Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Barbey

Dátum: 2012.11.09. 18:21:53
1 igen (a plusz 5 növelés a maximum fölé a fertőzés legyőzésével kapod meg, ezt turbózva bármikor elérheted ha meg van a megfelelő nagyságú szakértelmed és a megfelelő mennyiségű turbód hozzá) 68 szintnél egy szakértelmet kiválaszthatsz aminek a maximális szintét állandóan +5 szintre fejlesztheted így nem kell turbóznod.

2 ugyan nem próbálatam de ha jól van leprogramozva a rendszer akkor nem maximalizált szakértelmeket nem is szabadna engedni kiválasztani.

3 a választahtó lista valószínű azért kolátos mert a többiszakértelmenei nincs maximuma.

3 Mindig azt érdemes növelni ami a játékstílusodhoz a leghasznosabb dolgot adja, hogy ne kelljen állandóan turbózni elsőre EH-snak az EH-t VF-esnek a VF-et. Másodjára (nem tudom hanyas szinttől) krono, esetleg vadásznak a spektrálist, portyásnak kreativ ,stb...
Dátum: 2012.11.08. 18:08:51
hmm. ehhez tudni kellene mi is az a bizonyos képlet. (a szint x 2, max + 90 is egy képlet )
Dátum: 2012.11.04. 08:43:06
A kérdés egyáltalán nem lexikális, inkább csak rosszul fogalmazott a végét kell javítani a hang terjedési sebességére.
A hang terjedési sebessége függ a légnyomástól ezért kell egy egységesen megválasztott környezeti leírás, ugyanúgy mint pl a víz térfogatánál. De ezt majd-már fizika órán tanulod (tanultad).
Dátum: 2012.10.30. 13:08:01
Csak annyi, hogy ha a rablásod nem éri el a maximum rabolható mennyiséget akkor X%-al megnyomja a kapott LE-t de csak a rabolhato mennyiségig. Sajnos ugyanez vonatkozik a +LE-s állatfelszerelésekre is.

(nekem is szimpatikusabb lenne ha az alap rablás lenne maximalizáva és erre még jönnének a karakter által megszerzett bónuszok, hisz vesztes igy-is úgy-is ugyanannyit vesztene. )
Dátum: 2012.10.29. 12:13:13
de aki meg nem csatlakozott szövetséghez az mit tud csinálni ezzel a feladattal?


Kénytelen lesz csatlakozni valamely szövetséghez, ha meg akarja oldani.

De a térkapuból pedig igen szépen potyognak a relikviák. Amennyiben nem egyből beváltod vagy eladod hanem gyüjtogeted már is egyszerűbb és megoldani ezt a VT-s feladatot és netalán ha még plusz van eventes aukciós bérleted is ami 2 dukátot ad egy gyűrűért vagy nyakláncért akkor meg szinte egyből megvan.

A térkaput pedig ajánlatos építgetni egy kezdő szövinek is legalább 12 szintig, de minél magasabb annál jobb.
Dátum: 2012.10.27. 12:15:02
Akkor nincs értelme, ennyi erővel a JV is berakhatna egy körforgó bónuszt az egyes hordákra nem kell hozzá épület ha csak a +10 % a cél.

A toplista közepén állok és nem vágyok más által kiharcolt bónuszokra, ami kell - kellet azért megküzdöttem.
Dátum: 2012.10.27. 10:37:37
Ha nem LE-ből épül akkor pont a célját veszíti el, azaz hogy legyenek értelmes bónuszt adó, hosszú időn át építhető épületek.

Az én meglétésom erre, hogy ebben az esetben a toplista felső 1/3 szintűek el is döntik az építési versenyt egy 60 szinten lévő játékos nagyságrendekkel kevesebb LE -t tud érdemben építeni mint a toplista tetején állók, ezzel el is dől hogy melyik horda viszi a pálmát, ennek következménye lenne hogy az abban a hordában lévő játékosok idővel a 10 % LE bónusszal jóval erősebbek lesznek a többi játékosnál.

A HT egyezmény pedig pont arról szól bár szerintem ezt tudod, hogy melyik nap melyik szövi birtokolja a HT-t és ez egyáltalán nem verseny a HT építését pedig a lélekkútból símán megoldják, tehát egy fikarcnyi LE-t sem kell a játékosoknak áldozni rá. Na ezt ha a hordák között is tető alá tudod hozni minden tiszteletem a tiéd.
Dátum: 2012.10.26. 09:36:40
Hát nem is tudom, fenntartásaim vannak mivel nagyban függ mások teljesítésével, olyan kufárcsata filing érzésem van, tolod bele a LE-t de nem tudod mi lesz az eredménye. Egy szövetségnek jobban összetartó ereje van a HT-hoz, arról nem is szólva, hogy akik birtokolják azok símán a lélekkútból felhúzzák a napi adagot (ht egyezmény)
Talán ha nem LE -ből épülne, hanem annak alapján nőne az épület, hogy melyik horda mennyi erőforrást használ el vadászatra, portyára, térkapura , de ez sem biztos hogy jó megoldás.

Viszont egy hónapos eventben szívesen tesztelném, aztán ha jó és a nagy többségnek tetszik akkor hajrá.
Dátum: 2012.10.24. 10:21:42
Mi a ráció abban hogy a landragornál számítja hogy mennyit portyáztál előtte?

CSP-t használ, a portyás LE szívás nem működik, a + Le-s álaltfelszerelés nem működik , ha többször egymás után ütöm nem fáradok....

Tudom ez van ezt kell szeretni ......
Dátum: 2012.10.23. 13:49:13
Köszönöm , a kiválasztást ki se próbáltam, bár nekem szimpatikusabb lett volna ha egyből látom mindnek az árát, de nem nekem írják a prg-t
Dátum: 2012.10.23. 10:10:07
A hűségszilánk és a templomkristály beváltásánál az egyes tételeknél jó lenne ha mellé lenne írva, hogy mennyibe kerül. (10 kiégett őskő; x db)
Dátum: 2012.10.09. 16:27:19
Landragor event alatt a manapilonok aktiválása beszámít a VT -ben a vadászat küldetésbe?
Dátum: 2012.10.08. 10:31:48
Miklós hozzászólása 2009.03.12
A kapott sebzés annyi %-kát gyógyulod vissza, ahányas a sebgyógyítás szakértelmed, plusz gyógyulsz még egészség-20 ÉP-t, de nem lehet több életerőpontod a gyógyulás után mint a csata kezdetén volt.
Végül nem 5, hanem 8 szintkülönbség lett a fegyverre / varázslatra.


A tapasztalat az ha csak az egyik kiesik a megadott szinthatárból már nincs gyógyítás.
Dátum: 2012.10.02. 09:17:52
Köszönöm bevált.
Dátum: 2012.10.02. 08:24:40
Csak a Végzetúrnál jelentkező hibám van, minden lapbetöltrésnél leugrik a lap aljára, pl a fórumnál már nincs probléma (az ajánlásoknál egész jó ). Valami megoldás ötlet?
Dátum: 2012.10.01. 13:07:55
Mivel ennyire kíváncsi vagy elárulom neked, mert egyezerűen nem tudok ennyi időt rááldozni a végzetúrra, a +1 jutalom símán minden erőlködés nálkül meglenne de már ez sem érdekel. Azt azért megjegyezném hogy a többi eventben vajon miért tudtam a maximum nyereményeket elérni azt sem adták csak azért oda mert a jó csapatot választottam.
Dátum: 2012.10.01. 09:26:08
V3. Innatlozad követője

Az első helyről és majdnem a legkevesebb csapattaggal a fantasztikus szabályrendszerr nyújtotta lehetőségek alapján az utolsó hét előtti pár napon megnőtt csapatunk a legnagyobb létszámra és lecsúsztunk a 3 helyre mivel nekem csak az első hely lett volna, innentől részemről már érdektelen az egész, sajnos a +2 jutalmat pedig egyéb okok miatt amúgy sem tudtam volna teljesíteni. Az utolsó hét pár napi mentsük ami menthető és a 2. csapathelyezést megcélozva még aktívabb játékkal a különbség nemhogy csökkent de folyamatosan nőtt. Így arra a döntésre jutottam, hogy ezzel ezt az eventet a jelenben és a jővőben is ezzel a szabályrendszerrel és egyes játékosokok hozzáállása miatt véglegesen befejezettnek tekintem.
Lottózni tudok a való életben is, itt erre nincs szükségem.
Dátum: 2012.10.01. 09:03:54
A torta csak az EP-t növelte a HP-t nem!
Dátum: 2012.09.24. 13:23:59
Vajon a játékosok hány % tud sikeresen felfele portyázni a jelenlegi maximum felsőhatárra? Na és a mostani szinthatáron túl felfele ütve vajon hány emberke lenne siekeres?

Ez a fejlesztés alapvetően a portyacélpontok hiányát lett volna korrigáni ami lássuk be jobbára csak a lefele ütéssel fogja betölteni a szerepét.
A büntetéssel meg csak ovatosan a szubplazmát nem adják ingyen.
Dátum: 2012.09.20. 16:18:08
Alapvetően ez a fejlesztés a "portyacélpont hiány" problémán szeretne segíteni.


Akkor ezzel az is jár hogy bárhonnan kaphatod az áldást. van egy réteg akinek ezek szerint nincs elég célpontja, valószínű ez a réteg nem felfele fog csapkodni ahol jó eséllyel bukhatja a csatát. ha pedig fentről már a mostani ütötáv maximumáról kapod a támadást csak kevés olyan emberke van aki ezt túl is éli. Az eredmény, mégtöbben tudnak porba döngölni. Az lenne az ésszerű ha a megtámadott nem vesztene EP-t.

"Érdekes ez a stílus mikor kész tények elé állítják az embereket, ezt a játékot nektek csináljuk de a mi elképzelésünk szerint, ez olyan mint az irányított szabadidő.