Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Barbey

Dátum: 2012.09.19. 12:41:49
Bocsánat, de az előző postomban helytelenül írtam a VT feladat meghatározását. A leírásban az áll hogy, Szerezz az általad indított portyában összesen X lélekenergiát. Úgy érzem, hogy az általam indított portyákban a Le szívással szerzett LE eléggé jól fedi a megfogalmazást.
Dátum: 2012.09.19. 11:57:03
A rabolj x LE-t feladatban a lélekszívást nem számolja be. Jó lenne valami korrekció jóváírás ennél a feladatnál a lélekszívott összegre, mert ha LE szívással lemegy a megtámadottnál lévő LE a transzcendálisa alá vagy a közelébe akkor nincs illetve alig van rablás hiába sikerült jo esetben több ezret is levenni tőle.
Dátum: 2012.09.05. 15:23:38
A kihívási lehetőség a saját hordabeli karakterek ellen.
Akár valamilyen relikviához kötve is.
Dátum: 2012.09.02. 13:11:50
Nem változott az alap, fertőzés csökkentésének ára szint *300 LE. ezt csökkentik bizonyos tárgyak event jutalmak. Valamit elnézhettél a kettő között több mint 50 szintnyi táv van még annyi 68. szint felett szintenként nem 1, hanem 2%-kal lehet a fertőzést csökkenteni.
Dátum: 2012.08.25. 07:35:58
Szerintem a cset maradjon így ahogy van, funkcióját tökéletesen betölti. Tudsz rajta segítséget kérni, meg tudod beszélni az esetleges problémáidat. Az hogy kevesen használják meg hogy mire az pedig rajtunk játékosokon múlik. Talán az még hiányzik, hogy legyen egy jelzés magában a játékban hogy xy végzetúr/hölgy a cseten beszélni szeretne veled. Nem kell ebbe még külön játékot is beleszervezni. Ehhez nem kis szabad kapacitásra lenne szükség. Játékra itt a végzetúr ha pedig még másra is vágysz ott a net.
Dátum: 2012.08.23. 18:49:31
Az lehet erre nem gondoltam 187 AF pontja van.
Dátum: 2012.08.23. 18:35:05
Valaki segítsen hogy van ez.
Kihívásban összemért szakértelem transdestrukció: Az első próba tehát transzdestrukció lesz.
Ezt a szakértelmet összemérni nem lesz egyszerű. Ez a szakértelem ******* specialitása. Most sajnos te veszítettél.

Ez igen érdekes mivel az ellenfél karakterlapján egyetlen egy VT medál sincs és ezt a szakértelmet csak a VT teljesítéséért lehet kapni.
Nekem van 2 transzdestrukcióm (1 VT medál). Tudtommal a 2 több a nullánál.
Dátum: 2012.08.23. 14:21:44
Ez a Xeno kristály probléma szépen a szőnyeg alá lett söpörve, ez a hozzáállás elég elszomorító.
Dátum: 2012.08.23. 10:04:17
A kalandozásnál az itallogyasztást be lehet állítanii csak őskő, csak LE-be .... stb.
Lehetne még egy pont : "Én választom ki hogy a próba során melyik italt használom, vagy feladom a próbát."
Dátum: 2012.08.23. 09:57:59
Ezzel azokat próbáld meggyőzni akik az első event óta csinálják ezt és nem a saját teljesítményük miatt maradtak le a jobb nyereményekről hanem a csapatválasztás miatt, nem 1x és nem is 2x és ugye az 1-2 % kedvezmény elég sokat jelent az idő múlásával.

Egyetértek Quellon-nal.
Dátum: 2012.08.15. 11:09:23
csak a saját világodban lévőkkel privátozhatsz. Világ fülnél ha a nevére kattintasz akkor feljön egy 3 soros ablak privát, karakterlap, tiltás. Itt tudsz privizni.
Dátum: 2012.08.13. 16:46:37
már lehet van esszenciakonverter
Típus: relikvia
Szint: 90
Az esszencia konverter segítségével 4 azonos esszencia felhasználásával előállíthatsz egy katalizátor esszenciát, ha van alkimista laborod.
Ár: 20000 Lélekgyémánt, 20 Őskő
Dátum: 2012.08.13. 09:58:01
Egy picike újitást ha még be lehetne rakni. Most hogy vátozott az oldal és a karakterek feje mellet megjelennek a támadás és kihívás ikonok nem lehetne ezt a két kis ikont a csatajelentésnél is betenni az ellenfél feje mellé?
Dátum: 2012.08.10. 18:48:35
A karakterlapon kattints az aktuális felszerelésed valamelyikére , fegyveredre, gyűrűdre, stb (viselt tárgyak, ) . Kapsz egy csere ablakot ott a legördülő listában ( GYK: az aktuális felszerelés neve melletti ablak) eléggé olvashtatlan a tárgylista
Dátum: 2012.08.10. 12:16:52
Csak annyit jeleznék, hogy ha a karakterlapon a tárgyra kattintok és feljön a csere ablak akkor a legördülőmenüben elég szerencsételen a színválasztás fehér alapon a világoszöld nem igazán látszik, igaz a kiválasztott a kék alapon már jól olvasható csak ahhoz végig kell pögertni az egészet hogy megtaláljam amit keresek.

Szerk: megmondanád ebben mi nem tetszett hogy lepontoztad?
Dátum: 2012.07.27. 20:31:02
10 napig nem voltam, úgy látom semmi sem változott az ügyben.
Dátum: 2012.07.14. 16:41:10
hmm..... A kristályhorda hanyas szintől is van?

Ha hallgattál volna......

Legalább valalmi indokot is irjatok hog miért is lenne ez rossz?
Dátum: 2012.07.14. 13:36:34
Miért lenne az baj ha lehetne őket ütni amennyiben a katakombába vonult ebből az égvilágon semmit sem érzékelne, sem a karaktere sem a szövetsége? Le-t nem lehetne rabolni tőlük csak amit az EH alapból is adna az ep-jük pedig ugyanúgy változna mint normál esetben, ha pedig kilépne a katakombából maxon lenne az EP-je és a VP-je.
Aktív játljos csak a szövetségi háború elől bújik el a többi meg azért mert vagy abbahagyja de törölni nem akarja vagy szünetelteti a játékot.
A vesztes csaták nem számítanának bele a szövetségi háborúkba. Az aktív játékosoknak több célpontja lehetene az ismételhető jobban pörögne bevállalva azt, hogy nem lehet tőlük rabolni semmit.

Hozzátenném hogy jobb szívvel vernék laposra naponta többször is az ismételhető küldi miatt egy katakombást mint egy aktív játékost.
v3 nem találkoztam kérdőívvel pedig nem keveset vadásztam a mai napon.
Dátum: 2012.07.13. 13:10:13
Katakombába vonultak üthetővé tétele valamilyen módon úgy, hogy a katakombában lévő karakter semmi kár ne érje viszont teljesen ne legyenek kivonva a játékból, ha nyer ne kapjon TP-t és LE-t sem. A támadó ugyanúgy vesztene Le- mint normál esetben győzelem esetén EH-sként kapná amit az Eh 0 rablás esetében adna Vf-esként semmit. Az EP-je ugyanugy változna, annyi megoldással, hogy ha kijön a katakombából maxra ugrana az EP-je. Valami ilyesmi.

A fő az üthetőség lenne a többin meg lehetne finomítgatni.