Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Barbey

küldetés nyaklánca/gyűrűje: Ha megtámadnak és nyersz a csata alatti kritikus ütés/ varázslat - kábítás beszámítódik az aktuális küldetésbe.



Ez egy ötlet nem kötelező, lehet finomítani, elvetni

A megdolgozás szerintem pedig benne van a kapott TP-ben, főleg, hogy létezik az ismételhető küldiknél a TP kompenzáció. A hatás csak győzelem esetén számítana felvállalva azt hogy, nem használhatja kedvenc védekező ékszerét.
Esetleg lehetnének korlátozó hatásai is(erre is vannak ötleteim, bár nem vagyok annyira kocka,hogy tudjam ezek hatása nem lőne-e túl az egészséges szabályzáson), ha túl erős táp lenne.
Quellon: Az általad felvetett problémára egyszerű megoldás, győztes csata esetén vesztesz egy PP-t
küldetés nyaklánca/gyűrűje: Ha megtámadnak és nyersz a csata alatti kritikus ütés/ varázslat - kábítás beszámítódik az aktuális küldetésbe.
Dátum: 2012.12.20. 10:17:54
-
Dátum: 2012.12.10. 09:27:39
V3 Smaragd horda

The League of Extraordinary Heroes szövetség.

Régi, harcban megfáradt öregjeink visszavonultak, fegyvereiket letették. Mára már csak tábortűz mellet mesélik kalandjaikat adják át tapasztalataikat. Falanxunkban helyük üresen tátong, ha új szövetségre vágysz és megfelelő tapasztalattal rendelkezel keress fel minket.
Dátum: 2012.12.07. 18:28:53
Mikor készült az első James Bond film?
1934
1941
*1954
1967

Utána néztem 53 ben Ian Fleming első novellája került kiadásra a Casinp Royal, az első film 1962 Dr. No akkor ez most javítás vagy törlés
Dátum: 2012.12.07. 14:52:40
Nem, akkor oda lenne írva
Dátum: 2012.12.05. 12:21:20
Köszönöm
Dátum: 2012.12.05. 11:31:11
Félreértetted a kérdésem, EH -nál kb minden 8-10., néhol 5. csatánál ugyanazon szintűt támadva bead egy olyat hogy a kapott TP Jóval több mint amit az ugyanezen szintre ütve ad.

Az a kérdés hogy miért ugrál a kapott TP ilyen drasztikusan ugyanakkora szintüt támadva?

VF-nél ilyen TP-ugrálás azonos szintre ütött csatánál nem volt.

Konkértan 1, Te nyerted a csatát. A jutalmad 759 lélekenergia és 7 TP. , 2, te nyereted a csatát jutalmad 759 lélekenergia és 13 TP., Mindkét csatát ugyanolyan szintű ellen vívtam de van ilyen 10 TP-s szinten is
Dátum: 2012.12.05. 09:13:09
Váltottam EH-ra azt vettem észre, hogy ugyanazon szintre ütve néha bead egy egy jóval nagyobb TP-t (majdnem a dupláját) a kapott LE meg ugyanannyi, hogy müködik ez? VF-nél ilyet nem tapasztaltam.
Dátum: 2012.12.03. 18:16:19
12 nyereményből 4 LE-s, nem tulzás ez egy kicsit?
Dátum: 2012.12.03. 10:42:28
A VT- nél nem lehetne a templom alatt plusszban felsorolni szövegesen a kapott feladatok közül azokat amelyek nincsenek még kész? Elég macerás végig egerezni az összes ikonon, hogy most akkor mi van kész vagy melyik feladat lenne az ideális.
A játékban lévő magyarázatok itt momentán a "A végzeturak ősi rituálékat végeznek bla-bla-bla...a 3 ponttal együtt" pedig kb 3 napig hasznosak, ezt símán bele lehetne egy info gombra felugró al ablakkal közölni és ez mindenhova beleférne. A helyére pedig pl. jöhetne a fent említett lista..
Dátum: 2012.12.02. 19:18:18
nem tudom ugyan nálad mi lehet a probléma másnál működik.

Talán az lehet, hogy csak mindig az alsó még nem teljesített sort tudod csinálni, ha az kész és átvetted a jutalmát csak utána kezdheted a következő sort.
Dátum: 2012.12.02. 15:33:47
Nyakláncként látom a gyöztesnél, de a relikviák között, szerepel. Azt hogy milyen szintű gondolom a te szintedtől függ tehát elérhető és használható is ha már teljesíted a az IP-t. 110 , 160, 190 szintűt láttam.

Az IP statisztik toplistában megnézheted annál akinek már legalább 1600 pontja van a relikviái között
Dátum: 2012.11.27. 11:23:01
A két ital ikon és a segítség gomb között lévő helyre beférne a harcoló állatokról az EP információ, nagyon nagyon pozitív lenne.
Dátum: 2012.11.22. 17:49:04
Hát jó az ha van egy pár a tarsolyban főleg ha hirtelen szükséged van pár 1000 LE-re, az a 600 pedig szintfüggő nekem spec már 1100 az a 600.
Dátum: 2012.11.18. 14:55:31
- A portyázás ablakban a a karakter neve mellet a "Támadás" gombon, az szerepel "Scara!!!"
Ezmiez?

- Scriptet használsz

- Nos nem haszmálok, 1ébként meg ha használnék, nem kérdeznék ilyet.





Ha ilyen végzeturat támadsz és tényleg nem használsz scriptet és győzől akkor 50 % több LE-t kapsz
Dátum: 2012.11.15. 19:52:49
Grat. jó gondolatok. 10 pont
Dátum: 2012.11.14. 10:35:21
Kár, hogy a Landragor event alatt kapott jutalmat nem számolja bele a küldetésekbe........
Dátum: 2012.11.11. 13:54:53
Semmi gond kedvesa Uram!

A Preventorixpikus ha jól emékszem aztán lett bevezetve hogy páran nehezményezték a tömést. Mivel nem egy átlag tárgyról van szó hanem ősköves prém tárgy és ad egy ilyen védelmet a rosszindualtú játékosok ellen, akkor legyen egy másik irányú korlátozó része is a tulajdonosa ne tudjon tömni büntetlenül és kapja meg azt amit a másik is megkap.

Ilyen alapon büntethetjük azokat a prémium felszereléssel rohangászó játékosokat, akik olyanokat támadnak, akiknek nincs ősköves holmijuk. Hiszen morálisan megkérdőjelezhető, hogy aki pénzen vásárolt előnyt, az mi alapon bántja szegény ingyen játszó játékostársait.
másodlagos támadást, varázslatot fejlesztenek, hiszen csupa rosszindulatból teszik a gazfickók, semmiféle LE termelő hatása nincs.


Ezek a dologok merőben más esetek nem kell ezt összekeverni.


Craslorg: Az általad felsorolt tulajdonságokkal semmi bajom valóban jó dolgok erről egy szó ellenvetésem sem volt. Jól gondolom hogy az általam felvázolt büntető szankció semmiben nem kokrlátozná akadályozná pl . a Te vagy Maci játékát?
Dátum: 2012.11.11. 11:51:15
Édekes hozzáállás, nem a támadásokkal van a problémája, hanem az olyan játékosokkal, akik megveszik a preventoizét és 0 LE -vel indítanak rá olyan csatákat amivel kapja a TP-t. Ez a viselkedés nagyban jellemzi a játékos erkölcsét és játékmorálját, tipikus bort iszik és vizet prédikál.

Én a reformját még azzal egészíteném ki, hogy aki ilyen tárggyal rendelkezik és ilyen 0 Le-s vagy nagyon minimál LE-val eleve veszetes csatát indiít akkor ilyen esetben kapja meg a nyertes által kapott TP-t.