Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Barbey

Dátum: 2012.07.06. 18:13:02
Nagy a hallgatás a második Xenokristály problémáról. Valami kis információ morzsa?
Dátum: 2012.06.30. 10:13:11
Ezzel csak az az egyetlen probléma, hogy nem az event végekor, hanem több nappal utána adták meg ezt a lehetőséget (konkrétan mikor Lara jelezte a fórumon) amikor már a többség felvette a jutalmát. Ha ez az event végén meglett volna nem lenne ez a cirkusz.

Egyszerűen nem értem azokat aki annyira ellene van annak, hogy mindenki megkaphassa azt amiért megdolgozott. Nekik ez a megoldás esetleg fizikai-lelki fájdalmat okozna vagy netán valami hátrányba kerülnének a játékban (mert aki nem választhatta ki a második kristályt azoknak a többsége igen is hátrányba kerül a két kristályosokkal szemben) vagy ezzel maguk nagyságukat bizonygatják, hogy bezzeg én .....
Dátum: 2012.06.29. 19:31:26
Tisztelt JV!

Az, hogy "lehetséges" ez nem válasz, ez valamilyen csekély remény csepegtetése.
Mivel utólag lett az érvényes játékszabályzat módosítva kutya kötelessége a JV-nek megoldani, hogy minden játékos megkapja ugyanazt a választási lehetőséget!

Amennyiben már az event vége előtt tudta a JV hogy lesz ilyen akkor elég baj hogy a beillesztése előtt engedték egyáltalán felvenni a jutalmakat illetve, hogy ezt a játékosokkal semmmirféle hivatalos helyen nem közölték. Olyan nehéz beismerni, hogy sorry ezt benéztük és mihamarabb korrigáljuk a hibánkat?

Melleseleg a fórum hírei között még most sem szerepel csak ebben az egy topicban Lara egyetlen hozzászólásában. A belépő oldalon pedig még most sincs fennt hogy választahtó a két kristály és állítom még mindig van olyan játékos akinek gőze sincs az egészről.
Dátum: 2012.06.24. 11:31:25
Erről csak annyit, hogy a játék jelenlegi szabályai szerint csak egyféle Xeno kristályod lehet. Az, hogy egy kötetlen beszélgetés , fórumozás során volt egy ilyen , hogy "lehet róla szó" meg ilyen olyan ígéret de hivatalosan semmi megerősítés nincs (nem a fórumon hanem a játék hírei között a belépő oldalon, illetve az event jutalmazása során átvételekor az infóknál). Eleve fel sem kínálja a másikat ha már az egyikkel rendelkezel. Amennyiben ezt így az event vége után több nappal bevezetik mikor már a többség felvette a jutalmát akkor az lenne a fair a JV-től ha a jelenlegi átvett jutalmakat egyöntetűen mindenkitől visszavennék és megadni mindenkinek a lehetőséget az újraválasztásra. De ennek már olyan toldozás-foldózás jellege lenne, így Birkával kell hogy egyetértsek. Az új szabályokról az event idulásakor már tudniuk kell a játékosoknak, nem beszélve arról, hogy egész másként teljesítene az event alatt ha már előre tudná, hogy akár mind a kétféle Xenó kristályt megszerezheti (bár annyiban szigorítanám, hogy egy event alatt csak egyiket választhatná).
Dátum: 2012.06.23. 11:45:03
érdekes jutalmat osztogatnak.

Típus: relikvia
Szint: 60
6%-kal több AF pontot kapsz.
A tárgy 2012.06.01-ig érvényes, utána eltűnik a karakterlapról.

nos akkor köszönöm a nagy semmit
Dátum: 2012.06.19. 15:55:08
Nincsenek negedélyezve a scriptek az oldalon. Ez biztos mert van hogy felugrik az ablak és véletelen letiltom akkor csinál ilyeneket, nálam elég egy újraindítás. Azt ne kérdezd hol lehet beállítani
Dátum: 2012.06.06. 19:26:23
Csak az a fránya TP kompenzáció ne lenne amúgy teljesen egyetértek veled
Dátum: 2012.06.04. 15:56:53
miért nem enged manábol építeni, van valami feltétele? Amikor beléptem előszőr még aktív volt a gomb de amint felturbóztam a manakonstrukciót már nem engedett építeni belőle.
Dátum: 2012.05.26. 12:23:54
A landragornál jutalomként kapott tulajdonság növeléseket miért nem fogadja el a végzet temploma?
Dátum: 2012.05.15. 08:31:50
Szerinted ez az átlag napi játékkel egyszerűen megoldható, főleg olyannak akinek nagyon magas entitása van. Végül is nem kell tényleg más hozzá csak jó pár db gyógyital, meg a hozzá szükséges Le kitermelése.
Csak a magam nevében tudok nyilatkozni. Eléggé erős karakterrel rendelkezem az állataim sem épp kezdők azért 3 ütés leamortizál és én jó ideig nem is 3-mal nagyobb szintű entitásokat kértem ki.
(megjegyzem volt nekem is olyan időszakom amikor ezt a küldetés nevetve meg tudtam volna oldani szinte semmi plusszal most már bele sem fogtam)
Dátum: 2012.05.13. 16:33:34
Az indulásnál jeleztem, hogy első olvasásra nem tetszik, most hogy szövitársam megcsinlta és felvilágosított a nyeremények mibenlétéről amiről az elején elég szépen hallgatott a JV (legyen meglepetés) hát eléggé meglepődtem de nem igazán úgy ahogy erre számítani lehet és így a végén pedig határozpttam nem tetszik.
Szeretném közölni hogy még egy pár ilyen jellegű fejlesztés és egyre jobban kezdek elgondolkodni, hogy van más on-line játék is amivel el tudom ütni felesleges szabadidőm.
Tudom, nem vagyok kocka nem vagyok prémiumos, azért költöttem őskőre amikor úgy éreztem szükség van rá. Szavam tudom nem sokat ér a JV számára ebben a profitorientált világban hisz csak én egy mezei játékos vagyok.

Sajnálom hogy olyan fejlesztést, lehetőségeket tettek be a nyereménybe amit csak őskővel és a játékosk stilusának szétrobbantásval felesleges irányú karakterfejlesztéssel szükségtelen vásárlásokkal lehet teljesíteni.
A templom indulásakor az volt az ígéret, hogy olyan feladatok lesznek amit a játék során aműgy is lehet teljeíteni. Hát ez azért nem igazán igy lett.

Szerettem, szeretem ezt a játékot, még!

Tisztelettel: Barbey
Dátum: 2012.05.11. 12:37:15
A következő Landragornál meg lehetne oldani, hogy a felhasznált és az effektív töltés mellett (alatt) arról is kapjunk információt, hogy mennyi LE használtunk el a drakonoknál levonva belőle az ott kapott nyereményt LE-t?
Dátum: 2012.04.30. 12:26:05
Melyik magyar városban volt/lesz a Munkácsy-trilógia kiállítva?
*Debrecen
Budapest
Szombathely
Pécs

A festménytrilógia Debreceni Déri Múzeumben látható de Budapesten a Magyar Nemzeti Galériában és Pécsen a Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziumában is ki volt állítva, így ebben a kérdésfeltevésben több helyes válasz is van.
Dátum: 2012.04.29. 19:47:27
V3 nem megy, nem tudok belépni.. az állataim morálja reggelre 0 lesz mivel nem tudom őket elküldeni gyakorolni..... A fair az lenne ha ezt is visszaállítanák.
Dátum: 2012.04.24. 16:28:10
Csak szerényen jegyzem meg a Landragort jó lett volna úgy időzíteni, hogy hamarabb legyen vége mint a Végzet Templomának... legalább is ez első templomnál amig belerázódunk.
Dátum: 2012.04.20. 16:13:11
Végzet temploma küldetéshez döntetlenes háborús partnert keresünk V3 The League of Extraordinary Heroes szövetség.
Dátum: 2012.04.18. 08:13:29
Még a végére megjegyezném miért kellett ezt határidősre tenni? Aki hamarabb végez az hamarabb kapja a következőt, aki meg nem csinálja az esetleg a megadott idő letelte után szabad választás szerint újat kezdhetene vagy folytathatná amíg kész nincs.



Mert lenne olyan, aki őrült módon csinálná. Mondjuk, ha valakinek csak dukát kellene, akkor hajtaná a 250 dukátos cuccra a TK-t. Vagy csak az Állatok szeretetére költene, mert akkor effektíve tolhatná az állatos küldiket.



Szerintem ezt félreértetted, ha az egész kész akkor kaphat újat, ha letelik a HATÁRIDŐ akkor választhatna és csak akkor, hogy folytatja a jelenlegit, vagy újat kér és megelégszik a kapott résznyereményekkel.
Dátum: 2012.04.17. 21:42:39
Véleményem a fejlesztésről. Első átnézésre nem tetszik.

A játék nem igényel sok időt.... ezek után,
Miért kell ráerőszakolni a játékosokra játékstílusukkal, ritmusukkal teljesen ellentétes dolgokat?

Szerezz a szerencsekerékkel ritka vagy ultraritka kincset. Hmm... és ha nem ad?
Vásárolj varázslatot aminek a szintje nem alacsonyabb. Köszönöm de, nagyon jó a varázslatom gondolom más is van ilyen helyzetben.
Gyözz háromszor szövetségetekkel háborúban lévő ellenfél ellen... Bármily hihetetelen békés szövetség vagyunk... nem szeretjük a háborút.
Áldozz fel 56000 LE-t. Pontosan nem tudom csak sejtem, hogy veszteni kell portyán ennyit. Ezt azért mégsem kellene.
tulajdonságnövelés... ultraspec nélkül elkég nagy kib.... ehhez meg váltani kellene a specializációt.
Kaland szakik növelése, a kaland így is elég kristálypontot zabál szépen fog emelkedni...



A transzdestrukcióról sejtésem van (remélem nem az amire gondolok) felvilágosítást adna valaki.

Többen panaszkodtak a szerencsekerék őskő felhasználására , hogy ez már nem fér bele a keretbe most jött még havonta plussz hozzá egy kicsi.

Még a végére megjegyezném miért kellett ezt határidősre tenni? Aki hamarabb végez az hamarabb kapja a következőt, aki meg nem csinálja az esetleg a megadott idő letelte után szabad választás szerint újat kezdhetene vagy folytathatná amíg kész nincs.
Dátum: 2012.04.08. 09:40:19
Mondja meg valaki a grifftojás mit ad? Én még nem kaptam csak adtam.
Dátum: 2012.04.06. 08:41:03
A következő jelenséget tapasztaltam, van egy játékos láthatatlan, az első támadásnál állandóan nem támadhatod a karaktert mert túl kevés az életpontja üzenetet ad , amennyiben másodszor is rátámadok 20-40 másodperc múlva akkor már engedi. Mivel láthatatlan nem hiszem, hogy állandóan akkor gyógyítja fel magát mikor rápróbálkozom szinte rögtön másodszorra mivel a csatajelentéseknél nagy általánosságban végig fut az összes támadási kör.
Más szövitárasam is tapasztalt hasonlót.