Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Void

Oldal: 1
Dátum: 2012.06.12. 16:46:19
Köszönöm, akk megpróbálom,mert azóta nem sok időm volt ezzel foglalkozni.
De örülök,h más szerint is egy bug ez
Dátum: 2012.06.08. 10:03:32
Sziasztok!

Épp az elmúlt percekben történt velem, hogy a 45. entitásom leöltem, kiválasztottam a kincsemet. Eddig semmi gond. (világ 2)
Utána rámentem a karakterlapra és ELTŰNT az epikus kincsesládám
A másik világon lévő karimnál megnéztem a ládát és nincs arra utaló leírás,h entitás csata után ha kincset választok,akk eltűnik a láda..
Most tényleg elbuktam a ládámat?
Dátum: 2010.05.16. 17:16:42
Rendben köszönöm a címet, máris nekilátok írni!
Dátum: 2010.05.16. 09:36:48
Sziasztok!

Érdekes probléma állt fel karakteremnél,amiről eleinte azt hittem,hogy csak egy kis hiba, vagy nagyon rossz vicc.
De sajnos elég komoly, úgyhogy először itt nyíltan kérek segítséget.

Tegnap este szintet léptem és a tapasztalati pontom nem nullán,hanem kb -13 000-en volt.
Nem értettem a dolgot,ezért ki-be lépegettem,de hiába..
Néztem portyánál,vadászatnál és térkapus csatánál is: rendesen számol vissza nulla felé.

Tehát úgy néz ki,hogy kb 25 ezeer xp kéne az 56-os szinthez (jelenlegi állás: Tapasztalat: -12.587 / 13.370 TP)

Tegnap este eleinte jót mulattam ezen,de most már nagyon nem vicces, tönkre teheti ez összes eddigi fáradozásaimat a szerón!
Ugye van valaki,aki vissza tudja állítani az xp-met,vagy egyéb megoldást találni,hogy helyre álljon a karakterem?

Tisztelettel

Gaara
Köszönöm Craslorg és Orr... !
Ennyi biztatás pont elég, a lényeg, h rossznak ne minősítsék
És igen, egybe fogom majd írni
Sziasztok!
Ezt próbáltam minél érthetőbben megfogalmazni, de mégis jobban érezném magam, ha itt megerősítené vki, h jó-e a kérdés, vagy túl bonyolult:)

A legfőbb közjogi méltóságok közül melyik poszt a legelső, azaz a legnagyobb rang Magyarországon?
köztársasági elnök
miniszter elnök
alkotmánybíróság elnöke
legfőbb ügyész

Tulajdonképpen, ha rangsorolni kéne, akkor a köztársasági elnök a legelső, és erre akartam kilyukadni.
Jó,számszerű és szárazanyag. Ez tényleg lehet kizáró ok,elismerem.
Ugyanakkor szerintem meg lehetne tippelni.Nem kell ahhoz szakembernek lenni,hogy tudjuk,hogy rengeteg termál- és ásványvíz van Magyarországon. nem vagyok szakember,csupán úgy gondolom,hogy ha Én kapnék vmi hasonló kérdést ami a hazánk földrajzával kapcsolatos,és nem tudnám,akkor a kérdés megválaszolása után már biztos,hogy megjegyezném,meglepődnék vagy legalább elgondolkodnék rajta(mert a saját hazánkkal kapcsolatos).
Tehát abból indultam ki,hogy ha egy icipicit mélyebbre megyek az általános földrajztól egy számszerű tényig,abból nem lesz baj.
Ugyanis erre az értékre büszkék lehetünk.Aki meg így szám szerint nem tudja,reméltem majd meglepődik,de nem azt gondolja hogy spec kérdés.
De legközelebb ien adatokat vagy ebből a témából akk tényleg nem kérdezek,mert ezek szerint nem sok embert csigáz fel,hogy mennyi "kincs" van Magyarország alatt és hol.de hangsúlyozni szeretném,hogy nem az a baj,ha vki nem tudja! inkább az,hogy nem is érdekli csöppet sem.Nekem legalábbis ez jön le ebből.
Na további minden jót!
Tisztelettel
void
sziasztok!
Ezzel úgy mégis mi a baj?:

Körülbelül hány köbméter termálvíz tör fel egy évben Magyarországon?

60 000
160 000
260 000
360 000

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Speciális?Ebben mi? most inkább nem írok hosszasan dühömben,de könyörgöm vki magyarázza el,h mitől spec kérdés ez.
Lehet,h igazad van,csak egy rögtönzött ötlet volt.
Nem tudom,miért,csak úgy eszembe jutott.
Elvileg a Mathias Rex tényleg csak az aláírása volt Mátyás királynak.
De ha ennyire buta kérdés,akkor nem foglalkozom a helyesírással,meg a negyedik válasszal ,mert ha picit is gondolkozok,100x jobb dolgok jutnak az eszembe,amik egyébként nem hülyeségek.
Na,mind1,akkor is muszáj volt megkérdeznem
Sziasztok!
Kíváncsi vagyok,mi a véleményetek erről:
Ki vagy mi a "Mathias Rex" ?

Mátyás király aláírása volt
egy ragadozó dinoszaurusz volt
Rákosi Mátyás kutyáját hívták így
egy fantasy lény

Ha jól tudom,akkor Mátyás király aláírása volt.
"Legutoljára feltett kérdésed
Melyik országban lőtték le 2009. április 16-án Rózsa-Flores Eduardót?

Argentína
Mexikó
Bolívia
Brazília

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ."

valóban az,rájöttem
Tiszteletem!
Eddig is volt pár kérdés,amitől hasra estem,de miután nem fogadták el az alábbi kvízkérdésemet:
Melyik mesében szerepelnek a "kristálygömbök" ?

"Hupikék Törpikék
Inuyasha
Dragonball
Pokémon

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ. "

Akkor egyenesen felháborodtam,amikor láttam egy oian kérdést,ami valahogy így szólt:
Hány kristálygömböt kellett összeszednie Shongokunak?
Nem tudom,ezt ki fogadta el,és miért nem speciális,de akkor ezek után milyen jogon lett visszadobva az Én kérdésem azzal,hogy speciális?
Az enyém még egyszerűbb is,mert nem konkrét tényre ill számra kérdez,hanem csak a mesére.
Igazságot kérek!...
További minden jót!

ui.: elnézést kérek mindenkitől,ha nem megfelelő a hangnemem,de nagyon dühös vagyok.
Oldal: 1