülei
Maratoni,Thermopülei és a Szalamiszi
Maratonnál csak
nem volt ijen


ijen...Meg értelmetlen válaszok.
Oldal: 12345