Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Barbey

Dátum: 2009.09.10. 21:37:59
Ha megátkoznak az csak akkor múlik el ha leveszik rólam vagy van időkorlát is?
Gabben: Lehet ,hogy mint kérdés jó de ez itt nem megfelelő, többek közt reklámnak minősül.
Dátum: 2009.09.10. 10:07:33

Toltotted plusszban is, vagy mindig a minimum LE-val olted a manokat?
Valamint megkerdeznem a szintedet is, ha nem leszek vele tul indiszkret.

Most 26 szintű vagyok, és elég sokat kellett kihagynom fertőzés gyógyításra meg cuccvásárlásra, Csak az alap LE töltöttem.
Dátum: 2009.09.10. 09:25:58
61 manó után + 33 tulajdonság pont. Gyors számolás utám ez kb 100000 LE be került volna ráment kb. 77000 LE meg a + 1 csp pilononként+ a vesztes csaták. Nem beszélve a 5 fertőzés csökkenésről. Részemről elég pozitív az eredmény, csak az a második relikvia kieshetett volna, azt sajnálom. Remélem megszerezhető lesz még valahogy
Dátum: 2009.09.09. 15:42:13
Melyik állítás igaz?

Minden bogár rovar, de nem minden rovar bogár.
Minden rovar bogár.
Minden bogár rovar, de nem mindegyik.
Minden rovar bogár, de nem minden bogár rovar.
Na ebbe jól belegabalyodtál. Nem mindegyik micsoda vagy akkor mégsem Minden bogár rovar? A 3. válasz értelmetlen. Felterjesztem egy törlésre
Dátum: 2009.09.09. 15:12:32
Egy kicsit lassíthattok mert még a második relikvia nem esett le, muszáj lesz sietnem
Dátum: 2009.09.09. 13:02:56
Jutalom? Nekem az is elég lenne ha visszaadná a végén a beleölt LE-t

winnie: 1% vadászott LE na az lenne csak a poén

A pontozásból úgy látom, kevés amit végső jutalomként felvetettem.
Tetszik, hogy egyesek mennyire vérkomolyan veszik ezt a játékot.
Dátum: 2009.09.09. 08:30:49
Hányas számú magyar hadsereg morzsolódott fel 1943 januárjában-februárjában a Don mentén?

Második
Első
Nem volt magyar hadsereg a Don mellett
Harmadik
Tagadás, törlés
Dátum: 2009.09.08. 18:29:18
Melyik kontinenshez tartoznak a Langerhans-szigetek?
Nagyon hasonló kérdés már szerepel az adatbázisban normális válaszokkal, az illetékesek majd eldönik, hogy ez maradhat-e?


Ki volt Ferenc József császár felesége?

Romy
Mariska
Nené
Sissi
Egy kérdésben nem elég, hogy szerepel a jó válasz, ezen lett volna még mit szépíteni. Talán megérdemel egy törlést.


Minek a rövidítése a WWW?

World Wide Wright
World Wrestling Confederation World
World Wide Web
Nincs jelentése, hasraütésszerűen adtak neki nevet.
Ez már bennt van normális válaszokkal (4. válasz)
Köszönöm, de sajnos hibás már irtam Hatesputnak a módosításról.
Csak azért irom ide ha felteszem nehogy spect kapjak érte.

Miről nevezetes London, Baker Street 221. épülete?
Itt "lakott" Sherlock Holmes
Itt van Madame Tussauds panoptikuma
Ez a Buckingham-palota
Itt épült fel a London Eye/Millenniumi kerék
Akkor gondolj arra, hogy esetleg 5 év múlva mennyire lesz ez a kérdés aktuális és mennyire általános műveltség, hogy egy sorozatot melyik évben épp melyik csatornán adták. Függetlenül attól, hogy kizárható az ilyen kérdések automaikusan rosszak. Ha jövöre a közszolgálati is műsorra tűzi akkor mi van? Amennyiben ez a kérdés elfogadásra kerül akkor joggal várhatná el minden balfék, hogy az ő ilyen jellegű kérdése is legyen elfogadva, ahogy te is hivatkozol más rossz kérdésére bezzeg az ővét elfogadták ....
Hát bezzeg, azok is kukába valók és reméljük minnél hamarabb ki lesznek rostálva.
Dátum: 2009.09.08. 08:55:26
A hiba az Ön készülékében van.
böngészőváltás, frissítés, víruskeresés, internet beállítások stb.
Dátum: 2009.09.07. 16:34:13
Van egy olyan növény amit Lucky Bamboonak is hívnak. Miért téves ez a megnevezés?

passz
nincs ilyen növény
nem téves a megnevezés
*eredetileg nem bambusz

Idióta, a feltevőtől kezdve az elfogadóig bezárólag.
Dátum: 2009.09.07. 08:30:08
Csabetta: Nem kell idétlen kérdéseket felhozni arra, mert a tied nem fogadják el, van elég kirostálandó kérdés amiket véleményem szerint szinte lehetetlen teljesen kirostálni, épp ezért lenne ez a topic. A fanatasy irodalom pedig még nem tartozik egyelőre az átlagműveltségbe kivéve ha valami világhírű műről van szó. A kérdésed nem ismerem, ha kvíz admin utasította vissza akkor valószínű neki van igaza. Minden hasonló cipőben járó ember figyelmébe ajánlanám a "Vajon elfogadják ezt a kvízkérdést, ha fölteszem?" topicot ott nagyon szívesen segítenek. Valamint a " A kvíz értékelésének rendszeréről" című topic témaindító hozzászólását.

Üdv: és további jó játékot.
Dátum: 2009.09.06. 18:42:53
Az akarattal nincs baj csak mind csóró akit elém sodor random isten Minyimum LE, üres hátizsák )
Dátum: 2009.09.06. 17:33:57
Senki sem ígért ilyen-olyan nagy jutalmat, mindeki maga dönthette el, hogy csinálja vagy sem a pilonozást. Egyetlen ami kicsit zavar, hogy az a játékos is jobban részesül a "jutalomból" aki alig tett valamit (30 pilon) az egészért míg a másik úgymond vesztes hordában lévő aki épp lecsúszik a top akárhányból az hoppon marad. Bár ez sem biztos hogy így lesz, de most számomra ez így jön le.
Nekem mindenesetre szinesebbé tette eddig a játékot.

Az első vérkeringést növelő csatám
Viskóti hulla: A csatában összesen 313 sebzést okoztál, és 22 sebzést kaptál.
Dátum: 2009.09.06. 17:07:15
Le szívnak? Kb mennyi %-ot, és mindig vagy csak vesztes csatáknál?
Dátum: 2009.09.06. 16:59:14
Lioness : A smaragdkövek örzői szövetség szeretettel vár És minden magányos hőst aki szereti a békét. V3
--- HESZ ---
Dátum: 2009.09.06. 16:54:00
Az a platinum amulett mit ad, és hanyadik pilonozás volt?