Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Barbey

Dátum: 2011.08.30. 19:50:20
Hopp, rossz a hozzászólás válasza. Nem Craslorg-é lett volna. Lásd a köbetkezőt
Dátum: 2011.08.26. 12:54:48
Nem lesz kisebb, ugyanannyi LE értékű fejlesztést kapsz, csak ha növeled a valamely tulajdonságod a "nyeremény" kevesebb tulajdonság fejlesztésre lesz elég, mivel nőnek a fejlesztési költségek.
Dátum: 2011.08.25. 20:17:00
Igen jó lenne ha valamely módon szabályozni lehetne a jutalomnál, hogy mely tulajdjonságokat szeretném növelni jobban mint a többit.
Most fejlesztettem fel a mágiám nem kívánám tovább növelni már kristálypont nélkül viszi a kalandokat.
Dátum: 2011.08.25. 15:53:13
Ha a fáradság számít a landragornál akkor a portyás relikviák, cuccok miért nem számítanak?
Ez így felemás. Vagy mindkettő legyen vagy egyik sem.
Dátum: 2011.08.25. 10:37:34
A Landragóros eventnél a csata jelentés alatti vissza gomb alá egy újra belépek gombocska?
Dátum: 2011.08.25. 09:33:08
A gyógyító és varázspont itlokat jó lenne ha lehetne átváltani egymás között 2:1 arányban nincs szükségem a VP regenre viszont a HP-ital igen jól jönne, valamiért mégis VP-s ből esik a jóval több.
A relikviák pedig inkább a kezdő csapatnak kell aki csinált már párat azoknak igencsak megvan mind.

Truth80: Igen nagy valószínú hogy szépen fognak potyogni az eddigi relikviák.

(Nekem esett eszencia már is. )

Valamit kaphattunk volna az ismételhető küldetésekhez az eventtel kapcsolatban vagy túl telhetetlen vagyok?
Dátum: 2011.08.25. 08:18:57
féléves bérlet.
Fókuszálsz a manapilonon keresztül 59 lélekenergiát (-3250 LE). Egy pillanatra egy távoli kép jelenik meg előtted, egy épülő energiabörtönről.
A legyőzött sárkány pikkelyei között a következő tárgyat találtad: Féléves aukciós bérlet.
Dátum: 2011.08.24. 15:02:55
Ki volt a Jethro Tull együttes névadója?
ír szerzetes, aki vetőgépet talált fel
walesi származású krónikás
skót rockzenész
mitikus kelta alak, őrjöngő harcmodoráról volt ismert

A névadójáról nem igazán találtam semmit (egy történelemmániásként van feltüntetve) ellenben, hogy kiről nevezték el arról már inkább. A kérdést javítani kellene: Kiről kapta a nevét a Jethro Tulll együttes?
Dátum: 2011.08.22. 08:58:28
Át nem ugorhatja max utolérheti, viszont a jutalomnál úgymond az 3 szint miatt elmaradt gyógyulási költségek máshol jóváíródnak. Legalábbis így lenne reális.
A lusta karakter véleményem szerint nem fogja utolérni mert nem sokkal fog többet tenni mint eddig, az pedig, hogy egyszer kétszer nem volt valakinek ideje módja esetleg a gyógyulni a 24 óra alatt az most szorgalmáért kompenzálást kaphat. Szerintem nem olyan nagy tragédia ez.

Rég kigyógyultam a fertőzésből nekem szerencsém volt nem ütöttek fel a következő szintre és mindig tudtam gyógyulni.


Nem nyitok új postot ide válaszolok a fentebb lévő válaszodra.

A " lusta" karater és a másik is csak 3%-ig gyógyulhat fel, csak esetleg a "lusta" 5 a másik pedig 3 fertőzés csökkentést kap. Ha pedig a "lusta" több fertőzéscsökkentést kapna úgy, hogy nem érik el a 3%-ot akkor most melyik karakter is a lusta, (hogy a te elnevezésedhez ragaszkodjunk)mert ugye teljesítmény alapján van a díjazás.

A szorgalom nem egyenlő a megfontolt játékkal, nyilván lesznek kisebb eltérések de ez belefér a játék taktikai részébe. Egy pók aki egy helyben áll és az ilyen eventekbe lép be nyílván sokkal kisebb szinten fogja elérni a 0 vagy 100% fertőzőttséget ha ez a célja.
Dátum: 2011.08.17. 08:55:26
Ezek a lehetőségek már a játék indulásakor megvoltak, most hopp rájöttek több év után hogy ez mégsem jó. Kérdem én kinek rossz az hogy ki tudja hozni valaki a játékból a legtöbbet. (Különbem meg annyit, amennyit megtesz érte, és hogy kinek rossz ezen el lehet gondolkodni, valahogy kiütközik aa bizonyos dögöljöm meg a szomszéd tehene is mentalitás) .Ebban a játékban az lenne a cél, hogy fejleszd a karaktered, legyél erősebb mint a másik (különben, hogy akarsz portyázni?) és most lekorlátoznak egy olyan dolgot ami a jó játékosnak a fejlesztését, sikerét igazolja.

Lobbi : A büntető TP csak akkor járjon ha kevesebb győztes csatából teljesíti valaki mint azt egyébként tudná (szívósság öve) és esetleg a második vesztes csatája után.
Dátum: 2011.08.17. 08:22:22
Ez igen jól jönne sok embernek. Véleményem szerint nem igazán jó ötlet. ebben az esetben az lenne a cél, hogy minél több csatából teljesítsd a küldetést, hisz a sok 0 Le-s portyát igen szépen kompenzálná és ugyebár a EH-t nem számolja bele. A küldetéses relikviák elvesztik értelmüket. (már a mostani állapotban sincs sok értelme)
Nincs harag, vannak akik próbálnak építő jellegű javaslatot adni....


Véleményem változatlan nem kellene a jól játszó játékosokat büntetni.

Lobbi : A büntető TP csak akkor járjon ha kevesebb győztes csatából teljesíti valaki mint azt egyébként tudná (szívósság öve) és esetleg a második vesztes csatája után.
Dátum: 2011.08.16. 15:11:00
Engem még ez bosszant, kritikusszal (+20% a küldetésért) símán megvan a kritikus ütésnél a 250 ha sikerül mind a 10 csata minden körében kritet ütnöm. Nem mondom, hogy ez mindennapos esemény sőt elég ritka de amikor bejön jó érzés, hogy volt miért fejlesztenem a karaktert és megérte vele bajlódni relikviát megszerezni és még most is azt érzem, hogy ezért büntetve vagyok.

Megjegyzem van pár ember aki fentről símán lekrittez, csak gratulálni tudok nekik és próbálok tanulni tőlük nem azon lobbizni, hogy tegyem tönkre a játékukat.

Miért nem lehet a küldetések minimális portyaszámához igazítani a kompenzálást és a nerf valóban rról szóljon ami miatt ez fel lett hozva, a vesztett csatás küldetés zsonglőrökről. (Szerintem zsonglőr aki ebből meg tudott élni)
Kritikus varázslatnál nincs gond ott már kb. elég az arány de a kritikus ütésnél és a kábításnál nem tartom megfelelőnek.

Még mindig az az érzésem, hogy büntetve vannak azok akik jobban építették fel a karakterüket
Dátum: 2011.08.16. 09:04:44
Igen, és ezeket a lehetőségeket a játékosok fele háromnegyede nem éri el mert kisebb szintűek nincsenek meg szövetségi épületek és sorolhatnám. A játéknek nem csak rólad és egy két társadról kellene hogy szóljon.
Vedd már észre, hogy a többségnek nem tetszik ez a fajta irányvonal de te megelégedve oszthatod az észt mert ezek szerint a te játékstílusodnak épp ez a jó.
Dátum: 2011.08.15. 19:28:55
Idézet: Miklós - 2011.07.21. 12:11:37
A következő panaszt kaptam:

"A portyázós ismételhető küldetésekkel extrém magas LE/TP arányt lehet elérni, főleg, ha valaki vesztes csatára játszik, és így a portyáért nem kap TP-t, vagy ha nagyon lefelé támad, és így kevés TP-t kap. Ez a probléma főként V5-ön jelentkezik, ahol nincs VF ennek alternatívájaként."

Ha a problémát orvosolni akarjuk, be lehet rakni, hogy csak a győztes portyáknál számítson a küldetés, de nyilván van, aki nem exploitra játszik, egyszerűen csak veszít néha, és rosszul esne neki, ha azért nem számolná a gép azt, hogy a kritikus varázslata közben bejött.
Ezen kívül nekem más ötletem nincs, várom a javaslatokat, hozzászólásókat.


És erre ez volt a megoldás?
Ez nem fejlesztés ez visszafejlsztés.

EZ IGY EGYÁLTALÁN NEM A VESZTES CSATÁS KÜLDIKRE MEGOLDÁS!

Van egy minimális TP amit normális játékmenetben lehet maximális siker esetén (ez kritikus ütésnél 10 csata azaz 60 TP, kritikus varászlatnál 15 csata kábítás, 7 csata , ha ennél kevesebből teljesíti valaki akkor kapjon TP-t függetlenül a LE aránytól, de miért kell lerontani, büntetni annak az arányát aki több éven át fejleszti építi a karakterét beszerzi a szükséges relikviákat, felszereléseket és a játék által adott lehetőségeken belül normálisan játszik?

A panaszkódó meg egy lúzer tenuljon meg játszani!!
Felháborító, hogy így belenyúltok több év után a játékmenetbe mert valakinek csípi a szemét, hogy neki nem megy úgy a szekér mint másnak (Talán tenni kellen érte valamit) !
Dátum: 2011.08.15. 15:40:16
A küldetésért járó alapértéket veszi figyelembe vagy a LE növelő tárgyak által kapott összeget?
Dátum: 2011.08.11. 09:21:36
Melyik nem pásztorkutya?
Ausztrál Pásztorkutya
Dobberman
Skót Juhászkutya
Lapp pásztorkutya
Ajjaj... no meg egy kis helyesírás.
Dátum: 2011.08.06. 21:03:28
Megvan a korlát, nem használhatsz a szintednél 20 szinttel vagy 2x szintednél nagyobb reliket, Azokkal mi van akiknek a nagyok ütik ki az olyan reliket amit más egyszerű szövetségben lévő szinte soha nem fog megszerezni, ezt ráadásul saját erőből teljesíti az ember. Akkor lenne igazságos a rendszer ha engedné a +20 szintű relikviához tartozó entitásokig is ütni.

Azért azt megnézném, hogy ezt mennyien tudnák érdemlegesen ütni +20 szitnű relikhez tartozó entitást, vajon tudnál-e egyáltalán akkora sebzést okozni, hogy a regenerációja után fogyjon is az EP-je és hány kört bírna ki egy karakter?
Miért táp az, ha mindenki tudná támadni amig bírja és megéri neki, és itt a mindenkin van a hangsúly. Az entitás nagysága regenerációja és a leölt epikek száma megadják a korlátozást.
Dátum: 2011.08.06. 17:14:56
Ezt az üzenetet kaptam.

Nincs meg a hatalmad ahhoz, hogy erősebb entitást hívj ki. Csak akkor leszel erre képes, ha szintet lépsz.
Eddig 55 entitást győztél le.


Javaslat: ne legyen korlátozás vagy a karakter ereje alapján legyen.


Max Ep -ről indulva 4 órás pihenéssel négy vagy öt sorozatból kihalt.
A kincstábla meghatározza a választható relikviák szintjét, akkor miért kell ezt így korlátozni?
Dátum: 2011.08.06. 15:01:39
Tulajdonképpen mi a fő problémád? Az hogy porrá vertek? Hozzá kell szoknod hogy ebben a játékban főleg ilyen fog lenni ha megtámadnak főleg ha felülről kapod az áldást.
A csata leírása alapján a felszerelésed gyenge, a statjaid messze alul maradtak a tánadóéhoz képest, nincs álatod se kitartásod. Mit vártál hogy győzni fogsz?
Dátum: 2011.08.03. 10:03:57
Javaslatom lenne a kennel működésére. Ne legyen meghatározható hogy mennyi időre küldöm gyakorolni az állatomat, csak egyszerű gyakorlás gomb legyen. Ennek maximális ideját adja a kennel mérete, amennyiben ez eltelt megszűnik a gyakorlási állapot átmegy pihenésbe megkapja az állat a TP-jét és csökkeni kezd a morálja. Viszont a gyakorló állatot is lehessen harcba hívni, ekkor kapná meg az állat a TP-t érte a gyakorlási idő alapján visszaosztva az eltelt 2 órákra. Ha 2 óránál hamarabb harcolni hívja őket akkor nincs fejlődés ráadásul a morálja is csökkenjen mintha nem gyakorolt volna / vagy ne lehessen 2 óranál hamarabb aktivizálni az állatokat.

UI: Köszönöm Darah, valóban a gyakorlásra gondoltam csak rosszul fogalmaztam (javítottam).

Pontozgató megírnád, hogy mi nem tetszik benne?