Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Barbey

Dátum: 2012.03.30. 12:03:00
Ez egy nagyon kicsivel több volt mint 6 K amia max EP-m több mint 50 %-a és még elmaradt az utolsó csata.
Két nagyágyú karakterét nem lehet összehasonlítani egy átlagjátékos karakterének teherbírásával.
Viszok: Maxos AF-et írsz feltételnek és akinek nincs ( a többségnek akkor mégsem olyan síma)?

No mindegy, a topic neve "Mi nem tetszik a kalandokban". Nekem ez (gondolom másnak is) az ismétlődő EP és VP vesztések nagyon irritálóak amik csak arra jók, hogy leamortizálják fixen a karaktert, ugyanezt csatával símán vittem volna, ezért is ide és nem a"kKalandok amiket ki kellene venni" topicba írtam.
Dátum: 2012.03.30. 11:05:59
kínszenvedés: VP vesztés, EP vesztés, EP vesztés, Csapdaeszlelés, EP vesztés, szerencs, EP vesztés, mivel 50% alatt voltam EP-ben kezdésnél itt kidöltem


A játék része, hogy minél több kalandot oldjál meg, jó lenne ha szabályozva lenne a szimpla EP VP vesztés egy kaland alatt. (egyáltalán miért kell ilyen, EP-re ott a csata, Pl.: EP vagy VP vesztés legyen a sikertelen csapdaészlelésnél és engedjen tovább)

Ez nem kaland, a hasonló társaival egyetemben akármi is a melléktörténet (nem szoktam olvasni nem érdekel) ez szívatás. Ahhoz hogy leamortizáljam magam vannak sokkal jobb és célravezető módszerek.

Mikor lesz a kalandokban EP vagy VP növelés esetleg valami más pozitív dolog, hogy tényleg kaland legyen a kaland? Itt csak olyan dolgok történnek ami negatív a karakterre.
Dátum: 2012.03.19. 08:19:14
Mi ez? Alakíts át kiégett őskövet őskővé, vagy válaszolj helyesen 100 kvízkérdésre!?
Játékleírás
Küldetés
Semmi
Kaland

.... semmi
Dátum: 2012.03.14. 09:21:37
Hogyan folytatodik a dal: "Mikor holnap leszáll az est..."?
Idejön az, ki nem rest
A festő új arcot fest
Ünnepel majd budapest
Újra miénk lesz pest

Budapest, Pest. Javítás

Magyarországnak melyik a MÁSODIK legmagasabb hegycsúcsa?
Galya-tető
Zengő
Jakab hegy
Gellért hegy

A helyzet az, hogy Galya-tető a harmadik a sorban. A második Pezső-kő.
Dátum: 2012.03.13. 14:01:26
A szerénység AF képesség menniyre csökkenti a kapott TP-ket? Ha valakinek van már tapasztalata írja ki legyen szíves a támadási szintkülönbségeknél kapott TP-t.
Dátum: 2012.03.12. 16:21:56
A kérdés helyesen így szól: Melyik filmben NEM játszott főszerepet Jean Reno?

Így a helyes válasz a Mátrix
Dátum: 2012.03.12. 11:44:20
Milyen színű, a zsiráf nyelve?
Piros
Rózsaszín
*Lila
Kék

Mivel zsiráfológiából elég béna vagyok utánna néztem a neten: A zsiráf nyelvének a színe kékes-fekete (hogy a nap ne tudja megégetni), és 45 cm hosszú is lehet.
A kékes fekete nem lila.

Gondolom nem én vagyok az egyetlen aki beleszaldt, vagy javitsák vagy vegyék ki helytelen válasz miatt.
Dátum: 2012.03.05. 11:36:48
Melyik volt az ország tortája 2008-ban?
Sacher torta
Magyar Korona torta
Szatmári Szilva torta
Dobos torta

NC
Dátum: 2012.03.03. 15:00:04
Az event alatt az eseménypontok fontos szerepet játszanak, jó lenne ha portya és a kihívás során lehetne látni, hogy mennyi is van belőle.
Pl a portyánál a portyapontot épp két helyen is jelzi, felesleges az egyik lehetne az eseménypont.
Dátum: 2012.02.29. 09:26:29
Idézet Craslorg válaszából az eseménypontra :
Ha jól emlékszem 1/3-al növeli az esélyt (~33%), azaz alap 2%-ból 2,67% lesz, ha van térképkereső varázsvessző, akkor 2,5% helyett 3,33%, térképkeresés szaki megfelelő szintű megléte esetén 3% helyett 4%, varázsvessző és térképkeresés szaki esetén 3,5% helyett 4,67% az esély. Ezt módosítja természetesen a létszámtól függő szorzó, ami jelenleg ismeretlen, hivatalosan nem is lesz ismert, de az event kezdete után már lehet rá következtteni.
Dátum: 2012.02.29. 09:22:00
Egyáltalán, az eventeket nem a betárazott erőforrásokra kellene építeni. Vélemányem szerint így arra vannak ösztönözve a játékosok, hogy jobbára csak az event alatt érdemes játszani , hogy az események között felgyüljenek az CSP-k és PP-k, nem arra, hogy folyamatosan játszanak. Természetesen a +3 jutalom extra erőfeszítést kell, hogy igényeljen.
Dátum: 2012.02.29. 08:58:22
Melyik város nem létezett már a római korban is?
Miskolc
Pécs
Szekszárd
Székesfehérvár


javítás, jővő és múlt idő keveredése. Vegyük ki a "már" és az "is" szavakat..

Mit eszik a marabu?
halat,
dögöt
*rovarokat
*kisemlősöket

(* A válaszok nem pontosak emlékezetből írom)
idézet a wikiről
A keselyűkkel vetélkedik a dögökön, de aktívan vadászik is, tápláléka rovarokból, halakból, patkányokból és kisebb madarakból áll, de megtámadja a flamingó, a kormorán és a pelikán fiókáit is, vagy kirabolja a fészküket. Széles szárnyaival nehézkesen repül, de a meleg légáramlatokat kihasználva nagyobb magasságokban is tud őrjáratozni. A marabu legfeljebb 20 évig él.
No akkor most melyik is a jó válasz?
Dátum: 2012.02.28. 14:59:57
A térképkereső varázsvessző csak egy eventre szól? (a térkép-esemény után eltűnik a karakterlapról)
Dátum: 2012.02.27. 08:22:36
Lélekkufárnál helyben fogyasztási lehetőség az italokra.
Dátum: 2012.02.25. 08:22:01
Igen, ezért lutri ez az event. Ugyanolyan cipőben jársz mint akik az előző eventekben jól netalán kiemelkedően teljesítettek de a csapatuk tök utolsó lett.

(C'est la vie.)
Dátum: 2012.02.24. 09:37:02
Nem
Dátum: 2012.02.24. 08:45:13
A vadászat , csata, kihívás jelentésben alul " ... során találtál egy térképdarabot" szöveget látod. Ha jól emlékszem ennyi.

Spórólhatsz az eseménypont csak növeli a kihívás és portyázás közben a térképtalálási esélyt, eseméynpontot úgy érdemes gyújtenii, hogy az event kezdetekor maxban legyen a CSP (már ha vadászol),
hisz vadászatért az event alatt is kapsz eseménypontot.
Dátum: 2012.02.21. 18:19:47
"Az esemény alatt a vadászatokért jár eseménypont, és ha valakinek portyázás v. kihívás során van eseménypontja, akkor az automatikusan elkölt egyet, és így nagyobb eséllyel talál térképdarabot."

Erre tudna valaki pontos felvilágosítást adni. Mennyivel nő a térképtalálási esély az eseménypont nélküli portyához és kihíváshoz képest?
Dátum: 2012.02.20. 18:54:49
Nem, az erősebb fog számítani.
Dátum: 2012.02.15. 20:32:36
Sokmindentől, a nálad lévő LE-től, a megtámadottnál lévő LE-től, a szintkülönbségtől, a legyőzött zsákmányolt és vesztett LE arányától, kreativ affiniástól, állatokon lévő felszerelés -( lélekszívó mancs) és a hasonlók, EH, felszereléstől